Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #157: Kupując nowy komputer na który element zwracasz szczególną uwagę?

31 postów w tym temacie

Pytanie trochę, moim zdaniem, z dupy. Trochę jakbym miał powiedzieć, które koło w samochodzie jest moim ulubionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, procesor :) To może by tak kupić i7 i do tego GF 210?

Oczywiście śmieszne to by było z perspektywy gracza, ale już z perspektywy np. muzyka to nie za bardzo.

Ogólnie to kupując nowy komputer to ja głównie patrzę, by w gazetce reklamowej było napisane HD i by obudowa miała kozackie podświetlenie z każdej dziury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii dziwnych:/
Szkoda że nie można wybrać dwóch odpowiedzi, bo wtedy zapewne - oprócz karty graficznej - wybrałbym zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że najważniejsza jest płyta główna + zasilacz; to solidna podstawa na nowego kompa, procka i grafę wymienia się z czasem, jak nowości tanieją - bo porządna płyta starcza na długo (zasilacz też)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujac samochod na ktore z kol zwracasz szczegolna uwage ?
Przednie lewe
Przednie prawe
Tylnie lewe
Tylnie prawe
Zapasowe

To taka mala dygresja... A wracajac do tematu:
a) nie kupuje sie gotowych komputerow bo w wiekszosci przypadkow sa to zaplombowane buble w ktorych producent postanowil zaoszczedzic na ktorejs z mniej lub bardziej istotnych czesci
b) skladajac komputer samodzielnie zwraca sie uwage na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, ale pytanie, nie no nie mogłem i zaznaczyłem zasilacz ;/.
BTW. Każdy element w komputerze jest równo ważny, jeżeli np. macie czterordzeniowy procesor i kartę z zaledwie 128 MB RAMu komp po prostu nie będzie w stanie wykorzystać jego pełnych możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 18:54, Pomidor napisał:

Pytanie z serii dziwnych:/
Szkoda że nie można wybrać dwóch odpowiedzi, bo wtedy zapewne - oprócz karty graficznej
- wybrałbym zasilacz.

Zrobiłbym podobnie. Szkoda, że nie ma opcji "ilość pamięci na karcie graficznej". Uwielbiam potworki typu GF 220 1 GB - to brzmi dumnie ;) Czekam, aż zaczną w marketach montować karty z 2 GB pamięci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie moze i troche kiepskie bo kazda czesc jest wazna. Ja osobiscie wybralem plyte glowna, zeby dawala dobre mozliwosci rozbudowy komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest z góry bez sensu, bo kto kupuje całego, gotowego kompa :P. Zawsze odnosiłem wrażenie, że to sposób wypychania jakiś resztek, które nie schodzą :P.

Jak już wybierać z tych rzeczy, to zdecydowanie płyta główna, bo mając dobrą płytę główną możemy się nieźle podrasować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować