• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kacper_Zet

"raport o błędach" - pomocy !!!

Pytanie

Cześć, mam pytanie dotyczące windowsa xp profesionall , czy wie ktoś co zrobić aby nie wychodziło mi przykładowo z gier i nie wyskakiało mi okienko "wyślij raport o błędach" bo takie coś jest wkurzające gdy nie zapisałem gry i jak mi wyjdzie to od początku muszę sie bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.10.2005 o 15:11, Kacper Zet napisał:

Cześć, mam pytanie dotyczące windowsa xp profesionall , czy wie ktoś co zrobić aby nie wychodziło mi przykładowo z gier
i nie wyskakiało mi okienko "wyślij raport o błędach" bo takie coś jest wkurzające gdy nie zapisałem gry i jak mi wyjdzie
to od początku muszę sie bawić...


Masz pewnie kłopot z grami albo z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie wyskakiało mi okienko "wyślij raport o błędach" bo takie coś jest wkurzające gdy nie zapisałem gry i jak mi wyjdzie
Musisz ustawic w opcjach. Dokładnie w których niestety nie wiem. Ale poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.10.2005 o 15:35, Yasiu89 napisał:

Musisz ustawic w opcjach. Dokładnie w których niestety nie wiem. Ale poszukaj.



tylko jest problem że nie wiem gdzie szukać, może ktoś może mi dokładniej powiedzieć o co z tym chodzi, ale dzięki za pomoc Yasiu89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2005 o 15:11, Kacper Zet napisał:

Cześć, mam pytanie dotyczące windowsa xp profesionall , czy wie ktoś co zrobić aby nie wychodziło mi przykładowo z gier
i nie wyskakiało mi okienko "wyślij raport o błędach" bo takie coś jest wkurzające gdy nie zapisałem gry i jak mi wyjdzie
to od początku muszę sie bawić...

Niewiem jak ci pomuc ale spróbuj to zrobić w ten sposób: zadzwoń do mnie na 508290026 a ja ci wszystko wytłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2005 o 15:11, Kacper Zet napisał:

Cześć, mam pytanie dotyczące windowsa xp profesionall , czy wie ktoś co zrobić aby nie wychodziło mi przykładowo z gier
i nie wyskakiało mi okienko "wyślij raport o błędach" bo takie coś jest wkurzające gdy nie zapisałem gry i jak mi wyjdzie
to od początku muszę sie bawić...

Wyluzuj i włącz sobie tą muze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

prawym klawiszem na "moj komputer" -> wlasciwosci -> wyskoczy okienko "wlasciwosci systemu" -> zakladka "zaawansowane"-> przycisk "raportowanie bledow" -> opcja "wylacz raportowanie bledow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować