Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 10:19, GoldenEye14 napisał:

mam pytanie czy na takim sprzęcie będzie mi chodziła fifa 11:
procesor-Celeron(R) D 3.06 GHz
Ram:1,50GB
Dysk:160GB
Grafika:512MB ASUS X1300 Series
System Operacyjny:WIN XP
?????????????????


Może ruszy na minimalnych, ale na więcej nie licz. Nie wiem, czy ta karta obsługuje pixel shader 3. Najlepiej ściągnij demo i sprawdź jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już w FIFE11 jakiś czas, więc uznałem że czas na małe podsumowanie, wcześniej oceniając grę EA, patrzyłem raczej na kwestie wizualną, i to co fajnie mnie zaskoczyło, teraz jednak podejdę do tematu bardziej krytycznie :P

Jedną z bardziej irytujących rzeczy to menu, trening po włączeniu gry, przed meczem już mnie denerwuje, owszem z początku fajna sprawa, nowość, ale czy teraz można to wyłączyć?! Druga sprawa durna animacje zmiany zawodników, pojawia się stadion i nie można go wyłączyć, strata czasu.. rozumiem że ładowana jest wtedy zmiana zawodnika, ale nigdy tego nie było, więc dlaczego w 11 musieli to zrobić?!

Przejdźmy do rozgrywki, obronę rozmontować da się tylko szybkimi podaniami, czas na decyzje jest bardzo mało, w sumie to World Class czy coś ale dryblować się długo nie da, zawsze ostatni obrońca rywali piłę zabierze, za to moi nie wszystko wygarną :P
Trzeba być mega skupiony by wygrać, ogólnie posiadanie piłki jak Barcelona w meczach z Chelsea a można przegrać po jednym głupim będzie, było też że prowadziłem już 3:0 Lechem z Ruchem grałem, mówię sobie a luz teraz, odpuściłem i omal meczu nie zremisowałem skończyło się na 3:2, fuksem ze tak powiem:P
Mam pytanie czy wykorzystując drybling, ta się przejść jak w PESie całą obronę na najwyższym poziomie? tak przy okazji jakieś fajne tricki polecicie? bo srednio póki co mecze mi w tej kwestii idą, a na filmikach różne rzeczy widziałem, że fajnie pykać też się da, wygrywam ale tylko szybkimi podaniami i dokładnymi wrzutkami jeszcze. Trochę potrenowałem stałe fragmenty i też tu się poprawiłem, ale wolałbym trochę urozmaicić rozgrywkę dryblingiem :)

Plusy to gra bark w bark, gram głównie Lechem, to tam Maniek wymiata, jak z bara pociągnie to od razu jego piła a faulu nie ma :) Grafa też całkiem całkiem, dobrze zrobieni piłkarze zwłaszcza ci najlepsi, ale reszta też jak tak patrze nawet w polskiej lidze podobna, nie ma tak że kogoś zrobili łysego a w rzeczywistości ma bujną czuprynę :P To też plus. Do tego aktualne składy, bo w PES11 to średnio z tymi aktualnymi składami, Lecha tam nie widziałem :P jest w PESie jakaś polska drużyna? jest Liga Europy?? Bo tylko tak rzuciłem okiem na PESa u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 19:04, Paoro napisał:

Gram już w FIFE11 jakiś czas, więc uznałem że czas na małe podsumowanie, wcześniej oceniając
grę EA, patrzyłem raczej na kwestie wizualną, i to co fajnie mnie zaskoczyło, teraz jednak
podejdę do tematu bardziej krytycznie :P

Jedną z bardziej irytujących rzeczy to menu, trening po włączeniu gry, przed meczem już
mnie denerwuje, owszem z początku fajna sprawa, nowość, ale czy teraz można to wyłączyć?!
Druga sprawa durna animacje zmiany zawodników, pojawia się stadion i nie można go wyłączyć,
strata czasu.. rozumiem że ładowana jest wtedy zmiana zawodnika, ale nigdy tego nie było,
więc dlaczego w 11 musieli to zrobić?!

Przejdźmy do rozgrywki, obronę rozmontować da się tylko szybkimi podaniami, czas na decyzje
jest bardzo mało, w sumie to World Class czy coś ale dryblować się długo nie da, zawsze
ostatni obrońca rywali piłę zabierze, za to moi nie wszystko wygarną :P
Trzeba być mega skupiony by wygrać, ogólnie posiadanie piłki jak Barcelona w meczach
z Chelsea a można przegrać po jednym głupim będzie, było też że prowadziłem już 3:0 Lechem
z Ruchem grałem, mówię sobie a luz teraz, odpuściłem i omal meczu nie zremisowałem skończyło
się na 3:2, fuksem ze tak powiem:P
Mam pytanie czy wykorzystując drybling, ta się przejść jak w PESie całą obronę na najwyższym
poziomie? tak przy okazji jakieś fajne tricki polecicie? bo srednio póki co mecze mi
w tej kwestii idą, a na filmikach różne rzeczy widziałem, że fajnie pykać też się da,
wygrywam ale tylko szybkimi podaniami i dokładnymi wrzutkami jeszcze. Trochę potrenowałem
stałe fragmenty i też tu się poprawiłem, ale wolałbym trochę urozmaicić rozgrywkę dryblingiem
:)

Plusy to gra bark w bark, gram głównie Lechem, to tam Maniek wymiata, jak z bara pociągnie
to od razu jego piła a faulu nie ma :) Grafa też całkiem całkiem, dobrze zrobieni piłkarze
zwłaszcza ci najlepsi, ale reszta też jak tak patrze nawet w polskiej lidze podobna,
nie ma tak że kogoś zrobili łysego a w rzeczywistości ma bujną czuprynę :P To też plus.
Do tego aktualne składy, bo w PES11 to średnio z tymi aktualnymi składami, Lecha tam
nie widziałem :P jest w PESie jakaś polska drużyna? jest Liga Europy?? Bo tylko tak rzuciłem
okiem na PESa u kumpla.

W pełni się zgadzam z tobą ja gram na zawodowcu i jest naprawdę trudno trzeba być bardzo skupionym żeby wygrać mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanko, bo mam pada Turbo Shock Tracera, i tak średnio chce współpracować z fifa, tzn dzialac dziala, ale nie dziala drugi drazek jako drazek trickow, wie ktos moze co w takim przypadku zrobic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na dołączenie do klubu zrzeszającego członków gram.pl? Oczywiście chodzi o tryb Virtual Pro. Jeśli są chętni, to proszę pisać na nr GG - 4801269, a ew. pytania zadawać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, troche grzebania było ale mi się udało, teraz mam pytanie, bo to mi się wydaje dziwne, czy wy też żeby zrobić kiwki w meczu musicie trzymać ten przycisk modyfikatora czy jakos tak? bo jak ja wychylam prawą gałkę to piłkarz wykonuje popriostu zwrót o 180* w wybraną stronę, żeby coś zrobić muszę trzymać LT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:10, Pernia napisał:



Ta...trzeba trzymać ten przycisk, troche niewygodne, zwłaszcza na klawiaturze, gdzie do tricków trzeba 4 rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne pytanie - jak wam się podoba soundtrack? Bo mi całkiem nieźle. Nie ma jakiś rockowych kawałków, ale te co są, to są fajne (chyba wszystko to pop/elektro). Jak zwykle w FIFIE. Choć zaryzykuję stwierdzenie, że 10 miała lepsze utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko :) Interesuje mnie kupno gry " FIFA 11 " --> z Anglii. Teraz do rzeczy. Czy da się zmieniać język menu i komentatora z angielskiego na polskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:05, AssaxoN napisał:

Mi się podoba a zwłaszcza Gorillaz- Rhinestone Eyes.


Mi kilka piosenek, Blackout, rules don''t stop, fire with fire i jeszcze jedna, której nie potrafię sobie przypomnieć.

Ale w porównaniu do FIFY 10 i 09 to kit. W FIFce 09 było kapitalne I''m a Villain, Kids, Mercy, Keep Your Head, Jager Yoga, Always Where I Need To Be, a w 10, Be Somebody czy Shes Got Me Dancing. Miód.

Aż muszę sobie te piosenki przypomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:26, Hubertusk napisał:

Proszę dajcie mi odpowiedź na moje pytanie :), jeśli ktoś wie :D

Język menu wybierasz na samym początku przy wchodzeniu do gry. Zaś język komentatora (czeski, włoski, angielski, polski itp..) w ustawieniach. Tak jest w polskiej wersji i powinno tak być w angielskiej.

Budep
W grze sportowej bierzesz pod uwagę soundtrack, czy gameplay?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej szkoda że nie dali opcji po sieci 10vs10. Każdy by jednym zawodnikiem grał i było o wiele fajniej. 5vs5 też fajnie się gra, no chyba że trafisz na gościa co sobie jaja robi z ludzi. Idzie pod swoją bramkę, przeciwnik odbiera piłkę i strzela gola, a później znowu to samo. Gra na chama też potrafi irytować jak koleś nie podaje. Dobrze że rzadkie są takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2010 o 01:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

rzadkie są takie sytuacje.

Tutaj się nie zgodzę. W każdym meczu trafiają mi się tacy delikwenci, którzy nie wiedzą nic o prawdziwej grze w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 10:07, Wrukos napisał:


> rzadkie są takie sytuacje.
Tutaj się nie zgodzę. W każdym meczu trafiają mi się tacy delikwenci, którzy nie wiedzą
nic o prawdziwej grze w piłkę.

Ja to mam szczęście że jak gram z ludźmi, to nawet idzie ta gra. Czasami się zdarzają głupie wpadki że koleś 10 metrów jest na spalonym, albo źle podał bo się zagapił. Jeden koleś mnie wkurzył jak strzelił samobója bramkarzem bo tak się zamachnął że piłka wpadła do bramki. Są wkurzający ludzie i nic się na to nie poradzi. Z tego co też widzę to jest dużo uciekinierów. Może się poprawie. Nie są to aż tak rzadkie sytuacje. Ale nie jest to tak że każdy mecz to gra jakiś botek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować