Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

JA ma tak:
AMD Athlon X2 6000+ 3.1Ghz
Geforce 9600GT
2GB ram
Windows XP Mome Edition
Mi wszystko na full w rozdzielczosci 1680x1050(to max mojego monitora) chodzi gładziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak myślałem ale warto było zapytać :) W najbliższej przyszłości nie mam zamiaru niczego wymieniać, bo i tak nie gram za dużo a jak coś to w moją kolekcję z dawnych czasów :D Komputer działa w miarę sprawnie, jedynie PS czasem zamula. A Fifa 09 póki co mi musi wystarczyć :)
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grając wcześniej w demo PES 11 popełniłeś duży błąd składając pre-order :D Pamiętaj że masz jeszcze trochę czasu na podjęcie jedynej słusznej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 19:48, Rogalenko napisał:

Nie grając wcześniej w demo PES 11 popełniłeś duży błąd składając pre-order :D Pamiętaj
że masz jeszcze trochę czasu na podjęcie jedynej słusznej decyzji :)

A sio, demonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co mam zrobić bo zamówiłem pre-order FIFA 11 i tam pisze że przed wcześnie możemy mieć dostęp do Creation Center ;) gdzie to jest, co trzeba zrobić ? Pomoże ktoś ? ;) z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 23:51, filip1-1 napisał:

Słuchajcie co mam zrobić bo zamówiłem pre-order FIFA 11 i tam pisze że przed wcześnie
możemy mieć dostęp do Creation Center ;) gdzie to jest, co trzeba zrobić ? Pomoże ktoś
? ;) z góry dzięki :)

Moje zamówienia -> pobierz swój klucz -> http://www.ea.com/pl/football/fifa/creation-centre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem pre-order i już ostrze sobie pazurki xD Wiadomo już coś, kiedy rozpocznie się wysyłka w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się rozpoczęła. Ja swoją kopię otrzymałem wczoraj, a zamówienie złożyłem w ubiegłym tygodniu. Także sprawdź, bo paczka już prawdopodobnie frunie w twoją stronę:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeszcze pewnie nie frunie, bo dopiero godzinę temu potwierdziłem zamówienie :P Jednak może jak mi się poszczęści to w tym tygodniu jeszcze zagram w nową FIFkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 20:35, PJ_MW napisał:

Zamowil ktoś z Was pre-order gry w sklepie gram.pl?

Tak. Zamówiłem z 2 tygodnie temu i wczoraj już była do odbioru gra. Ale do Sferisa poszedłem dzisiaj. Gra się miło. Niestety pierwszy mecz w multi przegrałem 2-1 ale mecz był wyrównany. Kolo chyba grał na padzie bo robił fajne tricki, ja tylko klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 18:18, Pernia napisał:

da radę ustawić taką samą kamerę jak na konsolach? bo mnie troche wkurza ten ''mniejszy''
widok..

W ustawieniach możesz zmienić Zoom kamery, jak i jej typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 20:54, Orion napisał:

Czy wiadomo coś o polskich komentatorach? A co do gry to zażyczę sobie na gwiazdkę :)

Jest Szpaku i Szaranowicz i spolszczenie gry jest na dosyć dobrym poziomie. Nawet stadionowi anonserzy mówią ojczystym językiem w zależności od ligi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować