Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

http://www.xfire.com/video/3d29fa/ wygyralem 4-5 kles wyszedl podczas pytania o rewanz,gra jak to ma w zwyczaju nie wykryla tego,licznik 15 sekund dochodzi do zera a ja jestem w dupie i pozostaje mi wyjsc samemu z gry...zaliczona porazka 4-1...i okazuje sie,ze koles mial ponad 3700 pkt,wiec zamiast jakichs +60 dostalem z -50 pkt...JPD!
Nie wie pod jakim adresem e-mail mozna opierdalac EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przez neta strasznie wkurza, nawet nie ma co dbać o statystki, ja około 30 porażek mam niesprawiedliwych przez te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta,bylem 351 na swiecie http://www.xfire.com/profile/7iverson7/screenshots/?view#107910446 i po tym gdy to osiagnelem,przyszlo 6 porazek z rzedu...a tylko jedna byla zasluzoana 5(!) bylo przez takie dzikie dzieci...Po tym wlasnie postanowilem,ze nie bede sie ogladal na moje statystyki bo i tak wiem,ze zasluguje na miejsce lepsze niz obecnie zajmuje...ale i tak kazda taka"porazka" frustruje niesamowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ilu gwiazdek reputacji zgłaszają się jakieś mocne kluby? Nie mówię o tych najsilniejszych. Póki co jestem w 2 sezonie Santosem i chyba zostanę w nim jeszcze przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3,5 - 4 to już są oferty z klubów typu Villareal, Werder Brema itp. Osobiście, gdy miałem 4 gwiazdki zgłosiło się po mnie Porto.


The_Deker_10 - kolejny neokid, który nie wiadomo czym podbudowany zawraca gitarę swoimi nic nieznaczącymi i nic niewartymi uwagami. Żegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 17:31, Wrukos napisał:

3,5 - 4 to już są oferty z klubów typu Villareal, Werder Brema itp. Osobiście, gdy miałem
4 gwiazdki zgłosiło się po mnie Porto.


To jeszcze długa droga przede mną ;/ Mam 1,5 gwiazdki obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli nie zauważasz różnicy w FIFIE 11 w porównaniu do wcześniejszych gier z cyklu FIFA to jakiś "niedowidz" ja widzę. Chyba, że mówimy o konsolach, bo na PC to różnica jest diametralna, a na konsole to też wcale nie jest tak źle, sporo ciekawych rzeczy. Osobiście to jak dla mnie jedyna rzecz poważnie skopana w nowej FIFIE to ten system cieszynek. Lepiej by było po strzeleniu gola od razu zobaczyć jak się piłkarz cieszy, a nie biegnie truchcikiem i podnosi rękę lub tym podobne duperelki - tak to se piłkarz może biec jak strzeli 6 bramkę dla zespołu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 18:33, Kwas17 napisał:

No jeżeli nie zauważasz różnicy w FIFIE 11 w porównaniu do wcześniejszych gier z cyklu
FIFA to jakiś "niedowidz" ja widzę. Chyba, że mówimy o konsolach, bo na PC to różnica
jest diametralna, a na konsole to też wcale nie jest tak źle, sporo ciekawych rzeczy.
Osobiście to jak dla mnie jedyna rzecz poważnie skopana w nowej FIFIE to ten system cieszynek.
Lepiej by było po strzeleniu gola od razu zobaczyć jak się piłkarz cieszy, a nie biegnie
truchcikiem i podnosi rękę lub tym podobne duperelki - tak to se piłkarz może biec jak
strzeli 6 bramkę dla zespołu :/


W sumie wiesz od tego trzeba zacząć że za bardzo nie przepadam za Fifą tak więc dla mnie nie są ważne czy po strzeleniu gola biegają leżą czy skaczą ja ogólnie patrzę na całokształt i staram się ją ocenić na tzw. "Pierwszy rzut oka" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc rozumiem wolisz PES''a. Nie powiem, grałem w 2009 o ile tak się nazywał albo 09 - nie pamiętam. Pamiętam za to, że to była pierwsza gra piłkarska po FIFIE 05 w jaką grałem i wiem, że opanowanie PES''a 2009 do perfekcji na najwyższym poziomie zajęło mi jakieś 2-3 miesiące. Graficznie za to wyglądał bardzo ładnie, ale brak licencji - katastrofa :/ Potem przerzuciłem się na FIFE 10, bo stwierdziłem, że chcę grać oryginalnymi zespołami. Na początku był szok, grafika - lipa, za to grało się o wiele trudniej niż w PES''a i FIFA 10 była o wiele bardziej realistyczna i spędziłem z nią około 150h. I w końcu przyszedł czas na FIFA 11 i tu też szok, bo grafika o wiele lepsza, gameplay jeszcze lepszy i gra jeszcze trudniejsza dlatego też uważam, że PES jest gorszy - jest on dla graczy mniej wymagających realizmu, a tylko dobrej zabawy i to na krótszy czas, zaś FIFA jest dla prawdziwych fanów piłki nożnej i wymagających przede wszystkim realizmu :p Po za tym naprawdę mogę to stwierdzić oficjalnie: FIFA jest trudniejsza ;)

Budep, spoko :p, ciekawi mnie tylko jedno czy on chociaż gra w PES'a czy po prostu sobie wszedł na forum i napisał coś o FIFIE nie mając o tym zielonego pojęcia co znaczy, że nie wiem czego tu szuka i niech rzeczywiście wyjdzie C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli według Ciebie FIFA 10 jest LEPSZA i trudniejsza od PES 09, to musisz udać się do specjalisty.

Rozumiem, że piszesz o wersjach PC.

FIFA 10 jest schematyczna, nudna, nędzna, łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:02, Kwas17 napisał:

Powiedziałem, że FIFA ogólnie jest lepsza i ją wolę, a co do PES 9 to ma tylko lepszą
grafikę niż FIFA 10.


"Na początku był szok, grafika - lipa, za to grało się o wiele trudniej niż w PES''a i FIFA 10 była o wiele bardziej realistyczna"

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 18:37, The_Deker_10 napisał:

staram się ją ocenić na tzw. "Pierwszy rzut oka" xD Tym samym jestem tak prymitywny, że aż pewnie Was żal ściska, jak czytacie moje posty.

Zmutowany atak dzieci nadchodzi! Łuuu!! Uciekajmy, bo The_Dekiel się zbliża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to, że jest bardziej realistyczna i trudniejsza nie oznacza ostatecznie, że lepsza - były porównywalne. PES przeważa graficznie, FIFA realizmem, trudnością. Nie ma mowy o lepszej z tych części, dopiero "I w końcu przyszedł czas na FIFA 11 i tu też szok, bo grafika o wiele lepsza, gameplay jeszcze lepszy" - to odnośnie FIFy 11 do obydwu wcześniejszych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj zakończyć drugi już sezon mojej managerskiej kariery w Lechu Poznań. Zdobyłem pierwsze miejsce w lidze i zdobyłem Puchar Polski, niestety w odpowiedniku LE/LM odpadłem już w 1/16(z tureckim Beşiktaş). Już niedługo zaczynam kolejny sezon, mam nadzieję, że po jego zakończeniu dostanę jakieś poważniejsze oferty zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny objaw najwyższego stopnia debilizmu w tej grze - kolejna niesprawiedliwie zaliczona porażka on-line. Napiszę e-mail z prośbą o usunięcie konta do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się mecze online w FIFA 10, to była dopiero udręka, z najnowszą edycją póki co jeszcze nie zacząłem grać po sieci, ale czytając posty w tym temacie raczej się z tym nie spieszę...
BTW. Przemyśl swoją decyzję, może nasza gramowa liga jeszcze wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować