Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

To ja spróbuję ustawień które zaproponowaliście,i chyba spróbuję zakupu tego A.Young''a i może Wolcott''a :).A jeszcze jedno pytanie.Jakiegoś napastnika środkowego ,z dobrym strzałem ,młodego polecicie?Gram pierwszy sezon tak dla wiadomości.Planuję sprzedać Anelkę,Kalou i innych napastników słabszych i zostawić tylko Sturridge''a i Torres''a i kupić tych,co mi poleciliście w miarę możliwości finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 19:10, Oblivion2450 napisał:

Kolejne pytanie.Tylko raz w całej grze strzeliłem gola bezpośrednio z rzutu wolnego.Jak
się strzela rzuty wolne z przykładowo 25m.?


Trzymaj strzałkę do przodu to piłka powinna opaść za murem. Dzisiaj udało mi się taką bramkę Rooneyem strzelić :D Wcześniej podobnego gola strzeliłem Sahinem, nawet go nagrałem: http://www.xfire.com/video/464ac2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny skład:
4-2-2-2
Cech
Bosingwa-Alex-Terry-A.Cole
Essien-Lampard
Malouda -A.Young
Torres-Drogba

Z tym wyjątkiem,że za Maloude planuję kupic jakiego skrzydłowego,a bedzie to najprawdopodobniej Walcott.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sonie Fife 11 i wczoraj zagrałem, szacun dla producentów.
Grałem i w PES i wcześniejsze Fify ale powiem ze Fifa 11 to rewolucja, miażdży i 09 i 10.
Jest po prostu genialna.

mam nadzieje ze 12 bedzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak miałeś szczęście, że trafiłeś na przyzwoitego gracza. Ja jak prowadziłem minimum czterema bramkami, to wielu idiotów postanowiło wyjść z gry, co jest irytujące do potęgi szóstej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 22:42, karolekx23x napisał:

A zeby grac klubem kilka sezonów to tryb menadżerski ale jak słabe wyniki to zarzad zrywa
umowe czy to tryb turniejowy ?


Jak nie spełniasz celów to zostaniesz zwolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:39, SongoX napisał:

To i tak miałeś szczęście, że trafiłeś na przyzwoitego gracza. Ja jak prowadziłem minimum
czterema bramkami, to wielu idiotów postanowiło wyjść z gry, co jest irytujące do potęgi
szóstej.

Też mi się to zdarza często. Jest to strasznie wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:12, MiSiU3112 napisał:

Też mi się to zdarza często. Jest to strasznie wkurzające.



A mnie najbardziej wkurza, jeśli koleś zaczyna przegrywać i perfidnie zaczyna faulować. Raz w jednym meczu dostałem 4 kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2011 o 17:04, Sericulum napisał:

A mnie najbardziej wkurza, jeśli koleś zaczyna przegrywać i perfidnie zaczyna faulować.
Raz w jednym meczu dostałem 4 kontuzje.

Wczoraj tak miałem. Ziomek strzelił gola w 5 min wykorzystując mój moment nie uwagi. Po strzeleniu bramki zaczął się bronić. W pierwszej połowie dostał 2 czerwone kartki za to że faulował mnie kiedy wychodziłem sam na sam. w drugiej połowie dostałem ode mnie 3 bramki w 15 min i się rozłączył. Dobrze że przynajmniej walkower Ci zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbytnio nie gram przez neta,bo mam za małe umiejętności i bywa po 5-0 i to trochę wnerwia :).Właśnie dobrze,że zalicza te walkowery,bo przynajmniej mam troszkę pkt. za mecze,bo kilka razy zdarzyło mi się wygrać xD.Jak ja wygrywam (co się rzadko zdarza)to spotykam ludzi którzy wychodzą z gry i chyba mniej pkt. się dostaje niż za wygraną.Raz natrafiłem na osobę która w 89 minucie mi z gry wyszła xD.


Jeszcze parę słów na temat moich zakupów w trybie menadżerskim.Postanowiłem grać mocno skrzydłami i zakupiłem Naniego i Younga.Nani-szybki,świetne rzuty wolne,technika,zwinność.Strzela u mnie dość mało,bo przez połowę sezonu z 3 bramki,ale ładnie rozprowadza akcje i dośrodkowuje.Young-baaardzo szybki,zwinny.Szybkość jest jego wielką zaletą i ładnie gra,tylko 17 mln mnie kosztował.Transfery dla mnie udane :).Polecam tych graczy jeśli chcecie mieć mocne skrzydła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:05, Ecko09 napisał:

Ci piłkarze są u mnie rezerwowymi ;)



Jakim grasz klubem?Ja gram Chelsea dopiero pierwszy sezon więc na zakupy większe nie miałem kasy i czasu,ale myślę,że zobaczę w tym wyszukiwaniu (czy szkółce xD) młodych piłkarzy na rezerwy za nich,bo muszę aż się posuwać do tego,że Kalou czy Ramires grają na ich miejscu w razie zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować