Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Po 3 godzinach ściągania, wreszcie jest! Za chwilę zaczynam grać.
BTW. Dziwne, że EA nie pokusiło się o stworzenia instalatora dema, które trzeba po prostu wypakować do folderu.
EDIT Jednak instalator jest, coś mi się popieprzyło z plikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 14:26, Budep napisał:

Udało ci się? Jeśli tak, to proszę, mógłbyś wrzucić ten plik na przeklej.pl? Bo mi niestety nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz w jakiej FIFA góruje nad PESem bez cienia wątpliwości* to oprawa meczu. Kibice żywiołowo reagują na wydarzenia na boisku, komentatorzy poza relacjonowaniem zdarzeń opowiadają też ciekawostki na temat klubu/stadionu (chociaż te w demie już zaczęły się powtarzać, ale katuję je trzeci dzień), spiker na stadionie czyta nazwiska strzelców bramek i informuje o czasie doliczonym przez arbitra. Owszem to wszystko detale, ale bardzo cieszą, zwłaszcza w porównaniu z produkcją KONAMI, gdzie nawet podczas spotkań CL jest jak na pogrzebie...

*- wg. mnie góruje też nad nim w niemal każdym innym aspekcie, ale to już poniekąd kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie obawiam się, że w polskiej wersji spikerów nie będzie, a komentarz Szpakowskiego i Szaranowicza będzie 100 razy gorszy od angielskich odpowiedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskich spikerów raczej wątpię, mam jednak nadzieję, że przez ostatni rok w studiu, w którym nagrywane były nowe kwestie komentatorzy mocno pracowali, by komentarz w FIFA 11 był czymś innym, niż tylko tym zeszłorocznym z paroma nowymi "dialogami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 19:15, mati285 napisał:

Eeee....Ja mam nadzieję, że wersje językową będzie można sobie wybrać zarówno na konsolach
jak i na PC.

Osobiście chciałbym grać z polskim menu i angielskim komentarzem. Będzie trzeba poszperać w plikach pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 ze szperaniem w plikach może być kłopot :D Liczę na to, że po prostu będzie można wybrać język. Full English mnie usatysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna może wymagania tej gry? Heh, ostatnią grę kupowałem 1,5 roku temu bo najnowsze produkcje płynnie by nei chodziły, a zresztą jakoś straciłem taki zapał do gry jak kiedyś :) Ale w Fifę bym pograł.
Mój komputer to Intel Celeron 3,3GhZ, 2 GB Ramu, grafika Asus 1600X 512MB. Wątpię żeb ruszyło ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2010 o 19:43, Ambroo napisał:

Mój komputer to Intel Celeron 3,3GhZ, 2 GB Ramu, grafika Asus 1600X 512MB.

System: Win XP, Vista, 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć: 1 GB (2 GB dla Vista i 7)
Grafika: 256 MB, DirectX 9, Shader 3.0


Niestety wątpię, byś pograł. Spróbuj na demie, chociaż ostrzegam - może spotkać cię zawód. Procesor wymień, bo na dzisiejsze standardy jest słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PES-ie 2010 denerwowało mnie to że po zakończeniu sezonu w trybie master league nie mozna było zmienić klubu. Czy w FIF-ie po skonczeniu sezonu dostajemy propozycję trenowania innego klubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo po zakończeniu sezonu możesz zostać w klubie, albo wyrazić chęć przejrzenia ofert z innych klubów. Oczywiście twoje alter-ego w trybie kariery będzie zwiększało swój poziom, więc od razu nie licz na ofertę z Milanu czy Barcelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 21:09, Wrukos napisał:

Standardowo po zakończeniu sezonu możesz zostać w klubie, albo wyrazić chęć przejrzenia
ofert z innych klubów. Oczywiście twoje alter-ego w trybie kariery będzie zwiększało
swój poziom, więc od razu nie licz na ofertę z Milanu czy Barcelony.


Oby tak było. W ostatnich FIFA-ch na PC można było od razu w trybie kariery wybrać MU, Milan, czy Barce. Strasznie mnie to denerwowało. Powinno być tak że na początku możemy wybrać jakieś Leeds, czy WHU i grać, a nie od razu potęgi. Dopiero w ramach zdobywania doświadczenia, prestiżu powinny zgłaszać się do nas lepsze kluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować