Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2011 o 22:13, PJ_MW napisał:

Ale zaliczyło mecz na Twoją korzyść? Wszyscy piszą, że u nich to nie działa, ale u mnie
jakoś zawsze nabija zwycięstwo...

Zwycięstwo, przegrana... nie otrzymałem PD ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kto dysponuje najlepszym strzałem z dystansu w grze?
2. Kogo polecacie na lewą i prawą pomoc w ustawieniu 4-2-1-1-2? Gram mU, Giggs i Park po sezonie na sprzedaż, Nani i Valencia na ławke, żaden z nich mnie nie zadowala swoją grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobry jest C. Ronaldo, Lampard, Drogba, R. Carlos (ma nawet swój typ rozbiegu w fifie :), Giggs już chyba lepszy niż Park, Beckham, Fabregas?, w barcelonie to nie wiem kto tam wykonuje, więcej chyba nie wymienię, bo nie mogę tak przypomnieć sobie. O może jeszcze Pirlo albo coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:47, Ecko09 napisał:

1. Kto dysponuje najlepszym strzałem z dystansu w grze?
2. Kogo polecacie na lewą i prawą pomoc w ustawieniu 4-2-1-1-2? Gram mU, Giggs i Park
po sezonie na sprzedaż, Nani i Valencia na ławke, żaden z nich mnie nie zadowala swoją
grą.


Jedno wiem. Nie kupuj Hulka. Gram UNITED i on średnio się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:47, Ecko09 napisał:

1. Kto dysponuje najlepszym strzałem z dystansu w grze?

Daniele De Rossi. Gra w AS Roma. To co on wyprawia ze strzałami, przechodzi ludzkie pojęcie. Temu graczowi NIE zdarza się nie trafić w bramkę z dalekiej odległości. Ściągnij go do siebie a będziesz mi jeszcze gratulował :)

Dnia 12.05.2011 o 20:47, Ecko09 napisał:

2. Kogo polecacie na lewą i prawą pomoc w ustawieniu 4-2-1-1-2? Gram mU, Giggs i Park
po sezonie na sprzedaż, Nani i Valencia na ławke, żaden z nich mnie nie zadowala swoją
grą.

Na skrzydła? Hmm, Gareth Bale się nieźle spisuje, Ozil świetnie gra, Samir Nasri - świetny drybling i dośrodkowania. Ale najbardziej polecałbym ci na lewe skrzydło Nene z PSG i Ozila na prawe. Będzie zadowolony. Co do Nene. Ma 28 lat, świetnie dysponuje umiejętnościami dryblingu no i te strzały z skrzydła. Coś pięknego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:52, Czarek188 napisał:

>


Hm...pomyśle nad De Rossim. Co do Nene odstrasza mnie wiek, buduje drożynę na długie lata toteż ściągam zawodników mających max 26 lat. A Ozila moim zdaniem bardziej na środek się nadaje, w Realu na skrzydle kiepsko grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:55, Ecko09 napisał:

Hm...pomyśle nad De Rossim.

Cóż, jeszcze dzisiaj wrzucę filmik na XFire z jego strzałami z daleka. Zobaczysz jaki jest świetny.

Dnia 13.05.2011 o 16:55, Ecko09 napisał:

Co do Nene odstrasza mnie wiek, buduje drożynę na długie lata toteż ściągam zawodników mających max 26 lat. A Ozila moim zdaniem bardziej na środek się nadaje, w Realu na skrzydle kiepsko grał.

Nene - miałem go w ManUtd rzez 6 sezonów i w wieku 34 lat jeszcze dawał radę. Na skrzydło świetny też jest Edgar Davids. 37 lat a potrafi biegać jak nie jeden 24 latek ;). Ozil dobrze się spisuje na skrzydle. Podczas meczu jego skill wzrasta do 87. Zobacz, pograj nim trochę, wtedy ocenisz. Mi akurat nim dobrze się gra na skrzydle. Tobie może akurat nie pasować. No a o gustach się nie rozmawia ;) Jeszcze świetny zawodnik to Raul Merieles. To jak potrafi uderzyć z voleya jest nieprawdopodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:12, Czarek188 napisał:

> Hm...pomyśle nad De Rossim.
Cóż, jeszcze dzisiaj wrzucę filmik na XFire z jego strzałami z daleka. Zobaczysz jaki
jest świetny.

>

Daj znać jak będzie tutaj tudzież w temacie xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w FIFIE 11 w trybie zostań gwiazdą można poprosić o zmianę w trakcie meczu? Bo jeżeli tak, to ta opcja jest bardzo ukryta... jeżeli nie... to zesrali to strasznie, bo któryś mecz z kolei gram swoim zawodnikiem na maksymalnym zmęczeniu ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to nie ma takiej opcji. Jednak ja gdy grałem nie miałem takich problemów. Może za bardzo ganiasz za piłką zamiast trzymać się ustalonej pozycji na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:02, noobie napisał:

Czy w FIFIE 11 w trybie zostań gwiazdą można poprosić o zmianę w trakcie meczu? Bo jeżeli
tak, to ta opcja jest bardzo ukryta... jeżeli nie... to zesrali to strasznie, bo któryś
mecz z kolei gram swoim zawodnikiem na maksymalnym zmęczeniu ;/.


Włącz pauzę w trakcie meczu i tam będzie symuluj resztę meczu czy coś w tym stylu.

Moje pytanko donośnie transferów. Można wymieniać piłkarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:39, Ecko09 napisał:

Ok, skład mam już gotowy, zdecydowałem się na coś takiego: http://screenshot.xfire.com/s/114054452-4.jpg
gdy będzie okazja zagrać rezerwowym składem to również go zaprezentuję.


O tak Manchester United ;) Co zrobiłeś w Vidą? W moim zespole bardzo dobrze się spisuje z resztą tak jak Rio. Co do Neuera próbowałem go ściągnąć po 2 sezonie i klapa. Dawałem mu prawdopodobnie najlepsze zarobki w klubie i nic. Przywiązany i lojalny wobec schalke (lol?!) i ściągnąłem w końcu Llorisa, jeszcze lepiej się spisuje. Trochę nie pasuje mi sahin tak z tyłu i ganso też nie zabardzo znam. Benzema z ROO zabójcza kombinacja. Kiedy najpierw wystawiałem Berbatova najczęstszym komentarzem: "Berbatov fatalnie, wprost pod nogi rywala". Ale teraz w tym miejscu bryluje moja wirtualna gwiazda ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vida na ławe, jego błędy kosztowały mnie utratę 2 pucharów i o mały włos straciłbym 3. Co do Ganso- najlepszy zawodnik na tepozycje w tej grze. Może wolno biega, ale podania i wyszkolenie techniczne ma boskie. Polecam ściągnąć go i Neymara z Santosu (liga brazylijska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,mam pytania.
1Jakie ustawienie polecacie?Chciałbym aby było to ustawienie ofensywne,ale nie tak całkowicie.Gram bardzo często skrzydłami.
2.Jeśli już zaproponujcie mi to ustawienie to mam jeszcze jedno małe pytanko.Jakiego szybkiego zawodnika polecacie na skrzydło?Gram Chelsea Londyn więc mnie stać na najlepszych ;)

Proszę o szybko odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:05, Oblivion2450 napisał:

Siemka,mam pytania.
1Jakie ustawienie polecacie?Chciałbym aby było to ustawienie ofensywne,ale nie tak całkowicie.Gram
bardzo często skrzydłami.

Najbardziej ofensywnym wydaję mi się 4-2-3-1 lub 4-1-2-1-2. Wypróbuj sobie ;)

Dnia 17.05.2011 o 21:05, Oblivion2450 napisał:

2.Jeśli już zaproponujcie mi to ustawienie to mam jeszcze jedno małe pytanko.Jakiego
szybkiego zawodnika polecacie na skrzydło?Gram Chelsea Londyn więc mnie stać na najlepszych ;)

Spróbuj sobie Walcott ściągnąć. Bardzo szybki zawodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofensywne mówisz. Myślę, że albo 3-1-3-3, albo 4-3-1-2. Ja gram zazwyczaj 4-1-2-3, a szybki zawodnik na skrzydło to np. Bale chyba, chociaż można też wykorzystać zawodników z pozycją LS, czyli tutaj powiedzmy Young bardzo szybki jest. Chociaż czekaj. Mi się chyba myli trochę, bo lewe skrzydło to przecież samo co lewa pomoc (?!), no albo to jest właśnie LS czyli już podchodzi pod atak? W sumie to ja gram przy tym moim ustawieniu w Chelsea:
CLS - A. Cole, LŚO - Terry, PŚO - Liuz, PO - Richards, ŚPD - Essien, ŚP (taki bardziej z lewej) - zapomniałem (jakiegoś młodego kolesia chyba mam z wyszukiwania talentów), ŚPO (z prawej) - Lampard, LS - Young, N - Drogba, PS - Neymar. A po za tym jak chcesz znaleźć kogoś szybkiego kto Ci będzie odpowiadał to o ile grasz menedżera wejdź w transfery, wyszukiwanie zaawansowane i ustaw sobie w opcjach ''zmiany'', z jakieś 85 do wymaganej liczby i wyszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:05, Oblivion2450 napisał:



A. Young jest bardzo szybki, tak samo Valencia z MU. Poza tym to Nani, możesz też zaszaleć i kupić Messiego i Ronaldo ;P Od siebie polecę Di Marię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować