Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2010 o 17:02, diabolo20 napisał:

Widocznie musze dłużej posłuchać:P

Ja też gram dużo Realem (menadżer) i także słyszałem co nieco o klubie :) O tym, jak powstał, co wygrał i z kim zagrał pierwszy mecz ;)
A tak po za tym to podoba mi się, że mamy w większości drużyn trzy koszulki do wyboru. Nie podoba mi się za to deszcz (podczas gry ledwo pada, a już podczas wykonywania stałego fragmentu gry ogromna ulewa) oraz to, że przerywniki przed meczem, podczas zmiany itp są zawsze takie same. Nie ma też tak jak w PES-ie zbliżenia na piłkarza po tym jak zmarnuje jakąś okazję. Po prostu gra toczy się dalej. Ja bardzo zwracam uwagę na takie smaczki więc na tym gra u mnie traci, ale i tak gra mi się przyjemnie. Najlepszym podsumowaniem niech będzie to, że do tej pory zagrałem tylko jeden mecz w demie najnowszego PES-a i z trudem wytrzymałem do końca, a w FIFĘ pełną wersję zagrywam się codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak nie wiem czy to normalne, ale zdarza się to mnie i paru innym osobom też, więc o ile wiesza ci się tak tylko FIFA, to nie martw się z twoją konsolą wszystko w porządku. Tak po prostu z grą EA bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w FIFE 11 na padzie speedlink 360? Jak tak, to niech napisze czy wszystko normalnie działa. Niedługo wybieram sie do MM i zakupię ten pad + jedną z kopanek ( nie wiem jeszcze czy fife czy pesa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie rób tego błędu, nie kupuj Fify... Na początku PES wydaje się słaby, ale jak rozegrałem trochę więcej meczów to nie mogłem się oderwać. Daj tej grze szansę, nie pożałujesz, nie daj się omamić tym wszystkim ściemom, jaka to ta Fifa jest super, kul i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku rządzi FIFA bez dwóch zdań. Kupisz, a nie pożałujesz. Masz więcej lig, tryb Be A Pro, jest o wiele lepszy od Become Legend z PESa i dużo lepiej prezentuje się w porównaniu z produktem od Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mi chodzi tylko o kompatybilność z tym padem. A jeśli chodzi o te gry, to po demach bardziej skłaniam się ku PES (choć przyznam że grałem tylko w PES 6, a aktualnie gram w FIFE 09)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 20:47, jarekao napisał:

Gra ktoś w FIFE 11 na padzie speedlink 360? Jak tak, to niech napisze czy wszystko normalnie
działa. Niedługo wybieram sie do MM i zakupię ten pad + jedną z kopanek ( nie wiem jeszcze
czy fife czy pesa).

FIFA2006 to chyba ostatnia odsłona tej serii w którą grałem na blaszaku, potem tylko PES, z kumplami zawsze przy okazji jakis meczy w tv, graliśmy w PESa10 ale w tym roku przerzucamy się na FIFA11 :) ogólnie decyzja jeszcze nie do końca podjęta ale wszystko wskazuje że własnie w FIFE będziemy grać. Owszem pewien sentyment pozostaje do gry Konami ale w końcu wersja na PC nie odbiega od konsolowej z przed roku ;P fakt za pięknie by było gdyby to była nowa wersja z konsoli, ale co tam i tak jest świetnie, licencje to raz, ale to w FIFie zawsze było, nawet jak nikt w nią nie grał, więc trzeba patrzeć na inne rzeczy. Animacje, grafika ogólnie, do tego rozgrywka - walka bark w bark, tryb Be A Pro lepszy od podobnego w PESie czyli Become Legend.

Co do wersji demonstracyjnej to w tejże wersji FIFy to grać się nie dało, mimo że zmieniłem na swoje ustawienia to i tak musiałem grać tamtymi przyciskami :/ w demie PESa nie było problemu fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa próba mikrofonu, czy mnie słychać?

Jeżeli chodzi o konsolową wersję, to wkurzają mnie (bardzo!) następujące rzeczy:
1. Dlaczego obrońcy przeciwnych drużyn odbierają mi tak szybko piłkę, a z kolei ja nie mogę?
2. Dlaczego przeciwnicy biegają z podobną prędkością, co moje gwiazdy światowego formatu (CR itd.)?
3. Czemu wydaje mi się, że konsola czasami próbuje na siłę ze mną wygrać, aby przerwać pasmo zwycięstw tzn. bramkarz u przeciwników broni, jak zaczarowany, a napastnikom nijak nie da się przeszkodzić w rajdach?
4. Dlaczego 90% prób okiwania, dryblingu kończy się fiaskiem?

Gram na zawodowcu... Może to jest odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się kłócić co do innych rzeczy, bo co do nich można naprawdę polemizować, ale tego nie mogłem odpuścić - Be a Pro lepszy od Become a Legend?! Przecież jest całkowicie na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 22:18, dominik713 napisał:

Nie chce mi się kłócić co do innych rzeczy, bo co do nich można naprawdę polemizować,
ale tego nie mogłem odpuścić - Be a Pro lepszy od Become a Legend?! Przecież jest całkowicie
na odwrót!

Racja nie ma co polemizować :) odnoszę jednak wrażenie że na siłę próbujesz zniechęcić ludzi to FIFY11, to jakaś krucjata z twojej strony czy coś, płacą ci za to? Daj szanse ludziom spróbować czegoś nowego, mi już ten cały PES się znudził, a w końcu mam alternatywę i szczerze powiem ci że z niej skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, może trochę przesadziłem, ale jak patrzę na to, jak ta Fifa jest lansowana... Sam grałem dużo w gry z tej serii, ale naprawdę, PES jest dużo lepszy moim zdaniem. Nikogo nie zmuszam do grania w to, ale z tego co widzę, większość od razu chce Fifę. Warto dać PESowi szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 23:42, dominik713 napisał:

Fakt, może trochę przesadziłem, ale jak patrzę na to, jak ta Fifa jest lansowana...
Sam grałem dużo w gry z tej serii, ale naprawdę, PES jest dużo lepszy moim zdaniem. Nikogo
nie zmuszam do grania w to, ale z tego co widzę, większość od razu chce Fifę. Warto dać
PESowi szansę ;)


Wiele osób od razu idzie do Fify bo naprawdę jest ten skok jakościowy pod względem PC. Ja kupiłem sam Fifę, PES-a też zakupię. Tylko, że Fifa 11 to tak naprawdę wierny klon Fify 10 na konsole. Nad 10 na iksie spędziłem wiele godzin, nad 11 na PC zagrałem 3 sezony BVB, i niestety, ale wiele nowego w stosunku do poprzedniczki z konsol nie wniosła. Niektórzy jeszcze się licencjami zasłaniają - OK, dla każdego coś innego, ale PES znów powiększa licencje Copa Libertadores. Więc nie zostaje tak bardzo w tyle. Tak jak wcześniej napisałem - skok jakościowy na PC Fifa ma i to dość duży w stosunku do tragicznej 10 z PC. Szkoda, że nie dali praktycznie nic nowego w stosunku do 10 z konsol. To tyle, dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne. Swojego egzemplarza jeszcze nie mam, ale grałem kilka (naście?) meczy u kumpla na przedostatnim poziomie trudności i jakoś problemów nie ma żeby chociażby Antonio Valencią czy Hernandezem wyprzedzić nawet Ashley''a Cole''a. I naprawdę nie zdarzyło mi się, żebym nie mógł za żadne skarby wygrać z botem (zdarzają się ciężkie mecze z przykładowo Chelsea, ale zawsze sprawiedliwe). Może wyższy poziom? ;] Gra jest trudniejsza, ale kilka meczy i klepka idzie jak w dziesiątce :P
PS: A drybling jest naprawdę ciężki, jedynie Nanim potrafię okiwać przeciwnika, a i to nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Fifa naprawdę podskoczyła jakościowo, ale stwierdzam, że szumnie zapowiadana REWOLUCJA (Konwersja z X360 i PS3, a nie PS2 i Xbox) jest jedną wielką ściemą. Zagrałem, jest lepiej, ale to wciąż nie jest ta gra z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie trybu Be a Pro. Czy w tym trybie możliwe są transfery naszego zawodnika do innych klubów (w poprzednich częściach nie było takiej możliwości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 13:34, misiu1964 napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie trybu Be a Pro. Czy w tym trybie możliwe są transfery naszego
zawodnika do innych klubów (w poprzednich częściach nie było takiej możliwości)?


Be a Pro jest chyba w Pesie? Tak czy siak w Fife 11 po zakończeniu sezonu można zmienić klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować