Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Simsy trafią do średniowiecza?

13 postów w tym temacie

Jeśli będzie to oznaczało zrobienie czegoś a''la Sims RPG, to czuję się zainteresowany.

Jeśli będzie tylko przeniesieniem simów w realia średniowiecza, to już mniej. Aczkolwiek pomysł nadal brzmi zastanawiająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysłów na tą grę chyba nie ma końca. Ciekawe rozwiązanie z tym średniowieczem. Ogólnie jakimś wielkim fanem Simsów nie jestem, pamiętam je jeszcze od czasów pierwszej części. Ciekawy jestem czy to będzie dodatek czy osobna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna byłaby możliwość spalenia całej rodziny wraz z dziećmi na stosie. I jakaś średniowieczna sala tortur byłaby niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A''la Sims RPG mniej lub bardziej udane było w podróżach.. Chodzenie po labiryntach i zbieranie śmieci. Z drugiej strony w dodatkach tych elektronicznych było coś w stylu Zbuduj sobie zamek czy coś takiego. Nie żeby mnie to dziwiło, ale może chcą to sprzedać jeszcze raz w pudełkach z kilkoma usprawnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja dla Mount and blade.

Pamiętam, że kiedyś krążyły po internecie obrazki z The Sims: Gothic - ten nius, jak żywo je przypomina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bomba. Do wyboru praca w świętym oficjum, posada łowcy szczurów lub czyściciela dołów kloacznych...
W wolnych chwilach wybieranie wesz członkom rodziny i łapanie pluskiew po chałupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już to widze

"Sims Stefan przyjmuje prace Pachołek noszący drewno na stosy w karierze Inkwizycja. Konnica przyjdzie po niego jutro 4 miary wody po świcie."

przy tworzeniu sima będziemy mogli wybrać czy ma być wierzącym czy heretykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować