Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Muszę się wsłuchać w najbliższej okazji. Mnie natomiast rozwalił tekst, gdy chyba Szpaku mówi, do Włodka, że mają dobre stanowisko (komentatorskie), dobry spektakl, dobrą pracę i jeszcze do tego nieźle zarabiają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 15:57, Altair_93 napisał:

Mam pytanie dotyczące optymalizacji.
Czy grę da rade odpalić na minimalnych detalach i grać bez ścinek przy procesorze jedno
rdzeniowym 3,2 Ghz?


Może ściągniesz demo i sprawdzisz? Nie mam pojęcia czy pójdzie na takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli mówi Uzil.

A najlepszy tekst, gdy po długiej wymianie podań tracimy piłkę (z pamięci)

"Jak mawiała moja babcia, co za dużo to i świnia nie zeżre"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 16:57, Diverso napisał:

"Jak mawiała moja babcia, co za dużo to i świnia nie zeżre"


Haha, mocne.

A jak jest z formą zawodników? Wzrasta i spada po spotkaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2010 o 17:04, Budep napisał:

A jak jest z formą zawodników? Wzrasta i spada po spotkaniach?

Zaobserwowałem w trybie kariery, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę kupiłem fife 11 uruchamiam wszystko fajnie gra włączam mecz a tu gra troche przycina nie chodzi zbyt płynnie nieraz zdarza się ścina 1-2 sek moja konfiguracja to :
Amd athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2,31 ghz
2 GB RAM
Asus ENGTS250 512mb
System operacyjny windows xp sp3

Byłbym wdzięczny jakby ktoś zapodał mi stronę z nowymi sterownikami do tej karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 20:17, sebollll napisał:

Byłbym wdzięczny jakby ktoś zapodał mi stronę z nowymi sterownikami do tej karty graficznej.

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl
Spróbuj, aby Ci automatycznie wykryło typ karty.

Co do zacinek, to dobrze gdybyś powiedział na jakiej rozdzielczości i ustawieniach wideo grasz. Próbowałeś zmniejszyć jakość renderowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zainstaluje co do jakosc renderowania mam wysoka zmniejszałem na średnią nadal to samo rozdzielczość najmniejszą wyższe też nic nie pomagają
Ustawienia mssa x2
i synchronizacja pionowa włączona.
Mało się znam co do sterowników i sprzętu ale czy asus to geforce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie jedno pytanie jeszcze jak zainstaluje ten sterownik to stary zdeinstalować czy jakby samemu go usuwa bo nawet nie wiem za bardzo gdzie się znajduję.Znaczy wiem że dodaj usuń ale jak się nazywają dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowa Fifa bardzo podoba. Fajne animacje, niezła graficzka, tylko musze się nauczyć grać bo po ostatnich 3 latach z PESem jest cięzko się przestawić, mam problemy żeby wygrać na tym poziomie co jest w demie (gram na nim w pełnej ale nie pamiętam jaki to :D) Nawet wczoraj kiedy grałem sobie meczyk, przyszedł mój rodziciel i wywiązał się następujacy dialog:
- O masz już jedenstkę? Pełna czy demo?
- To pełna.
- No ładnie to nawet wygląda...
Popatrzył jeszcze chwilę i poszedł na dół. Zaznaczam, że nie gra w żadne gry, więc takie słowa są chyba dobrym świadectwem jakości najnowszej Fifki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zainstalujesz najnowszy, to nie trzeba odinstalowywać starego. Po co usuwać tamte pliki, nie przeszkadzają, to nie usuwaj, bo wtedy możesz mieć nowy problem. A stery GeForce to nie stery do Asusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już rozpracował tryb kariery i rozwój piłkarza - jestem dopiero na poczatku października grajac Wisłą - kupiłem miedzy innymi Sandomierskiego i Mierzejewskiego w nadziei że to nieoszlifowane perełki, a tu w okienku "rozwój piłkarza" ''piłkarz wykorzystał już cały swój potencjał. w wieku 20 lat ?? Za to do Clebera nie ma żadnych zastrzeżeń.
To samo Cikosz i Kurto - nastolatkowie a "wykorzystali cały swój potencjał". Rozumiem że takich piłkarzy nie ma co trzymać w zespole i trzeba ich sprzedać jak najszybciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem grać Wisłą, najpierw trenowałem szybkie mecze z C(/S)racovią, ale dostawałem.
Sterowanie tutaj jest fatalne :D Muszę sobie kupić przejściówkę na pady z PS2.

Niemniej jednak tak dawno nie grałem w FIFĘ, że i tak jest fajnie, a po drugie ta odsłona to po prostu kawał dobrej roboty. Gra się z całą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 09:29, sebollll napisał:

No właśnie tak mi się wydaje to ktoś poda mi strone ze sterami do asusa bo nie mogę znaleźć.

Ściągaj stery ze strony nvidii :O To jest GeForce GTS250. Zasysaj z http://nvidia.pl/ a nie ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem najnowsze sterowniki ale nadal tnie choć trochę mniej ale do końca nie rozwiązało to problemu bo nadal trudno się gra np. po necie gdy zacina albo nawet w trybie kariery jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pewien problem pisze tutaj bo nie znalazłem tematu o fifie 11 na konsole wiec podczas grania czasami gra się zwiesza na 3-4 sekundy czy to normalne występuje to w wersji na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 15:15, diabolo20 napisał:



No ja gram na PC Zostań Gwiazdą Realem to kilka razy usłyszałem o nim kilka ciekawostek (teraz już znam mniej więcej historię założenia klubu ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować