Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2010 o 11:55, Ecko09 napisał:

W jakim wieku piłkarze kończą karierę w trybie menedżera?


W jakim im się chce. Van Der Sar ma 40 lat i gra.. a Żurawski 34 i kończy.

Ale ogólnie myślę, że koło 35 jest już (kończy karierę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko. Czemu po zawodników zgłaszają się tylko kluby z tej samej ligii? Tak jest już od kilku części. W PESie po zawodnika zgłaszały się kluby z różnych lig, a tu taka lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 14:40, Wrukos napisał:

Masz chyba jakiś błąd, bo ja np. sprzedałem Seedorfa i Inzaghiego do Bayernu Monachium,
a gram Milanem ;)


Aha. U mnie się jedynie w gazecie pojawiały pogłoski, że jednym z moich zawodników się Roma interesuje, ale i tak zgłosiły się po niego jedynie hiszpańskie kluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe narzekałem, a tu dziś Palermo wyszło do mnie z ofertą kupna Carvalho ;] A wiec jest promyk nadziei, że w przyszłości każdy mój sprzedany piłkarz nie będzie grał w lidze hiszpańskiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam paskudny problem, otóż nie moge zaakceptować wyboru klubu jaki chce prowadzić w trybie menedżera. Ktoś wie czym może to być spowodowane? Po prostu przycisk "accept " nie pojawia sie na pasku. No i mam jeszcze jedno pytanie: gdzie w standardowych ustawieniach klawiatury jest przycisk odpowiedzialny za szybsze bieganie?

20101121115055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:41, Wintesun napisał:

Witam, mam paskudny problem, otóż nie moge zaakceptować wyboru klubu jaki chce prowadzić
w trybie menedżera. Ktoś wie czym może to być spowodowane? Po prostu przycisk "accept
" nie pojawia sie na pasku. No i mam jeszcze jedno pytanie: gdzie w standardowych ustawieniach
klawiatury jest przycisk odpowiedzialny za szybsze bieganie?

Na samej górze, nad First Name, masz "Advance"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zakończyłem swój pierwszy sezon jako manager Lecha Poznań(na zawodowcu). Wyniki? Trzecie miejsce w lidze i wygrana w Pucharze Polski. Postanowiłem pozostać również na drugi rok w klubie ze stolicy Wielkopolski, by móc pokazać się również z dobrej strony w międzynarodowym pucharze(jak na razie wygrana u siebie 2:0 przy absolutnie rezerwowym składzie z holenderskim Roda JC, której bramki strzegł Tytoń). W międzyczasie zacząłem grać w Zostań Gwiazdą jako Wichniarek(jak na razie cztery bramki w trzech meczach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już powoli dosyć tej gry. Wygrywałem z gościem 4-1, on się rozłączył i nie zapisało mi wyniku. Przegrałem z gościem 3-2, nacisnąłem, iż nie chcę rewanżu, on się rozłączył i zaliczyło mi 3-0.. Żenada, to ja już wolę FIFĘ bez trybu online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozłączanie się przeciwników to niestety bolączka każdej gry z serii FIFA, niestety twórcy nie znaleźli jeszcze dobrego sposobu na zaprzestanie tego procederu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 09:25, PJ_MW napisał:

Rozłączanie się przeciwników to niestety bolączka każdej gry z serii FIFA, niestety twórcy
nie znaleźli jeszcze dobrego sposobu na zaprzestanie tego procederu.

Wychodzisz 1 raz - ostrzeżenie na maila.
Wychodzisz 2 raz - blokada on-line na 3 dni.
itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ale ciekawe za ile lat weszłoby to w życie...
BTW. W zeszłym roku w wersji na konsole był do zdobycia podobno nawet achievement, którego otrzymywało się za wyjście z gry daną ilość razy, niestety skutki były zupełnie odwrotne od oczekiwanych... Wszyscy chcieli go zdobyć, by powiększyć swój GameScore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 11:53, PJ_MW napisał:

Dobry pomysł, ale ciekawe za ile lat weszłoby to w życie...

Podobno EA Sports jest otwarte na pomysły i sugestie graczy, trzeba by było dowiedzieć się kiedy byłby jakiś czat, etc. A wtedy przedstawić tam swoją propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 11:08, Wrukos napisał:

Wychodzisz 1 raz - ostrzeżenie na maila.
Wychodzisz 2 raz - blokada on-line na 3 dni.
itp. itd.

Dobry pomysl,ale nie wypali dopoki gra nie bedzie odpowiednio wykrywala,wyjsc z gry,bo narazie za czesto zdarza sie,ze koles wyjdzie z gry,a gra tego jakgdyby nie zauwaza i zostaje jeden gracz a mecz jest kontynuowany bez drugiego.Zawodnicy ktorzy powinni byc sterowani przez gracza ktory uciekl stoja i nic nie robia,a kiedy mecz sie konczy i jest pytanie czy chcemy rewanzu licznik 15 sekund na decyzje dochodzi do 0 i na tym zerze pozostaje nie dajac wyboru graczowi ktory pozostal w grze,poprosttu musi on wyjsc z gry i dostaje on wtedy nie dosc,ze porazke 3-0 to jeszcze mecz jest zaliczany jako jego ucieczka.
Sam stracilem tak chyba najpiekniejsze moje zwyciestwa w grze.Raz wygralem 4-1 a raz 7-1 z kolesami majacymi po okolo 4000 pkt(czyli okolice top100),a oni wyszli i porazki zaliczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 10:12, Ecko09 napisał:

Ktoś ogarnia jak na klawiaturze podkręca się piłkę przy wykonywaniu wolnych?


Strzałki w bok podczas strzału trzymasz i się kręci futbolówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować