Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 16:33, matis9988 napisał:

> > > chyba gdyby nie była to rewolucja to by w CDA nie dawali 6 stron zapowiedzi

>
> >
> > No i co z tego, że dają 6 stron zapowiedzi?Może później w dni premiery gra
będzie
> też
> > słaba jak FIFA10.Że teraz mówią twórcy, że gra będzie rewolucyjna to nie znaczy,

> że taka
> > będzie gdy już ukaże się w sklepach.
> >
>
>
> zrozum że owszem tak mówią twórcy lecz mówi tak największa polska gazeta o grach
komputerowych.8
> stron dali kiedyś na recenzje diablo 2 a teraz 6 stron na zapowiedź
Fify.

No i co, że największa?A taki KSGry jak da zapowiedź 6 stronną Fify to nie będzie ważne,
bo nie największy?



trochę odeszliśmy od tematu :)


a co do ostatniego posta matisa9988.Oczywiście że będzie się liczyła no bo w końcu w poważnych gazetach takich jak:Play,KSG,CDA nie pracują ludzie z ulicy tylko ci którzy na prawdę znają się na grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem preorder na PC. Nie wiem ile prawdy jest w rewolucji, ale wszyscy o tym gadają. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że będzie ta sama wersja co na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 17:57, barth89 napisał:

Ja zamówiłem preorder na PC. Nie wiem ile prawdy jest w rewolucji, ale wszyscy o tym
gadają. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że będzie ta sama wersja co na konsole.


Odważne posunięcie, ja wolę poczekać i na pewniaka zamówić jeśli to faktycznie będzie ta sama gra co na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 19:45, kedzior141 napisał:

> Ja zamówiłem preorder na PC. Nie wiem ile prawdy jest w rewolucji, ale wszyscy o
tym
> gadają. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że będzie ta sama wersja co na konsole.


Odważne posunięcie, ja wolę poczekać i na pewniaka zamówić jeśli to faktycznie będzie
ta sama gra co na konsole.


Jeśli to będzie to samo co na konsole to spełnią się marzenia wielu osób :) BTW - poczytaj na forum GOLa w temacie o FIFA 11 - tam są bardzo pozytywne prognozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 17:57, barth89 napisał:

Ja zamówiłem preorder na PC. Nie wiem ile prawdy jest w rewolucji, ale wszyscy o tym
gadają. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że będzie ta sama wersja co na konsole.


Rok temu miała być, dwa lata temu miała być :lol: Ach EA i jej bajeczny marketing. Ale zobaczymy. Pre-ordea zamawiam często gdy mam pewność że dany produkt jest tego wart, w przypadku Fify wole przeczekać i zobaczyć pierwsze gameplaye na youtube. Oczywiście z wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 19:57, sylwasss napisał:

> Ja zamówiłem preorder na PC. Nie wiem ile prawdy jest w rewolucji, ale wszyscy o
tym
> gadają. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że będzie ta sama wersja co na konsole.


Rok temu miała być, dwa lata temu miała być :lol: Ach EA i jej bajeczny marketing. Ale
zobaczymy. Pre-ordea zamawiam często gdy mam pewność że dany produkt jest tego wart,
w przypadku Fify wole przeczekać i zobaczyć pierwsze gameplaye na youtube. Oczywiście
z wersji PC.


I tak za preordera na gram.pl nie płacę, więc żadna strata, a po prostu lubię mieć zamówione gry :P Co do 11 na PC - ma być prezentacja w połowie lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:31, Magok napisał:

Nie wymyślaj bo wcale rok czy dwa lata temu Fifa na PC nie miała być taka jak na konsole.


To sobie poczytaj wcześniejsze zapowiedzi (ja nie będę Ci ich szukał) jaka miła być Fifa 09 i jaka miała być Fifa 10 na PC, a dopiero się odzywaj. Dopiero przed samą premierą EA się przyznawało że jednak nie będzie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:31, Magok napisał:

Nie wymyślaj bo wcale rok czy dwa lata temu Fifa na PC nie miała być taka jak na konsole.

Rok temu zapowiadali, że będzie, ale wyszło to co widać. W tym roku jest o tym głośniej niż w poprzednim roku i bardziej się na to zapowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 18:37, kedzior141 napisał:

Chłopcze nie spinaj się tak... Chyba miałeś złe wspomnienia z przyszłości związane z
Fifą, albo trudne dzieciństwo...



Fify nie lubię, a trudne dzieciństwo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaprezentowane zostało pierwsze oficjalne wideo z nowej piłki Elektroników, a mianowicie omówienie i przykłady w rozgrywce nowego systemu Personality+. Filmiki można zobaczyć tu: http://www.youtube.com/watch?v=aAODoypMeZs&feature=player_embedded Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł, ale widać, że to mała, kosmetyczna zmiana, która zapewne nie będzie miała żadnego kolosalnego wpływu na rozgrywkę. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejne informacje i najlepiej jakiś gameplay z gry. Co Wy sądzicie o tym nowym ficzerze, jakim jest Personality+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gary Paterson
Creative Director Fifa 11 Xbox360/PS3

Wypowiada się osoba odpowiedzialna za konsolowe wersje. Po za tym nie wierzyłbym w te obietnice o fifie na PC takiej jak na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:09, PJ_MW napisał:

Dzisiaj zaprezentowane zostało pierwsze oficjalne wideo z nowej piłki Elektroników, a
mianowicie omówienie i przykłady w rozgrywce nowego systemu Personality+. Filmiki można
zobaczyć tu: http://www.youtube.com/watch?v=aAODoypMeZs&feature=player_embedded Moim
zdaniem to całkiem dobry pomysł, ale widać, że to mała, kosmetyczna zmiana, która zapewne
nie będzie miała żadnego kolosalnego wpływu na rozgrywkę. Teraz z niecierpliwością czekam
na kolejne informacje i najlepiej jakiś gameplay z gry. Co Wy sądzicie o tym nowym ficzerze,
jakim jest Personality+?


Szczerze mówiąc - to już było. Przecież np. w FIFE 10 też łatwiej przedryblować słabego defensora niż lepszego, tak samo lepiej się panuje piłką u lepszego grajka, to dość wiadome. Więc nie wiem kompletnie o co tu chodzi ;P Na dodatek ten facet tworzy Fifę na Xboxa/PS a nie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:18, Albii napisał:

Gary Paterson
Creative Director Fifa 11 Xbox360/PS3

Wypowiada się osoba odpowiedzialna za konsolowe wersje. Po za tym nie wierzyłbym w te
obietnice o fifie na PC takiej jak na konsolach.


Tak, też to zauważyłem. Chociaż muszę Ci powiedzieć, że w najnowszym CDA, autor zapowiedzi sugeruje właśnie, że nastąpi zmiana głównego producenta, na tego tworzącego grę na next-geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:26, PJ_MW napisał:

> Gary Paterson
> Creative Director Fifa 11 Xbox360/PS3
>
> Wypowiada się osoba odpowiedzialna za konsolowe wersje. Po za tym nie wierzyłbym
w te
> obietnice o fifie na PC takiej jak na konsolach.

Tak, też to zauważyłem. Chociaż muszę Ci powiedzieć, że w najnowszym CDA, autor zapowiedzi
sugeruje właśnie, że nastąpi zmiana głównego producenta, na tego tworzącego grę na next-geny.

Problem z tym, że pamiętam słitaśne zapowiedzi z CDA... właśnie dlatego przestałem czytać ten IMO syf.
Było to potwierdzone na innych stronach niż gram.pl? To nie ma czym się podniecać, tylko trza czekać.
Bo ja osobiście w to nie uwierzę, skoro "PCty są za słabe na styl next-genowej FIFY!!!11111oneone", a moc PCtów jakoś się strasznie nie powiększyła ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:20, Budep napisał:

> Dzisiaj zaprezentowane zostało pierwsze oficjalne wideo z nowej piłki Elektroników,
a
> mianowicie omówienie i przykłady w rozgrywce nowego systemu Personality+. Filmiki
można
> zobaczyć tu: http://www.youtube.com/watch?v=aAODoypMeZs&feature=player_embedded
Moim
> zdaniem to całkiem dobry pomysł, ale widać, że to mała, kosmetyczna zmiana, która
zapewne
> nie będzie miała żadnego kolosalnego wpływu na rozgrywkę. Teraz z niecierpliwością
czekam
> na kolejne informacje i najlepiej jakiś gameplay z gry. Co Wy sądzicie o tym nowym
ficzerze,
> jakim jest Personality+?

Szczerze mówiąc - to już było. Przecież np. w FIFE 10 też łatwiej przedryblować słabego
defensora niż lepszego, tak samo lepiej się panuje piłką u lepszego grajka, to dość wiadome.
Więc nie wiem kompletnie o co tu chodzi ;P Na dodatek ten facet tworzy Fifę na Xboxa/PS
a nie PC.


No tak, to prawda. Nie wiem, być może tu będzie to jeszcze bardziej widoczne i lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:31, RazorBMW napisał:

Bo ja osobiście w to nie uwierzę, skoro "PCty są za słabe na styl next-genowej FIFY!!!11111oneone",
a moc PCtów jakoś się strasznie nie powiększyła ostatnio.


Kto tak powiedział!?
Ja czytałem (przy okazji edycji bodaj 08-09), że po prostu nie opłaca im się robić na Pc, bo większość graczy nie mają dostatecznie wydajnych kompów, a wydając tą samą wersję co rok grą może się cieszyć więcej graczy - cholernie bez sensu moim zdaniem, i pokładam wielkie nadzieje, że tym razem zlitują się nad graczami komputerowymi, bo do jasnej, ile można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 19:34, kedzior141 napisał:

> Bo ja osobiście w to nie uwierzę, skoro "PCty są za słabe na styl next-genowej
FIFY!!!11111oneone",

> a moc PCtów jakoś się strasznie nie powiększyła ostatnio.

Kto tak powiedział!?
Ja czytałem (przy okazji edycji bodaj 08-09), że po prostu nie opłaca im się robić na
Pc, bo większość graczy nie mają dostatecznie wydajnych kompów, a wydając tą samą wersję
co rok grą może się cieszyć więcej graczy

Powiedział to ktoś z EA kiedyś.
Fifkę często kupują casuale i ludzie, co często na grach się nie znają, ot, jest dobra reklama i tyle. Dlatego po co mieliby robić jakąś super wersję. A mam nadzieję, że zrobią, bo ja skończyłem przygodę z PCtową serią tej gry przy edycji 2002 World Cup.
A pograłbym w coś nowego, a nie tylko w Pes 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować