Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2010 o 18:38, Woo-Cash napisał:

Na konsolach bez większych zmian. Czyli świetna gra z dryblingiem niemożliwym do opanowania
;]


Ejj no stary, jeśli ja jako świeżak jeśli chodzi o FIFE na klawiaturze całkiem fajnie sobie z dryblingiem i sztuczkami technicznymi ( w meczu ! ) radze, to nie powiesz mi ze na padzie nie idzie tego opanować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 13:57, Ecko09 napisał:

>

Oo Jak się robi tricki na klawiaturze?


Troche ekwilibrystyki to wymagało, pierwsze musiałem sobie przemapowac wszystkie przyciski dotyczące prawego analoga i przycisk uruchamiania trybu sztuczek, a jak się robi tricki masz w pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:01, SimplyLucas napisał:

> >
>


Tylko, że ja na klawiaturze gram...pada nie mam. A w opcjach jest opis funkcji do przycisków na padzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:34, Ecko09 napisał:

> > >
> >

Tylko, że ja na klawiaturze gram...pada nie mam. A w opcjach jest opis funkcji do przycisków
na padzie...


Ja tez gram na klawiaturze nie mam pada, startując demo fify pojawia Ci się ekran z funkcjami Play, Game Settings
i Exit, w game settings przemapuj sobie wszystko odnosnie prawego analoga z pada mając na uwadze to ze jesli chcesz robic sztuczki techniczne musisz miec dostep do 9 klawiszy, wszystko z lewego analoga ( tzn ruch ), przycisk uruchamiania trybu sztuczek ( ktory trzeba trzymac wcisniety ) i 4 przyciski pod prawego analoga ktore odpowiadaja za sterowanie szuczkami ... nie mowiąc ze w meczu potrzebujesz jeszcze conajmniej trzech następnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja się uzależniam od dema. Nieźle :P Czekam na pełniaczka, w końcu będzie w co pograć. Ciekawi mnie tryb menadżerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zagram w dema obu gier dopiero w niedzielę, ale z waszych opinii można wywnioskować, że się nie zawiodę :D Takie mam jeszcze pytanie bo screeny są zwykle ulepszane. Mógłby ktoś wrzucić screen w najwyższych detalach i wysokiej rozdzielczości. Bardzo mnie ciekawi, jak ta gra wygląda w pełnej okazałości, a nie mogę już wytrzymać tych dwóch dni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak odblokować ten Arsenal? Wiem, facebook, ale bez konieczności zdobywania tych osiągnięć? I jest jakaś możliwość grania bramkarzem? W demie, PC of korz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 13:49, Arkads napisał:

Wie ktoś może jak odblokować ten Arsenal? Wiem, facebook, ale bez konieczności zdobywania
tych osiągnięć?

Raczej nie ma takiej opcji

Dnia 18.09.2010 o 13:49, Arkads napisał:

I jest jakaś możliwość grania bramkarzem? W demie, PC of korz.

Tak, da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 14:02, PJ_MW napisał:

> I jest jakaś możliwość grania bramkarzem? W demie, PC of korz.
Tak, da się.


Czyli w wersji PC też będzie można grać bramkarzem? Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 14:02, PJ_MW napisał:

> I jest jakaś możliwość grania bramkarzem? W demie, PC of korz.
Tak, da się.


Mógłbyś powiedzieć jak? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 14:21, Arkads napisał:

I jeszcze jedno - robię wszystko jak trzeba z tym Arsenalem, a w grze jak nie bylo tak
nie ma.


bo na PC nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować