Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Ale z tym Lechem tak się zabrali, że taki Ubiparip ma 71 :>

Peszko 73, myślę, że trochu za mało. Piszczek taki sam skill i też sądzę, że niezbyt wysoki, ale i tak podnieśli im obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 14:58, Kwas17 napisał:

ciach

Nie jest łatwo, ale szczerze to tak samo jak przejść z Zawodowca na Klasę Światową, też na początku ciężko było. Kwestia przyzwyczajenia. Choć teraz jakiś czas nie grałem, zacząłem nowy sezon Leszkiem po tej aktualizacji dwa remisy w sparingach - oczywiście mnie wywaliło po remisie z Legią na Łazienkowskiej 1:1, wgrałem i dostałem tym razem w dupę 0:3, a Rudnevs dwóch setek mi nie wykorzystał, raz trafiając w słupek, no mam nadziej że takie rzeczy to się nie będą zdarzać jak będę grał już w lidze :/ zespołami lepszymi jak Chelsea, Real, Barca (jako jedyne mają 5 gwiazdek tak w ogóle po aktualizacji) to można jechać równo nawet po 5:0 na Legendarnym, także da się ;)

@Budep
Ubiparip jest wyceniany na 1.200 tys euro wg transfermarkt, a w Fifie taka wycena oznacza poziom ok 70, patrz na Kikuta (1mln) i Wojtkowiaka(1,2mln) którzy też są na tyle wyceniani i mają taki skill. Ci warci po ponad 2 mln jeszcze zależy od pozycji to mniej więcej poziom 73-75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porady jak wykonywać tricki? Zajrzałem do pomocy w grze, ale jedyne co mi wychodzi to żonglowanie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:26, Ecko09 napisał:

Macie jakieś porady jak wykonywać tricki? Zajrzałem do pomocy w grze, ale jedyne co mi
wychodzi to żonglowanie w miejscu.


Jeżeli nie posiadasz pada to możesz sobie odpuścić, wykonywanie tricków na klawiaturze to porażka. Co do tych czerwonych kartek to liczba meczy które zawodnik musi pauzować zależy od ligi lub pucharu w jakim grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po około dwumiesięcznej przerwie wróciłem do grania w FIFA 11 i przed kilkoma minutami udało mi się zdobyć Puchar Polski, niestety Ekstraklasę strasznie zawaliłem i najprawdopodobniej zakończę ją niestety na 8-10 miejscu.
BTW. Rozumiem, że po ściągnięciu składów, nie będą one dotyczyły naszej obecnie prowadzonej drużyny w trybie menadżerskim? Będą one widoczne jedynie w innych klubach i w naszym tylko w szybkim meczy, lub jeżeli rozpoczniemy karierę od nowa, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 21:49, PJ_MW napisał:

BTW. Rozumiem, że po ściągnięciu składów, nie będą one dotyczyły naszej obecnie prowadzonej
drużyny w trybie menadżerskim? Będą one widoczne jedynie w innych klubach i w naszym
tylko w szybkim meczy, lub jeżeli rozpoczniemy karierę od nowa, tak?


Tak, aby cieszyć się najnowszym patchem ze składami musiałbyś zacząć trym menedżerski od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś sposób na uniknięcie crashów w grze? Pamiętam, że na poprzednie edycje działał trick z ustawieniem priorytetu pliku .exe na najwyższy, jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Legendarny jest po prostu za "słaby" w stosunku do Klasy Światowej. Obecnie gram na Klasie Światowej właśnie i Blackburn zajmuje 4 miejsce w Premier League, a z Pucharu Anglii wysadziłem już Manchester United, grając REZERWOWYM składem, a oddałem 15 strzałów i było 2:0. Trochę dziwne...

Z kolei jak włączę Legendarny, przeskoku nie ma. Grałem szybki mecz na legendzie i wygrałem Wisłą 4:0 z Ruchem, a Liverpoolem 3:0 z Chelsea. Jestem taki dobry, czy Legendarny taki słaby? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak dobrze Ci idzie, to przerzuć się na tryb sieciowy, na pewno znajdziesz tam równych(a nawet lepszych) sobie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę zależy od ustawień Twojego pada, ja np. w arenie treningowej robię różne zwody wciskając 8 na padzie + kombinacje z lewym triggerem, radzę Ci, żebyś również sam to sprawdził(pamiętaj, że aby w ogóle móc robić zwody w tym trybie musisz najpierw włączyć widok zza pleców zawodnika, inaczej się nie da).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:10, Ecko09 napisał:

To jak z tymi trickami? Znalazłem na yT pare poradników ,robie wszystko tak jak tam jest
pokazane i nic...

Ogólnie cały system opiera się na 2 przyciskach i prawym analogu. Jeden służy do tego żeby możliwe było wykonywanie tricków (LT), drugi służy do podbijania piłki. Żeby wykonać trick wystarczy wcisnąć LT i wykonać odpowiedni ruch analogiem (wszystkie tricki są opisane w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w sumie to chyba możesz dostosować pozycje zawodnika np. z 4-4-2 tak, aby wyszło 4-1-3-2, nie? Dla każdego indywidualnie, jak tak sobie tworzę formacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować