Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #157: Kupując nowy komputer na który element zwracasz szczególną uwagę?

31 postów w tym temacie

Po primo. Kompy ze sklepu to zło, należy je samemu złożyć xD
Dla mnie najważniejsza jest płyta główna, bo to od niej zależą możliwości OC czy rozbudowy konfiguracji. Następnie jest zasilacz, który powinien dawać jak najstabilniejsze napięcia, przy sprawności co najmniej 80+(taki od 250zł) i dobrze chłodzona obudowa. Dopiero gdy mamy te 3 rzeczy to można myśleć o high-endowych kartach czy procach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm kupując komputer patrzy sie na jego procsor ponieważ karte graficzną można kupić i wymienić od razu a procesor jest pod odpowiednie chipsety i nie zawsze ta plyta glowna co jest w komplecie bedzie pasowac do nowego w tym Ramy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej procesor. Lepiej mieć lepszy proc niż lepszą kartę graficzną. Opcje graficzne zawsze można dopasować sobie w opcjach gier. A prędkości proca już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna jest najważniejszą cześcią ponieważ to od niej zależy jaki możesz wsadzić procesor,kartę graficzną,ram,dysk i ważną kwestią jest zasilacz którym większośc ludzi oszczędza a potem komputera są fajerwerki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem procka, bo jakoś tak wydaje mi się najważniejszy, to chyba przez sentyment do mojego Quada (procka mam dobrego, a reszta to właściwie syf :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy jest zasilacz kupicie sobie jakiś no-name i nic wam nie da markowa płyta główna dobra karta graficzna czy czterordzeniowy procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować