Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2011 o 22:39, Budep napisał:

Poza tym po co wstawiać Dudka, jak bramkarz nigdy się nie męczy?

Przy regularnej grze męczy się. Pamiętam, że wielokrotnie Abbiatiego musiałem zastępować Amelią podczas gry w pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 22:39, Budep napisał:

No sorry, ale jak się nie potrafi grać, to się można przejechać. Jak można odpaść Realem
nawet drugim składem, jeżeli ma on mocniejszy o około 5 razy niż ten drugoligowiec?

A nie zauważyłeś, że gra czasem czituje? :P Sam bez problemu w fazie grupowej objechałem Barcę na wyjeździe 2:1 i u siebie 4:0, żeby potem ledwo zaliczyć 2 remisy z naszą Wisłą - 1:1 i 0:0. Xaviemu zabierałem piłkę bez problemu, a grając z Wisłą miałem poniżej 50% posiadania...

Ostatnio testuję tylko multi i mam pytanie - zawsze ludzie wysoko przegrywając uciekają, czy tylko na niższych poziomach? Prowadziłem z jednym 2:0 - zwiał po strzeleniu 3 gola. Przegrywałem 1:0, wpakowałem 2 bramki i też koleś od razu zwiał. W necie adrenalina dużo większa niż w singlu, więc wolałbym tak grać, ale dziś więcej się frustrowałem, niż cieszyłem. Miałem prowadzenie w 4 meczach, a wygrałem ledwie 2, bo w pozostałych trafiłem na idiotów. Później jest lepiej, czy wyższe poziomy osiągają w większości właśnie tacy debile?

Co do bramkarza - sam prawie nigdy nie zmieniam. :P Kupiłem dwóch świetnych do Arsenalu [Szczęsny niestety poleciał, słabiutki jest bez aktualizacji], ale i tak ciągle gra jeden i daje radę, mimo że uczestniczę we wszystkich rozgrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gry przez Internet- zagrałem kilka meczy i jak udawało się wygrać to właśnie zwiewali. Ja tego nie rozumiem... Sam oberwałem 7:0 i mimo wielkiego zdenerwowania dla swojej nieporadności chyba nie mógłbym wyjść z meczu... To jest strasznie dziecinne zachowanie. Rozumiem, że może się zdarzyć jakaś sytuacja, gdy muszę opuścić mecz i tyle, ale to raz na 50 spotkań, a nie co drugie...
Po tych historiach jakoś nie uruchamiałem tego trybu... Może kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto chyba próbować, bo jeśli trafisz na normalną osobę to gra się wyśmienicie, szczególnie jak dobrze idzie. :P Sam też nie raz przegrywałem, często przez lagi, ale nigdy nie wychodziłem - to zwyczajne chamstwo, jak ktoś nie chce przegrywać to niech odpali tryb menedżerski na niskim poziomie trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę wczoraj i wrażenia ogólnie fajne.
Trochę psuło to, że nie umiem grać :) A jak już wygrywałem 2:0; 3:0 to oczywiście gracze opuszczali mecz... Dwa takie się zdarzyły na 5 (?)- to jest według mnie przesada... Sam oberwałem chyba 5:0 i dla rozładowania emocji wrzuciłem sobie kilka bramek... Może głupie zachowanie, ale mi pomogło rozładować napięcie swojej nieporadności :)
Pamiętam jeden świetny mecz. Przerywam chyba 2:0, potem jeden mój gol, potem 3:1 i w ciągu kilku minut 3:3. Do końca ok. 10min. I tu dziwne zachowanie... Za faul, którego moim zdaniem nie było (ale sędziowie w FIFIe w ogóle mnie nie lubią) karny dla przeciwnika... Oczywiście 4:3. Ale mecz ogólnie super.
Tryb wieloosobowy polecam każdemu kto szuka wrażeń innych niż gra z komputerem. Ale całość psują jednak niedorozwinięci (inaczej tego nazwać nie umiem) gracze... Jak trafisz na fajnego, równego sobie przeciwnika to mecz może być naprawdę ekscytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 10:17, Radekl2 napisał:



Pozostaje czekać na FIFE 12, podobno mają być jakieś kary czy coś dla leaverów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się super, ale ja nie kupię niestety dopóki nie stanieje :/
Jak będę miał jakąś wolną kaskę to może razem z ME3 w marcu zamówię... Do tego czasu będą musiały wystarczyć mi Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zainstalowałem Fifę 11 i nie mogę w ogóle zmieniać rozdzielczości i sterowania klawiatury, tylko pada którego nie mam :) Można coś z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się teraz uruchamiać gry, ale wydaje mi się, że wszelkie zmiany graficzne jak i sterowania zmienia się w menu jeszcze przed uruchomieniem gry.
Opiszę to, bo inaczej nie umiem: Uruchamiasz niby na ikonce i wyskakuje okno chyba z 3 jakby przyciskami- zapewne "graj", "ustawienia/konfiguracja", "zamknij"- dajesz to drugie i tam są wszelkie opcje. Wydaje mi się, że można zmienić tylko przyciski w padzie, ale to też wpływa jakoś na przyciski klawiatury. Jednak co do tego to pewny nie jestem, bo gram tylko na padzie (na takim niezbyt firmowym) i tylko raz coś zmieniałem, żeby było wygodniej i jak kiedyś grałem z kuzynem na klawiaturze to były takie bardzo dla mnie dziwne przyciski odpowiadające za strzał, podanie itd. Np. strzał na "s", a podanie na "d"- ja ostatnio grałem w FIFĘ (bardzo dawno- 2006?) i pamiętam, że było tak: "e" bieg, "d" strzał, "s" podanie, "a" podanie górne, a tu jest całkowicie inaczej.
Znów mi pewnie wyszedł chaotyczny post, ale trudno... Możesz spróbować pogrzebać tam gdzie napisałem lub czekać na informację od kogoś kto gra na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobre rozwiązanie jest w PESie [przynajmniej w bodaj 2011, tylko w tego grałem] - z meczu po prostu nie można wyjść. IMO wystarczy dodać do tego opcję poddania się [wtedy np. przegrywa się jednym golem w razie naszego prowadzenia, a jeśli przegrywaliśmy to wynik pozostaje bez zmian] i będzie git. No i opuszczenie meczu np. przez zerwanie połączenia byłoby traktowane też jako poddanie się - w PESie trafiałem na takich, którzy przegrywając po prostu odcinali sobie neta/resetowali kompa/wyłączali grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam bramkarza, który obecnie byłby rezerwowym dla Casillasa, a za kilka sezonów mógłby go zastąpić. Nie wymieniać mi bramkarzy typu Neuer czy Lloris, b oto są na teraz bramkarze, a ja chce kogoś na przyszłość. De Gea odpada, słaby jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2011 o 14:23, Ecko09 napisał:

De Gea odpada, słaby jest.

:D
może go wytrenuj? no chyba, że chcesz bramkarza ze statami ikera w wieku 17 lat, w takim razie powodzenia w szukaniu, jak znajdziesz to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 21:25, Czarek188 napisał:

Może ulepsz szkółkę bramkarską? A szmaty się trafiają najlepszym - i to nie raz...


Ogólnie to po jakichś 5 sezonach powinny się pojawiać świetne gwiazdy w fifie. W transferach trzeba wziąć wyszukiwanie zaawansowane i poszukać zawodników z działu ''dowolny'', wiek ''16-19'' i ogólna cecha minimum 80. A co najważniejsze: większość jest bardzo tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd spowodował to, że odpuściłem sobie grę w singlu na PC... Cóż, można próbować oczywiście zwiększyć priorytet gry(fifa.exe), nie omijać żadnych przerywników, ale tak na dobrą sprawę nie daje to stuprocentowej pewności, że gra znowu się nie scrashuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy powtórki, które jedynie wysłałem do www.easportsfootball.com można jakoś obejrzeć czy już nigdy nie dowiem się co tak naprawdę wysłałem ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dzisiaj do fify po kilku miesiacach przerwy...i jestem zażenowany.Gram w multi wygrywam 4-0 koleś wychodzi i zalicza mi porażkę(czyli to z powodu czego na jakis czas fife sobie odpuscilem)...A podobno jakiś patch mil to likwidowac.No cuż,może fifia 12 bedzie pod tym wzgledem lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować