Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 12:14, SongoX napisał:

> Czy jeśli gra na jednym komputerze zostanie odinstalowana to czy będę mógł ją zainstalować

> i grać online na innym??

Chodzi o to, że jeśli będziesz chciał użyć jednego cd-keya do dwóch różnych kont to nie
będzie działał. Jeśli na drugim komputerze będziesz grał na tym samym koncie co na pierwszym
to gra online będzie dostępna.



Właśnie chodzi mi o tak zwany "Online Pass" Zwany też "EA 10 dolarów"

Ale skoro informujesz że będę mógł grać online na drugim kompie jeśli na pierwszym odinstaluje, ale tylko z tym kontem. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem: kupiłem sobie używkę na allegro Fify 11. Na EA Download Manager normalnie mi ja zarejestrowało, tylko jak chce się zalogować już w Fifie i wpisze już klucz to jest napisane, żebym wpisał poprawny klucz. Co z tym zrobić ? Domagać się konta od sprzedawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam u was z wyzwaniami? Ja obecnie mam 30%, ale mam pewne wątpliwość względem jednego wyzwania. Nazywa się ono "Wywalcz 70 rzutów wolnych dla swojej drużyny". Jak je zaliczać? Mój wynik to póki co - 0. Na czym on polega? Na symulowaniu? Bo jeśli mnie normalnie sfaulują, kiedy prowadzę piłkę to nic mi nie zalicza. Jak jest z tym u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam troszeczkę inny problem, gdy chce się zalogować wyskakuje info: Z twoim kontem nie jest powiązana żadna nazwa gracza. Aby zalogować się na swoje konto, musisz utworzyć nazwę gracza." Wie ktoś co z tym zrobić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy na arenie treningowej można wybierać tylko drużynę 1, bo nigdzie nie widać opcji wyboru drugiej drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, cały, normalny kalendarz rozgrywek, możliwe, że nawet zagrasz w reprezentacji, jeżeli oczywiście dostaniesz powołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc ze znalezieniem WŁOSKIEGO komentarza? Mam oryginalną, polską grę, a w niej nie jest dostępny ten język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:33, SongoX napisał:

Mam pytanko. Gram w trym " Zostań Gwiazdą: Sezony" i czy oprócz meczów ligowych są jakieś
spotkania pucharowe?

Ostatnio wygrałem ligę Lechem na Legendarnym i straciłem motywacje do rozgrywania kolejnego sezonu ;P zacząłem, więc sezon w trybie zostań gwiazdą. Idzie mi świetnie, jednak za nim dostałem się do pierwszej drużyny to Lech miał już sporą stratę do miejsc w pucharach imo tak jak w rzeczywistości, także szanse na Europę w Poznaniu jesienią są nikłe jeśli nie zrobią mega transferów ;P i do pucharów się nie zakwalifikowałem więc sam się zastanawiałem czy są takie rozgrywki w tym trybie, ale raczej na pewno ich nie, bowiem choćby zwykłego pucharu polski nie ma. Wygląda na to, że jest tylko liga plus występy w kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:15, Paoro napisał:

Wygląda na to, że jest tylko liga plus występy w kadrze.


Co niestety jest trochę irytujące i gdyby były jakieś puchary to urozmaiciłoby to rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:51, SongoX napisał:

> Wygląda na to, że jest tylko liga plus występy w kadrze.

Co niestety jest trochę irytujące i gdyby były jakieś puchary to urozmaiciłoby to rozgrywkę.

A jak jest w Become a legend w PESie? bo nie grałem tam w ten tryb nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:28, Paoro napisał:

A jak jest w Become a legend w PESie? bo nie grałem tam w ten tryb nigdy?


Ech nie pamiętam za bardzo, bo nie grałem w najnowszą część, ale myślę, że tam są puchary i też nie prezentuje się ten tryb tak źle jak się mówi. Na początku wchodzisz z ławki, a nie od razu na cały mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie konosolwej wersji (x360).
1. Jak długo trwa tryb Be a Pro?
2. Gdzieś jest pełna lista tricków, cieszynków itd. do zdobycia?
3. Występuje u was crash w menadżerze? Chodzi mi o moment najczęściej po naciśnięciu "Dalej" (w głównym oknie menadżera), po symulacji kilku dni niby wszystko działa, muzyka itd. jesteśmy na głównym oknie menadżera, ale obraz jest dziwny. Nic w sumie nie widać, jedynie szare pola, jak ktoś coś takiego miał to wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Jak włączyć wibracje pada w FIFIE 11(PC)? Mój kolega ma a nic nie ustawiał. Trzeba mieć pada z XBoxa 360? Ja mam Saiteka PS2700. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować