Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - trzy gry w jednym

17 postów w tym temacie

Oby tyko nie był krótszy niż MW2 i dla mnie może być. Ciekawy jestem tylko czy będzie tryb zombie :). A multi w tym przypadku jest dla mnie najważniejszym elementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej tez może być niestety :(
Co do możliwości przebiegania gry na różne sposoby, niestety ale jak ktoś kocha robić rozwałkę to raczej się nie decyduje na ponowne przechodzenie w sposób spokojny ...
Coraz bardziej widać tendencje do skrócania gier i wypuszczania potem ewentualnych dodatkowych misji w DLC w końcu można skasować za tą sama prace co kiedyś więcej kasy :/
Ale niema to tamto niedługo gry będą krótsze od dawnych wersji demo. Ale będą foto realistyczne ...
Ja jednak chyba zostanę przy klasyce która może straszy wyglądem ale przynajmniej miło się gra bo czuć fajny klimat i zajmuje to trochę czasu :)
Szkoda że producenci nie chcą odświeżyć starych gier, skoro już tak bardzo nie chce im się wymyślać niech zrobią na przykład Remake Unreal''a Quake 1,2 itp tyle że z aktualną grafiką, zbili by kasę na młodszych graczach bo dla nich to nowość, na Starszej elicie bo w końcu to wspomnienia młodości :/
Czysty biznes niski koszt w miarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podsumował newsman - 5 godzin rozgrywki i ani minuty więcej. Jestem skłonny się z tym zgodzić. Ale mi to lotto, ta seria i tak już zeszła na psy, więcej Robert K. i jego świta na mnie nie zarobią już ani grosza. Pozostali gracze na pewno się ucieszą mogąc kupować kolejne liche dodatki za bajońskie sumy. Ja to bym nawet sprzedawał grę podzieloną na godzinne części. Na przykład 20 dolców za godzinę. Radość tłumu byłaby ogromna sądząc po popularności mappacków do MW2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli powtórka z rozrywki? Oby nie. W Modern Warfare 2 były trzy tryby i tylko sporo grania było w multi. Chciałbym aby w Black Ops było mnóstwo godzin do spędzenia nad fabułą, bo coraz więcej gier przyzwyczaja nas do krótkiego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przebije w mojej osobistej liście BF:BC2 hm hm hm


chyba nie, może będzie trochę brakowało.
Oby tylko singl był dłuższy niż 4-6 godzin.;) Liczę na to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już żaden COD nie przypadnie do gustu. Od wypuszczenia coda 5, idzie taśmowo i stawia zawsze na ZABIJ ZABIJ ZABIJ (nie mówię o celach misji, ale na tym jak człowiek ma się wyżywać na SI np akcja na lotnisku.... psychole to robią....). Grałem trochę i powiem że COD nie przebije Battlefielda. Grałem w BF'' od BF 1942, i mam wszystkie dodatki do niego, nie grałem w vietnam i modern coś tam (war?) 2. Moim zdaniem COD jest zdany na bankructwo (ilość graczy non-life zmaleje po wydaniu 10 COD''ów w 1 roku.... jako nowy cod z innymi mapami po 200zł....), a logiem acti można się podcierać w toalecie. Acti kompletnie psuje tytuł COD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 17:07, Veniu1 napisał:

Od wypuszczenia coda 5, idzie taśmowo i stawia
zawsze na ZABIJ ZABIJ ZABIJ (nie mówię o celach misji, ale na tym jak człowiek ma się
wyżywać na SI np akcja na lotnisku.... psychole to robią....).


Jeśli dla Ciebie ta misja to było tylko ZABIJ ZABIJ i nie odczułeś niechęci wybicia wszystkich cywili (bo o to właśnie twórcom chodziło - wzbudzenie u graczy uczuć, których nie doświadczyli w żadnej innej grze), to fakt - jesteś psycholem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja aktualnie kończę pierwszego CoD. Mimo tych wszystkich Modern Warefare''ów i Black Opsów - emocje nadal te same co przed laty :) Następne w kolejce mam już przyszykowane CoD3, bo jakoś nigdy wcześniej nie było mi dane zagrać, a potem muszę sobie skądś wytrzasnąć CoD2, bo też już dawno nie grałem. MW2 może się schować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Raz fani mogą zrobić rozwałkę, ale przy następnym podejściu zdecydują się na przemieszczanie się cichaczem."
To mi się najbardziej podoba. Oby misję "cichaczowe" był tak świetne jak misja z Czarnobyla w CoD4 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fabuła będzie jeszcze bardziej bezsensowna i z kapelusza wyjęta to tak - zaskoczy mnie, że może być jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 10:49, Leos8 napisał:

Jak fabuła będzie jeszcze bardziej bezsensowna i z kapelusza wyjęta to tak - zaskoczy
mnie, że może być jeszcze gorsza.

mam nadzieje że zaskoczy ale pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować