Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porównanie jakości grafiki w Alpha Protocol

51 postów w tym temacie

Przecież te drobne różnice widzicie TYLKO dlatego, że są porównania.
Najważniejsze jest czy gra jest dobra, czy ma klimat i jest "grywalna" a takie pierdoły są chyba tylko po to, żebyście się, po raz milonowy mogli posprzeczać: " Moja platforma jest lepsza".
Już widzę jak ktokolwiek z Was w czasie gry, podczas skradania, zastanawia się: "Kurcze, ciekawe czy ten cień pod kołnierzem koszuli jest lepszy na moim PC czy na 360 Jacka, a może na PS3 Krzycha?"

Wyluzujcie. Ja kiedyś grałem tylko na PC, ale ciągła wymiana części,( karta graficzna, pamięć, płyta główna zasilacz ). I tak w koło, ciągłe dążenie do doskonałości, dałem sobie spokój.
Teraz mam 360 i PS3 do grania a laptopa do wszystkiego innego.
Oczywiście wyprzedzając zarzuty, na PC-tach zwłaszcza w FPS, grało się super, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. No i ja nie jestem hardcore-owcem.

To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam właścicieli wszystkich platform. PEACE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 12:18, Hiurri napisał:

no obraz na konsolkach typowo dla dzieci... wszystko kolorowe ze az po oczach wali

No tak, bo przecież PCet został jeszcze w erze kolorów czarno-białych.

A co do porównania, nie ma co się prześcigać, która wersja jest ładniejsza, bo różnią się właściwie tylko kolorami, jasnością i minimalnie gładszą wersją na PC. Kolor i jasność można zmienić na TV, więc różnic nie ma, o PC się nie wypowiadam, bo też wiele się nie różni, a w konsolach nie będzie widać tego co na PC (odległość robi swoje), więc różnic nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 12:59, EmperorKaligula napisał:

najlepsze wygladzanie na PC, czyli mamy lidera - niektorzy musza byc slepi zeby tego
nie widziec... innych waznych roznic nie stwierdzono

problem tylko w tym że na tych screenach dalej jest ono takie.. konsolowe, czyli praktycznie nieistniejące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to grafika w tej pozycji jest marna i nie za mocno jest co tu porównywać... Ale fakt faktem że na PC gra wygląda najlepiej (tekstury, najnaturalniejsze oświetlenie i najlepsze AA) później według mnie mamy PS3 a na koncu X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na wszystkich platformach wygląda najzwyczajniej w świecie SŁABO. Marne tekstury, kanciaste modele, ''plastikowość'' przedmiotów jak w Doom''ie 3. Różnice między platformami są jedynie w natężeniu barw, to wszystko (no i na PC można dać mocniejszy AA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że to jest kwestia engine prawdopodobnie jeden i ten sam dla wszystkich wersji więc kwestia grafiki jest w tym wypadku śmieszna bo na żadnej wersji nie wyciągnięto z danej maszyny maxa.
Do tego na tej rozdzielczości screanow grafika jest niemal identyczna a screany nie były robione w idealnie tej samej pozycji i czasie a jak wszyscy wiemy oświetlenie i inne maja wpływ na to jak co wygląda.
Tak czy siak najważniejsze jest to czy gra będzie dobra poczekam poczytam czy warto na to wydać kasę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy screen jest okropny. Twarz jest taka, jakaś dziwna na trzech sprzętach. Grafa na PC jest ciut bladsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba oczywiste że na PC będzie wyglądać najlepiej - lepsze tekstóry, wygładzanie krawędzi ...co nie zmienia faktu że gierka jest strasznie brzydka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć na jaką platformę lepiej wygląda. Raz lepiej na PC, lub PS3, X360. Nie wiem poco porównywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne "genialne" porównania, na których jedynie widać różnice w ustawieniach kolorów i może efektu bloom. Tak czy siak gra i tak wygląda nędznie, niezależnie od platformy. Przeczytałem recenzję na Joystiq.com i nieźle się uśmiałem. Autor zjechał Alpha Protocol w każdym możliwym aspekcie ;) Patrząc na ocenę w destructoid (2/10) i w gamespot (6/10) nie wiem czy kupię tego potworka. Poczekam jeszcze na recenzje od ign.com i psx extreme, ale wygląda na to, że skuszę się na AP kiedy trafi do jakiejś uber-extra klasyki za dwie dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarnulka sie spisała, ach .;]
Lepsze wygładzanie, jak widac niz na x-a.
Wiadomo, grafika na kompa pewnie ladniejsza, ale klocek przegrywa w tym zestawieniu z moją czarną siłą.
Choć to pewnie zalezy od twórcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co wy wogóle coś takiego przeglądacie. Przecież różnice są minimalne, niezauważalne i tak, zgadzam sie, że w grach chodzi o grę a nie o stronę wizualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować