Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2010 o 20:04, sebollll napisał:

Mam pilne pytanie czy na FIFA 11 PC będzie tryb be a golkeaper bo podobno miał być a
teraz widzę artykuł , że tylko konsole why?


Możliwość gry bramkarzem będzie tylko na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 20:56, SongoX napisał:

> Czy wiadomo coś o polskich komentatorach? A co do gry to zażyczę sobie na gwiazdkę
:)
Jest Szpaku i Szaranowicz i spolszczenie gry jest na dosyć dobrym poziomie. Nawet stadionowi
anonserzy mówią ojczystym językiem w zależności od ligi :P


To good. Bez tych dwóch to FIFA wiele by straciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 21:03, sebollll napisał:

Haha to szajs miało być na kompach przez to gra miała być interesująca fifa 11 taka jak
na konsolach...Lecą w kulki


Ależ Fifa jest taka jak na konsolach... tylko, że jak Fifa 10, gdzie tego nie było. Dużo zmian jednak w stosunku do tamtej Fify niestety nie ma, a szkoda, bo grając czuje się, jakbym miał patcha ze składami aktualnymi i niektóre twarze trochę ładniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie pady mają możliwość gry piłkarzem w 360 stopniach. Wszystko zależy od pada.

sebollll
Chłopie nie grałeś nawet a mówisz, że szajs. Gra wygląda bardzo dobrze i w porównaniu z 10 to jest przepaść między tymi tytułami. Dla mnie PES w tym sezonie odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 21:03, sebollll napisał:

Haha to szajs miało być na kompach przez to gra miała być interesująca fifa 11 taka jak
na konsolach...Lecą w kulki

Zadanie 1.
Przeczytaj 10 razy poniższy tekst, by go dobrze zrozumieć.

Wyobraźmy sobie, że nadchodzi poniedziałek, malutki sebullllek kieruje się do szkoły. Chłopaczek jest bardzo uradowany, bo na poprzedniej lekcji pani powiedziała, że klasę czeka nauka ortografii, interpunkcji i logicznego myślenia. Mądry dzieciaczek na lekcji nauczył się, by nie strugać idioty w miejscach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy idzie w tej odsłonie "fifki" zmieniać taktykę gry w czasie meczu, tak jak to miało miejsce w FIFA 10 (pod klawiszem 5) - jak tak, to pod jakim klawiszem jest ta funkcja przypisana ? Teraz nijak nie potrafię tego obczaić :| Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia z pełniaczka? Ja dopiero zamówiłem i się nie mogę doczekać. Jaki jest tryb menedżerski? Rozbudowany, lepszy, co się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 09:53, Budep napisał:

Jakie wrażenia z pełniaczka? Ja dopiero zamówiłem i się nie mogę doczekać. Jaki jest
tryb menedżerski? Rozbudowany, lepszy, co się zmieniło?

Tryb menadżerski jest znacznie rozbudowany. Przykładowo - aby kupić piłkarza, musisz przekonać do siebie nie tylko jego klub, ale jego samego. Jego chęci grania w naszym klubie zwiększają się oczywiście wraz z pozycją w tabeli, naszą reputacją jako menadżera oraz oczywiście zaoferowanej mu tygodniówki. Fajne jest to, że po każdym meczu zaufanie zarządu do twojej osoby może się zmniejszyć, zwiększyć, bądź pozostać bez zmian. Spadnie, gdy nastąpi sytuacja przegranej klasowego zespołu (Ty) z beniaminkiem. Ale jeśli grasz beniaminkiem i zremisujesz z, przykładowo, Realem Madryt, to zaufanie znacznie wzrośnie.

Nie grałem za długo w karierę, bo delektuję się trybem Virtual Pro. Z kolei jeśli o nim będziesz chciał coś wiedzieć, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 10:00, Wrukos napisał:

Nie grałem za długo w karierę, bo delektuję się trybem Virtual Pro. Z kolei jeśli o nim
będziesz chciał coś wiedzieć, napisz.


Jasne. Podstawowe pytanie - możesz grzać ławę? W 10 zawsze grałeś. Nie spytam o oferty z innych klubów, bo wiem, że owe istnieją, ale... czy są wypożyczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2010 o 10:08, Budep napisał:

Jasne. Podstawowe pytanie - możesz grzać ławę? W 10 zawsze grałeś. Nie spytam o oferty
z innych klubów, bo wiem, że owe istnieją, ale... czy są wypożyczenia? :)

Ty mówisz o trybie Zostań Gwiazdą. Virtual Pro to tryb, który został wprowadzony do FIFY PC dopiero teraz. Tworzysz zawodnika na dowolnej pozycji, prócz bramkarza. Oczywiście z początku jest on słabym graczem, dlatego, by zwiększać swe współczynniki, musisz wykonywać wyzwania różnej maści. Dzielą się one na strzelanie, umysłowe, akcesoria i cieszynki itp. Przykładowo - zakończ mecz obrońcą nie popełniając żadnego faulu. Zawodnikiem, którego stworzysz, możesz grać we wszystkich trybach rozgrywki. Fajnie prezentuje się to podczas meczu 5vs5, ale ostrzegam - w FIFĘ grają takie oszołomy, które nie wiedzą co to gra zespołowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 11:52, Wrukos napisał:


> Jasne. Podstawowe pytanie - możesz grzać ławę? W 10 zawsze grałeś. Nie spytam o
oferty
> z innych klubów, bo wiem, że owe istnieją, ale... czy są wypożyczenia? :)
Ty mówisz o trybie Zostań Gwiazdą. Virtual Pro to tryb, który został wprowadzony do FIFY
PC dopiero teraz. Tworzysz zawodnika na dowolnej pozycji, prócz bramkarza. Oczywiście
z początku jest on słabym graczem, dlatego, by zwiększać swe współczynniki, musisz wykonywać
wyzwania różnej maści. Dzielą się one na strzelanie, umysłowe, akcesoria i cieszynki
itp. Przykładowo - zakończ mecz obrońcą nie popełniając żadnego faulu. Zawodnikiem, którego
stworzysz, możesz grać we wszystkich trybach rozgrywki. Fajnie prezentuje się to podczas
meczu 5vs5, ale ostrzegam - w FIFĘ grają takie oszołomy, które nie wiedzą co to gra zespołowa
:)


Ah, nawet nie wiedziałem :) Może być ciekawie, ale i tak najbardziej zawsze kręci mnie menedżerka i transfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam dwa pytanie - mógłby ktoś potwierdzić, że pełniak jest lepiej zoptymalizowany niż demko? Bo dla mnie to dość ważne, a głosy są różne.

Jak poziom trudności? Trudno się gole strzela teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie grałem w demo, ale może Ci pomogę. Mam 2GB RAM, karta GF 8600GT i procka Intel Core 2 Duo 2.66 GHz. Gram na najwyższych ustawieniach i gra śmiga mi płynnie, tylko przy powtórkach zdarzają się małe zacinki, ale wcale to nie uprzykrza mi gry.
Co do poziomu to gram na Zawodowcu (?), poziom niżej od legendarnego. No zależy jak to jest z golami, od drużyny z jaką gramy, ale na początku jest mi trudno. Powiem Ci, że fajnie się konstruuje akcje, co wygląda naturalnie i realistycznie. Dla mnie gra jest zaj...efajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na założenie klubu gram.pl pod Virtual Pro? Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer gadu-gadu 4801269. Piszcie niezależnie od mojego statusu na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 14:18, SongoX napisał:

Ja niestety nie grałem w demo, ale może Ci pomogę. Mam 2GB RAM, karta GF 8600GT i procka
Intel Core 2 Duo 2.66 GHz. Gram na najwyższych ustawieniach i gra śmiga mi płynnie, tylko
przy powtórkach zdarzają się małe zacinki, ale wcale to nie uprzykrza mi gry.


Mam tylko gorszy procek. Problem w tym, że dość sporo, ale też dwa rdzenia. Nie będę płakał, jak nie będzie działało na najwyższych. Jak się nie będzie cieło na średnich, to będę w siódmym niebie :)

Dnia 03.10.2010 o 14:18, SongoX napisał:

Co do poziomu to gram na Zawodowcu (?), poziom niżej od legendarnego. No zależy jak to
jest z golami, od drużyny z jaką gramy, ale na początku jest mi trudno. Powiem Ci, że
fajnie się konstruuje akcje, co wygląda naturalnie i realistycznie. Dla mnie gra jest
zaj...efajna :D


Co do poziomu, to się przekonałem grając przed chwilą w demko. Na profesjonalnym grałem i 2:2 z Barcą, grając Realem. Kurde, trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno - jeśli ktoś jest zainteresowany niech napisze stosunkowo szybko, bo musimy ustalić pozycje, stroje klubu i tym podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Słyszał ktoś kiedyś komentatora wymawiającego nazwisko Ozila? Gram Realem w tryb Menedżera i Zostań Gwiadą i jeszcze ani razu nie usłyszałem jego nazwiska. A sporo tych meczy już rozegrałem. Przed chwilą skończyłem mecz towarzyski w trybie Zostań Gwiazdą. Wybrałem Niemców, Ozila. Ale nazwiska nie usłyszałem. Czyżby nie nagrano jego nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować