Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Szalenie podoba mi się Virtual Pro. Fajnie rozwiązane jest to, że umiejętności naszego piłkarza rosną w skutek wykonywania określonych zadań na boisku. Zakończyłem właśnie pierwszy sezon w trybie kariery moim Pro, występowałem w barwach Leeds United jako prawy napastnik, z 20 bramkami na koncie zostałem najlepszym strzelcem zespołu i trzecim strzelcem ligi. Drużynie też poszło nieźle, rzutem na taśmę zajęliśmy 6 miejsce, niestety w barażach po dramatycznej walce nie sprostaliśmy Portsmouth. Na starcie obecnego sezonu przeniosłem się do Wigan Athletic, zgłaszały się po mnie zespoły oferujące większą kasę, ale niekoniecznie miałbym w nich miejsce w pierwszym składzie. Właśnie kasa, jedyny mankament tego trybu, bo nie ma z nią co robić, a przecież powinniśmy mieć możliwość przepuszczania jej na wódę i panienki niczym prawdziwy piłkarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna społeczności gram.pl - mam problem.

Otóż podczas gry w tryb menedżerski po 3-4 meczach wyskakuje błąd i wywala mnie na pulpit. Jest to wyjątkowo irytujące, w szczególności w przypadku ciężko wywalczonych zwycięstw.

Ktoś wie jak problem rozwiązać? Grę mam oczywiście oryginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z grą.
Uruchamiam, odpalam jakiś meczyk i po chwili gra się zacina na kilka sekund po czym wyłączają mi się wszystkie monitory, inne programy ciągle działają ale gra nie odpowiada.
Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu.
Jedynym rozwiązaniem jest reset komputera

Grafika Radek 4650 w wersji AGP z sterami 10.9 + hotfix dla AGP
Ustawienia gry - średnie rozdzielczość 1280 x 1024

Jakieś pomysły ? Dx aktualny wirusów raczej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2010 o 20:34, TommyGunPG napisał:

Ktoś wie jak problem rozwiązać? Grę mam oczywiście oryginalną.

To błąd znany mi z poprzednich odsłon gry, gdzie nie mogłem zakończyć sezonu, rozegrać kolejnego meczu, et cetera..

Jedynym wyjściem jest chyba dość prymitywne rozwiązanie, mianowicie:
- grasz 2-3 mecze, sejwujesz
- próbujesz grać 3/4 mecz i po nim też sejwujesz

Po prostu chodzi tutaj o ostrożność, bo wątpię, by coś innego dało się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:27, robson415 napisał:

czy fifa pójdzie na moim kompie

Windows 7
Procesor:intel i5 3.2 ghz 4mb
Ram;4gb
KArta Graficzna:Geforce GTS450 1gb


Nie, musisz dołożyć drugie tyle RAMu i jeszcze ze 2 takie karty graficzne kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobry! Ogarnąłem na klawie sporo rzeczy - podania prostopadłe, normalne, długie, wrzutki, strzał podcinka, strzał finezja, przepuszczenie piłki między nogami, żonglerka. Nie wiem jak się jeszcze zastawiać (da się?) i wykonywać triki na arenie :)

PS. Kolejny dzień spędzony przy FIFIE... to uzależnia :/ Gram własnym piłkarzem, rezerwy Portsmouth były, a teraz dali mnie do pierwszej drużyny. Jestem środkowym pomocnikiem, skilla mam już 72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:40, Ecko09 napisał:

> czy fifa pójdzie na moim kompie
>
> Windows 7
> Procesor:intel i5 3.2 ghz 4mb
> Ram;4gb
> KArta Graficzna:Geforce GTS450 1gb

Nie, musisz dołożyć drugie tyle RAMu i jeszcze ze 2 takie karty graficzne kupić...

A tak na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:55, robson415 napisał:

A tak na serio

Gra powinna działać bez problemów.

Ecko09 --->

Kolego, jak już masz zamiar odpowiedzieć, to odpowiedz, a nie wprowadzasz w błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:50, Budep napisał:

Jestem dobry! Ogarnąłem na klawie sporo rzeczy - podania prostopadłe, normalne, długie,
wrzutki, strzał podcinka, strzał finezja, przepuszczenie piłki między nogami, żonglerka.
Nie wiem jak się jeszcze zastawiać (da się?) i wykonywać triki na arenie :)


Skoro to wszystko ogarnąłeś to mam nadzieję że trochę mi pomożesz, bo ja mam problemy.
Jak robić dobre wrzutki? Bo u mnie na 5 wrzutek może jedną jestem zdolny uderzyć w stronę bramki.
I w jaki sposób żonglować na klawie? Jeśli możesz to daj screena ustawień klawiszy z klawiatury. Z góry dzięki ;)

Osobiście mam problemy ze wrzutkami i celnością strzałów. Wszystkie są albo niedokładne, albo bronione przez bramkarzy. Rzadko która piłka wpadnie do bramki, jedynie poprzez lobowanie lub podanie pod bramką do drugiego piłkarza. Być może to wina procesora, bo jest jedno rdzeniowy 3.2 Ghz, czasami występują spadki fps m.in. przy dośrodkowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam problem. Otóż gdy włączam mecz to gra mi się od jakiegoś czasu strasznie zacina. Niedawno kupiłem sobie nowego pada, ale nie da sie przy takich lagach. Fraps pokazuje niby 35FPS, ale to wygląda jak pokaz slajdów
Mój komp:
AMD Athlon X2 6000+ 3.1Ghz
Geforce 9600GT
2Gb ram
500 gb dysk
płyty głównej nie pamiętam
Dodam jeszcze, że jakieś 2 dni temu wszystko działało płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 20:06, Altair_93 napisał:

> Jestem dobry! Ogarnąłem na klawie sporo rzeczy - podania prostopadłe, normalne,
długie,
> wrzutki, strzał podcinka, strzał finezja, przepuszczenie piłki między nogami, żonglerka.

> Nie wiem jak się jeszcze zastawiać (da się?) i wykonywać triki na arenie :)
>

Skoro to wszystko ogarnąłeś to mam nadzieję że trochę mi pomożesz, bo ja mam problemy.
Jak robić dobre wrzutki? Bo u mnie na 5 wrzutek może jedną jestem zdolny uderzyć w stronę
bramki.


Tutaj chyba nie pomogę. Trening czyni mistrza :)

Dnia 13.10.2010 o 20:06, Altair_93 napisał:

I w jaki sposób żonglować na klawie? Jeśli możesz to daj screena ustawień klawiszy z
klawiatury. Z góry dzięki ;)


Aby żonglować trzeba trzymać najpierw lewy CTRL (screen, oczywiście możesz ustawić coś innego) i naciskać spację (screen, coś innego można oczywiście tam ustawić). Spacja służy również do finezyjnego strzału.

Dnia 13.10.2010 o 20:06, Altair_93 napisał:

Osobiście mam problemy ze wrzutkami i celnością strzałów. Wszystkie są albo niedokładne,
albo bronione przez bramkarzy. Rzadko która piłka wpadnie do bramki, jedynie poprzez
lobowanie lub podanie pod bramką do drugiego piłkarza. Być może to wina procesora, bo
jest jedno rdzeniowy 3.2 Ghz, czasami występują spadki fps m.in. przy dośrodkowaniach.

20101013232246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu, najnowsza aktualizacja Xfire poszerzyła listę supportowanych tytułów o trzy kolejne, wśród nich jest również FIFA 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie rozpocząłem karierę menedżerską jestem trenerem Deportivo La Coruna i chciałbym odbudować ich potęgę sprzed lat bardzo mi się podoba takie coś na początku jest trudno ponieważ mam mały budżet ale przed sezonem kupiłem sobie bardzo dobrego środkowego pomocnika z Malagi Apono się nazywa musiałem środek pola wzmocnić i na początku sezonu idzie mi całkiem niezle powiem szczerze mam trzy remisy z Levante,Villarealem i Mallorcą i dwie wygrane z Saragossą 4-0 i z Espanyolem 4-1 czyli mam wachania formy u siebie dobrze mi idzie a na wyjazdach remisy no zobaczymy jak dalej mi będzie szło w następnym okienku muszę trochę kasy uzbierać i powoli skład wzmacniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować