Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Ten system reputacji w TM jest naprawdę jakiś dziwny. Zajęłem 3 miejsce w lidze i wygrałem puchar polski. Myślę dobra fajnie może zainteresuje się mną jakiś niezły klub, patre a jedyne propozycje pracy przychodzą z ligii Irlandzkiej i 3 Angielskiej. Aha zapomniałem dodać że te sukcesy osiągnołem ARKĄ GDYNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć że bardzo dobrze idzie mi w trybie menedżerskim.Wziąłem sobie do trenowania Real Sociedad i fajnie mi się gra tą drużyną daję dużo szans młodym piłkarzom którzy pokazują że mają wielki talent.Na razie mam 7 miejsce w lidze tracę do 6 tylko 3 pkt a na szóstym miejscu znajduję się Getafe muszę ich dogonić żeby awansować do Ligi Europy chyba że wygram Puchar Króla wtedy będzie bezpośredni awans a w tym idzie mi znakomicie jestem w finale w którym będę się mierzył z Atletico Madryt co ciekawe po dwumeczu w półfinale wyeliminowałem Barcelonę w pierwszym meczu u mnie był remis a na Camp Nou po kapitalnym strzale mojego wychowanka Markela Bergali było do uderzenie z 35 metrów w prawe okienko bramki wygrałem 1:0 i wtedy aż podskoczyłem z radości że tak mi świetnie to poszło.Oby mi się udało wygrać Copa Del Rey Atletico będzie trudnym rywalem ale mam nadzieję że uda mi się ich pokonać.
Bardzo polecam wzięcie sobie do trenowania Real Sociedad jeśli ktoś chcę trenować słabszą ekipę na początku mają znakomitych młodych zawodników i zgranie jest bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 miejsce Arką Gdynia to jest sukces? Przestań :/

Ja Hoffenheim wygrałem ligę niemiecką i też otrzymałem oferty tylko z ligi irlandzkiej i trzeciej angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem karierę menedżera Manchesterem. W lidze 1 miejsce, kilka pkt przewagi, w pucharze ligi angielskiej doszedłem do półfinału. nadszedł Puchar Anglii, 1 mecz z M''borough, odpadłem...zostałem zwolniony... teraz zaczne sobie nową kariere, tym razem Milan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cisnę czwarty sezon Sunderlandem i póki co najwyższe miejsce w lidze to trzecie, zdobyłem F.A. Cup i pościągałem młodych, perspektywicznych zawodników :P Co do gry z innej strony to przyznam, że przydałby się jakiś facepack, bo wielu dobrych zawodników ma te "pospolite" twarze, co jest trochę wkurzające ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 23:19, Marked_One napisał:

Fifa 11 na pc...eee miekkie...PES rządzi .. nie ma jak do tej pory rywala godnego siebie...a
FIFA...kolejna FIFA..

Ja grałem zarówno w FIFE 11 PC jak i PES 2011 PC i muszę powiedzieć, że żadna z nich nie jest idealna. W każdej z nich brakuje mi kilku elementów z tej drugiej. Do tej pory gram w PES-a podczas gdy Fifa poszła w kąt, ale jednak w dziele Konami chciałbym zobaczyć trochę rzeczy z gry EA. Z kolei większość zalet imo i tak jest na korzyść PES-a dlatego to w niego gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 23:19, Marked_One napisał:

Fifa 11 na pc...eee miekkie...PES rządzi .. nie ma jak do tej pory rywala godnego siebie...a
FIFA...kolejna FIFA..

Fajnie, że w swoim avatarze umieściłeś zdjęcie fragmentu samochodu. Wciąż pamiętasz to zdarzenie, gdy straciłeś rozum, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 00:08, Ecko09 napisał:

Takie pytanko. Które kluby są najbogatsze? Wiem, ze dużo kasy ma Real, Chelsea i Man
City. Coś jeszcze?


Barca ma bodajże 67 milionów (ja gram na funtach). Bayern Monachium też mało nie ma. Inter z Milanem też nie jest biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 09:10, Wrukos napisał:

> Fifa 11 na pc...eee miekkie...PES rządzi .. nie ma jak do tej pory rywala godnego
siebie...a
> FIFA...kolejna FIFA..
Fajnie, że w swoim avatarze umieściłeś zdjęcie fragmentu samochodu. Wciąż pamiętasz to
zdarzenie, gdy straciłeś rozum, co?



Co ma "kawałek" zdjęcia w avatarze do FIFY 11 ??
Na temat fify już sie wypowiedziałem swoim zdanie i tyle.Powtórze:FIFA 11 delikatnie mówiąc jest nedzna i tyle...rozgrywka w PES-ie zupełnie inna i o wiele lepsza.Każda ma wady każda ma zalety ale wybieram PES w którego gram już od kilku lat..FIFA to kolejna FIFA...taka straganiarska błyskotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11 to kolejna FIFA? A grałeś w tą produkcję w ogóle, że ją oceniasz? Jeśli nie grałeś to znaczy, że jesteś fanbojem, który jest zapatrzony w PES''a, a jeśli grałeś i nie zauważyłeś różnic pomiędzy częścią 10 a 11 na PC, to znaczy, ze chyba masz coś ze wzrokiem, bo głupi zauważyłby diametralne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba ta FIFA, bo jest trudna. Wywalili mnie już z Realu Madryt (słaba gra w lidze) i Manchesteru United po odpadnięciu z pucharu Anglii (choć wygrałem puchar ligi i miałem 1 miejsce w lidze) :) Obecnie gram Atletico Madryt i na razie ładnie cisnę pierwszą pozycję. Sprowadziłem sobie Lukaku i jest miło.

Niestety ta edycja ma parę minusów, względem... dziesiątki. Kibice są beznadziejni, bo oprócz tego, że wyglądają nareszcie trochę lepiej, to reagują fatalnie na zdarzenia na boisku. Na dodatek nie ma przyśpiewek fajnych, jak to bywało w poprzednich edycjach.

Ponadto nie ma takiego klimatu lig, wszystko jest to bardziej PES''owe, co mnie się nie podoba, jeżeli chodzi o "opakowanie". Do tego mało stadionów w stosunku do poprzednich edycji i się powtarzają, co też irytuje. Ciągle na tych samych obiektach gram, zwłaszcza w Anglii. W Niemczech też mało stadionów.

Podsumowując, kiczowa atmosfera lig i na stadionach, ale rozgrywka 10 razy lepsza. Szkoda, że tego nie pogodzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 11:45, SongoX napisał:

FIFA 11 to kolejna FIFA? A grałeś w tą produkcję w ogóle, że ją oceniasz? Jeśli nie grałeś
to znaczy, że jesteś fanbojem, który jest zapatrzony w PES''a, a jeśli grałeś i nie zauważyłeś
różnic pomiędzy częścią 10 a 11 na PC, to znaczy, ze chyba masz coś ze wzrokiem, bo głupi
zauważyłby diametralne zmiany.


Tak..FIFA11 to kolejna FIFA...taka bombonierka z kokardą a w środku zgniły ziemniak...grałem...2 mecze i wywaliłem z dysku...szkoda na to czasu...nie porównuje 11 do 04 05 06itd...dla mnie właśnie FIFA to kolejna FIFA i koniec tematu.
Najbardziej co mnie rozwaliło to nowość.: "Zostań bramkarzem" w 12 będzie zostań Stewardem w 13 zostań słupkiem itd..innowacja jak sie masz Janek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 10:56, Marked_One napisał:

>


A co, PES to wyjątek? Jakoś od kilku lat nie widziałem tam rewolucji, tylko co roku jakieś szczegóły niby poprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 11:25, Ecko09 napisał:

> >

A co, PES to wyjątek? Jakoś od kilku lat nie widziałem tam rewolucji, tylko co roku jakieś
szczegóły niby poprawiają.


Bo w PES rewolucja nie jest potrzebna tylko szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2010 o 11:34, Marked_One napisał:

Bo w PES rewolucja nie jest potrzebna tylko szczegóły ;)

Tym zdaniem pokazałeś, iż jesteś fanboyem. A z takimi nie ma co dyskutować, ponieważ argumenty i tak do nich nie trafiają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 14:45, Wrukos napisał:


> Bo w PES rewolucja nie jest potrzebna tylko szczegóły ;)
Tym zdaniem pokazałeś, iż jesteś fanboyem. A z takimi nie ma co dyskutować, ponieważ
argumenty i tak do nich nie trafiają..


Jestem graczem w PC-towe gry sportowe...wybieram PES .Jeśli EA postara się za rok moze sie skusze w co watpie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować