Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 10:59, noobie napisał:

Mam gorącą prośbę, kto wie jak odblokować buciki w fifie? Wersja na x''a... Proszę powiedzcie
mi :D


Jak stworzysz swoją gwiadę, to wchodzisz w wyzwania i tam w cechy i... i nie pamiętam co jeszcze. W każdym bądź razie ostatnia pozycja na tej liście. I tam poszukaj. Buty odblokowujesz chyba ileś tam procent sukcesu, czyli wszystkich zadań co też jest pod tą listą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji CD-A było napisane że można zmienić w opcjach sposób gry w obronie z tego nowego na ,,klasyczny" .Czy to prawda a jeśli tak to w której zakładce menu to znajdę bo szukałem i nic takeigo nie zauważyłem ?

Edit.Argh... Nie ta Fifa-sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 12:37, noobie napisał:

Czytałem gdzieś, że firmowych marek butów nie da się odblokować swoją gwiazdą, czy to
prawda?


Nie. Wszystkie buty możesz odblokować tylko za pomocą swojej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:11, Luk04229 napisał:

> Czytałem gdzieś, że firmowych marek butów nie da się odblokować swoją gwiazdą, czy
to
> prawda?

Nie. Wszystkie buty możesz odblokować tylko za pomocą swojej gwiazdy

No to dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dobiero net mi pozwolił i pograłem wczoraj w multi. Granie jest o wiele przyjemne niz gra z komputerem.

Tylko irytujące jest jak 4 krotnie wygrywając z przeciwnikiem w trakcie gry rozłacza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Ten cały ranking w grze sieciowej to największy shit jaki można było zrobić. Zacząłem grać po sieci i z racji tego że jak tylko wygrywam, przeciwnicy rozłączają się z netem żeby im się ujemne punkty nie naliczyły, mogę grać tylko ze słabiakami... Jeden mecz tylko przegrałem i był to jedyny który dokończyłem i za który naliczyły mi się punkty. Z racji tego mój "poziom umiejętności" rozpoznawany przez grę jest niski i dobiera mi słabych przeciwników. Którzy rozłączają się gdy tylko wiedzą że przegrają. Czy da się rozgrywać zwykłe mecze bez tego rankingu?

Albo czy da się jakoś włączyć antycheatowe zabezpieczenia jak w PESie? Gdzie jak się wyłączyło grę to ci naliczało walkower 0:3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Zauważyłem jak wygrywam tylko 1;0 lub 2:1 sie nie rozłączają a prowadź 4:1 to od razu sie rozłaczą i inaczej naliczane punkty.

Po czyms takim zadnej radosc z rozgrywki sieciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:40, karolekx23x napisał:

Ja mam to samo. Zauważyłem jak wygrywam tylko 1;0 lub 2:1 sie nie rozłączają a prowadź
4:1 to od razu sie rozłaczą i inaczej naliczane punkty.

Po czyms takim zadnej radosc z rozgrywki sieciowej.


No ja rozegrałem ze 25 meczy a dokończyłem (aż do tablicy z punktacją do rankingu) może z 5. Ale gdzieś w statystykach mi pisze że mam sporo wygranych. Niestety jako że do tej wspomnianej tablicy moi oponenci nie dotrwali to punktów rankingowych mam mało i dostaję cieniasów do gry. Może gdzieś wyżej w rankingu nie grają same dzieciory... Irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem: Kiedy loguję się do serwerów EA mam taki komunikat: Serwery EA są niedostępne spróbuj później. ( to z xbox''a 360 jakby co) Mam i neta i Xbox Live Gold. I nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! Świetny jest ten system który ma wykrywać czy ktoś się rozłączył żeby oszukać. Gram sobie z gościem który wygrywał 1:0. Strzeliłem mu 3 bramki i przestał grać. Nie rozłączył się tylko przestał grać. No to strzeliłem jeszcze ze dwie bramki i biegam w kółko po boisku żeby się skończył mecz. W końcu zasłużyłem na wygraną i chcę za to punktów rankingowych. Skończył się mecz i oczywiście tkwię w martwym punkcie przy pytaniu czy chcę rewanżu. Bo mimo że zaznaczyłem że nie chcę, to ciągle ten ekran trwa i trwa... No ale nic. Mówię skoro ten ekran trwa to gość po drugiej stronie musi być przy kompie i czeka aż się rozłączę żeby jemu naliczyło punkty. No ale byłem bardziej cierpliwy i doczekałem momentu aż gość się rozłączył z grą. Do ekranu podziału punktów w takim wypadku nie doszło. I jak system policzył punkty? Mimo że mecz skończył się 5:1 dla mnie system zaliczył mi porażkę! Mało tego! Zwyczajna porażka to zdaje się kilkadziesiąt punktów minusowych do rankingu, a mnie spadło z tysiąca dziewięciuset-cośtam punktów do tysiąca czterystu-cośtam! Zamiast kilkudziesięciu punktów za wygraną otrzymałem kilkaset minusowych! Ehh... Na rankingu zależy mi tylko z tego względu, że 90% graczy z małą ilością rankingowych punktów to dzieci, które rozłączają się z grą gdy tylko widzą że nie wygrają meczu. Ciułam te punkty, ciułam, cieszę się jak mi się uda dokończyć jakiś wygrywany meczyk a gra robi mi takie "psikusy". Myślałem że mi łeb eksploduje z frustracji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć nagrodę menedżera miesiąca?Mam tryb, w którym jestem menedżerem i wygrywam wszystkie mecze, jestem 1 w tabeli, a o menedżerze miesiąca nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:16, matis9988 napisał:

Jak zdobyć nagrodę menedżera miesiąca?Mam tryb, w którym jestem menedżerem i wygrywam
wszystkie mecze, jestem 1 w tabeli, a o menedżerze miesiąca nic nie ma.


Ja robiłem tak samo jak t i dostałem.Czekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować