Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Po zakończeniu.
- Odkryłem jak na razie dwie drobnostki, które mają na to wpływ. Może ma to miejsce tylko u mnie, nie wiem. Mówimy o trybie kariery. Otóż, gdy masz przed sobą to okienko, gdzie możesz przejść do meczu, ustawień gry, ustawienia zespołu, widzisz stadion itp. to jeśli wtedy naciśniesz ALT + TAB, po zakończeniu meczu gra się scrashuje. Dwa: jeśli podczas przerwy między połowami naciśniesz ALT + TAB to po zakończeniu meczu gra się znowu scrashuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście ze zmianą priorytetu? Na początku kilka razy mnie wywaliło z gry, więc zacząłem szukać rozwiązania tego problemu. Gdzieś (nie wiem czy na gram.pl, czy wpisując w google) znalazłem rozwiązanie u mnie sprawdzające się w 100%. Otóż gdy pojawia się wybór języka naciskam alt+ctrl+delete i szukam w procesach FIFY- daję zmianę priorytetu na normalny i wracam do gry. Od tego czasu nie pamiętam, żeby kiedyś mnie wywaliło.
Jest tylko jeden minus- trzeba tak robić za każdym razem gdy grę się uruchamia.
Spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ten sposób działa, dzięki(wiedziałem o tym wcześniej, ale zmieniałem priorytet dopiero chyba w menu głównym, nie wiedziałem, że czas ma znaczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 15:29, matis9988 napisał:

Super gra... Piłkarze reagują po kilku sekundach

Tak, jeśli chodzi o wyrzucenie piłki przed siebie

Dnia 22.06.2011 o 15:29, matis9988 napisał:

a sędzia po sekundzie zapomina o przywileju korzyści.

Jeśli przyznaje przywilej korzyści, a ty stracisz piłkę, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2011 o 15:57, PJ_MW napisał:

Tak, jeśli chodzi o wyrzucenie piłki przed siebie


Naciskam przycisk strzału, piłkarz biegnie przed siebie i oddaje strzał po 3-5 sekundach.

Dnia 22.06.2011 o 15:57, PJ_MW napisał:

Jeśli przyznaje przywilej korzyści, a ty stracisz piłkę, to w czym problem?


Przyznaje przywilej korzyści, piłkę tracę, ale nie zyskuje jej przeciwnik tylko leci na wolne pole i nie mam rzutu wolnego.Pojawia się ta ikonka przywileju i po sekundzie znika.Jest jeszcze wiele innych przykładów jaki głupi jest sędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kur... Wchodzę przed chwilą do gry, próbuję się logować i co? Nieprawidłowe hasło... Zdziwiony takim błędem wchodzę na skrzynkę e-mail przypisaną do mojego konta i wiecie co? Znajduje kilka wiadomości od supportu EA z linkami do resetu hasła, w żadne rzecz jasna wcześniej nie klikałem(w ogóle nie wchodzę już na tą pocztę), a hasło uległo zmianie. Zajebiste zabezpieczenia, nie ma co. Wystarczy, że zna się adres e-mail osoby, która posiada konto i już można mieć dostęp do jego profilu sieciowego...
EDIT. Udało mi się już zresetować hasło, ale sama ta sytuacja jest chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2011 o 15:57, Czarek188 napisał:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aly_Cissokho

http://pl.wikipedia.org/wiki/Beno%C3%AEt_Tr%C3%A9moulinas
Najlepsi obrońcy jacy mogą być w fifie. Wypróbuj a będziesz mi jeszcze dziękował ;p


Akurat miałem ich dwóch w swoich składach :),jednego w Realu,drugiego w CFC i mogę powiedzieć,że są supcio obrońcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawa obrona: Gregory van der Wiel
W zasadzie jest to cofnięty prawoskrzydłowy (na takiej pozycji zresztą występował w moim Milanie), ale na prawej obronie również poradzi sobie świetnie. Gregory to zawodnik, z którym mam bardzo miłe wspomnienia. Jest to piłkarz defensywny, ale pamiętam, iż jako boczny defensor już w pierwszym sezonie na San Siro strzelił 3 gole (i to nie byle jakie, bo 2 po bardzo pięknych rajdach po skrzydle od połowy boiska, a jedną uderzeniem z 20m), a w drugim - 5. Gdy moi środkowi obrońcy byli przemęczeni, van der Wiel z powodzeniem był wystawiany na środku bloku defensywnego. Gwarantował naprawdę solidną obronę. Pamiętam też, że bez trudu wygrał rywalizację z Rafaelem, który miał chyba wyższy overall, jednakże na boisku prezentował się gorzej. Odszedłem z Milanu po kilku świetnych sezonach, zarząd Rafaela za 8 milionów do Palermo sprzedał, a van der Wiel po boku obrony sobie hasał :). /dodam, iż Gregory został kupiony za jedynie 12 milionów euro!/

Lewa obrona: Gareth Bale
Jest to piłkarz, który podobnie, jak van der Wiel, nie jest klasycznym lewym obrońcą, aczkolwiek świetnie sobie na tej pozycji radzi. Na pewno wszyscy znają jego zalety. Szybki piłkarz, który potrafi wrzucić świetną piłkę, wykazać się indywidualnym rajdem przez ogromną część pola gry, czy też uderzeniem z rzutu wolnego, które wykonuje bardzo dobrze, mimo tego, iż na papierze jego umiejętności związane z rzutami wolnymi nie są za wysokie. Po prostu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Van der Wiela miałem w MU i Lyonie, tak więc mam go już dość ;] Bale''a też, ale jego w pomocy wystawiałem, zobaczymy na obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 16:57, Ecko09 napisał:

Testował ktoś Hazarda

Hazarda testowałem w Chelsea i dawał radę. Szybki jest, opanowanie piłki ma dobre aczkolwiek ze strzałami jest ciut gorzej. Jeżeli masz go trzymać na ławie to nawet go nie kupuj. Jak będzie grał w podstawowym składzie i będzie strzelał większość goli dla twojej drużyny to za 2 sezony będzie najlepszym zawodnikiem z twojej drużyny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem obydwóch w Milanie. Hazard grał na lewym skrzydle, zaś Sanchez na prawym.

Eden Hazard - na mnie nie zrobił wrażenia. Przegrywał dużo pojedynków biegowych, dryblingów jeden na jeden. Z wykończeniem akcji miał problemy. Co prawda w swym pierwszym sezonie zanotował 11 asyst, strzelając do tego 5 bramek, jednakże jego gra nie powalała mnie na kolana. Może pozycja mu nie odpowiadała, lecz wystawiany na lewym skrzydle nie miał obniżonego overallu.

Alexis Sanchez - tutaj jest o wiele lepiej, niż w poprzednim przypadku. Chilijczyk już w meczach sparingowych zaliczał świetne występy. Strzelił w nich 3 bramki i zanotował 2 asysty, choć w trakcie sezonu Serie A statystyk nie miał powalających. Jego gra była bardzo dobra. Jest to szybki zawodnik, który potrafi przeprowadzić indywidualną akcję i ją wykończyć. Dorobek na koniec sezonu: 9 goli, 6 asyst (byłoby więcej, ale czasami sadzałem go na ławce, ponieważ próbowałem nowych opcji taktycznych). Moim zdaniem lepszy wybór, niż Hazard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze Ci komentatorzy to nieporozumienie. Oraz ze statystyki 20 najlepszych obejmująlige a puchary nie, i na puchary nie ma statystyków.

Oraz znalazłem błedy ze jak kupuje zawodnika i zmiejsze sume nawet o 50 % dla klubu a podwyzsze zarobki piłkarza to piłkarz jest mój. Za zawodnika chca 20 mln ja im zaproponuje 12 i sprzedany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 20:27, karolekx23x napisał:

Szkoda tylko ze Ci komentatorzy to nieporozumienie. Oraz ze statystyki 20 najlepszych
obejmują lige a puchary nie, i na puchary nie ma statystyków.

Gram bez komentatorów włączonych. Chętnie pograłbym słuchając Włochów, ale nie mogłem znaleźć w necie takiego komentarza (a jak już jakiś był to nie działał).

Dnia 03.07.2011 o 20:27, karolekx23x napisał:

Oraz znalazłem błedy ze jak kupuje zawodnika i zmiejsze sume nawet o 50 % dla klubu a
podwyzsze zarobki piłkarza to piłkarz jest mój. Za zawodnika chca 20 mln ja im zaproponuje
12 i sprzedany.

Hm, serio? Bo ja oferowałem kiedyś klubowi 20 milionów euro za zawodnika kosztującego 8 milionów euro, a dostałem odpowiedź: "Klub XXX drwi z Twojej oferty" lub "Klub XXX uważa Twoją ofertę za śmieszną". A oczywiście zawodnik miał ponad 80% chęci przyłączenia się do mojej ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować