• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kirnin

Fable - po ostatniej walce wychodzi na pulpit.

Pytanie

Hmm... rozwaliłem Jacka - smoka, wyrzuciłem maskę, pojawia się filmik i napisy końcowe. I w trakcie napisów końcowych wyskakuje mi na puplit, a potem jak włączam grę jakiś błąd, który da się ominąć. Rozwaliłem Jacka już 2 razy. Pewnie ktoś odpowie, że już skończyłem grę to po co mi jeszcze :P. No bo nawet w poradniku CDP napisał, że czekając kilkanaście minut na napisach końcowych aż się skończą będzie można dalej chodzić po Albionie. I właśnie chcę to uczynić - nie wszystkie brązowe misje wykonane. Czy ktoś wie oco chodzi? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

482 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:20, Kirnin napisał:

Hmm... rozwaliłem Jacka - smoka, wyrzuciłem maskę, pojawia się filmik i napisy końcowe. I w
trakcie napisów końcowych wyskakuje mi na puplit, a potem jak włączam grę jakiś błąd, który
da się ominąć. Rozwaliłem Jacka już 2 razy. Pewnie ktoś odpowie, że już skończyłem grę to po
co mi jeszcze :P. No bo nawet w poradniku CDP napisał, że czekając kilkanaście minut na napisach
końcowych aż się skończą będzie można dalej chodzić po Albionie. I właśnie chcę to uczynić
- nie wszystkie brązowe misje wykonane. Czy ktoś wie oco chodzi? Oo


Może przeinstaluj grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:20, Kirnin napisał:

/.../ Czy ktoś wie oco chodzi? Oo

A nie masz czasem karty ATI?, bo coś u mnie, a jak widzę z postów, czasem i u innych, ATI źle reaguje na Fable...
Muszę grać w rozdzielczości 800x600 w "trybie bezpiecznym". Póki mogę grać, nie chce mi się dobierać sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:43, ciaputek napisał:

A u mnie pójdzie jak mam radeona 9550?


Sprawdz wymagania w sklepie a nie w karzdym możliwym miejsu pytasz się o to samo to już chyba 4 post od Ciebie dizś który widziałem i o to samo się cały czas pytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:42, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Czy ktoś wie oco chodzi? Oo
A nie masz czasem karty ATI?, bo coś u mnie, a jak widzę z postów, czasem i u innych, ATI źle
reaguje na Fable...
Muszę grać w rozdzielczości 800x600 w "trybie bezpiecznym". Póki mogę grać, nie chce mi się
dobierać sterowników.


Ja mam ATI a idealnie chodzi na 1024x720 czy jakoś tak ;p wystarczy mieć tak samo monitor i gre ustawioną a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Patrzyłem i powinno pójść.Tylko że jak piszecie cały czas że na ati chodzą gorzej to po prostu się tylko pytam.Jakiś nerwowy jesteś.

Dnia 19.03.2006 o 13:44, SimFury napisał:

Do KrzysztofaMarka

Dzięki za odpowiedzź. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:45, SimFury napisał:

> > /.../ > Ja mam ATI a idealnie chodzi na 1024x720 czy jakoś tak ;p wystarczy mieć tak samo monitor i
gre ustawioną a będzie dobrze

Gra sama ustawia monitor. Ja już jestem po wielu eksperymentach z moją grą i stanęło na tym, że monitor LCD ustawiony jest na rozdzielczość natywną 1280x1024 a gra na 800x600 i działa. Na innych rozdzielczościach się wywalało.
Gra ma dla mnie jeszcze jeden minus - brak możliwości sejwowania w każdym momencie. Mogę część charakterystyk i przedmiotów zachować, ale etap (misję) muszę rozpocząć od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:51, ciaputek napisał:

Patrzyłem i powinno pójść.Tylko że jak piszecie cały czas że na ati chodzą gorzej to po prostu
się tylko pytam.Jakiś nerwowy jesteś.


Nie jestem ale chyba wystarczy raz się zapytać i na ATI działa idealnie tylko trzeba mnieć takie same ustawienia w grze i na monitrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:42, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Czy ktoś wie oco chodzi? Oo
A nie masz czasem karty ATI?, bo coś u mnie, a jak widzę z postów, czasem i u innych, ATI źle
reaguje na Fable...



Mam nVidii

Dnia 19.03.2006 o 13:42, KrzysztofMarek napisał:

> Hmm... rozwaliłem Jacka - smoka, wyrzuciłem maskę, pojawia się filmik i napisy końcowe.
I w
> trakcie napisów końcowych wyskakuje mi na puplit, a potem jak włączam grę jakiś błąd,
który
> da się ominąć. Rozwaliłem Jacka już 2 razy. Pewnie ktoś odpowie, że już skończyłem grę
to po
> co mi jeszcze :P. No bo nawet w poradniku CDP napisał, że czekając kilkanaście minut na
napisach
> końcowych aż się skończą będzie można dalej chodzić po Albionie. I właśnie chcę to uczynić

> - nie wszystkie brązowe misje wykonane. Czy ktoś wie oco chodzi? Oo

Może przeinstaluj grę?


A ciekawe skąd save wezme :( bo w plikach jakoś nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 14:55, Kirnin napisał:

A ciekawe skąd save wezme :( bo w plikach jakoś nie znalazłem.


Save jest (jak masz XP) C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Moje dokumenty\My Games\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm miałem podobny problem gdy miałem chwile w swoim kompie karte ATI było to samo jak wisac gra nie lubi kart ATI jak wruciłem na moja kartę nVidii wszystko wruciło dfo normy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 15:45, TTBoS napisał:

Hmm miałem podobny problem gdy miałem chwile w swoim kompie karte ATI było to samo jak wisac
gra nie lubi kart ATI jak wruciłem na moja kartę nVidii wszystko wruciło dfo normy ^^



Właśnie mam nVidie i to nie taki stary model karty bo GF 6600 GT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A próbowałeś podstaw? Tzn. skontaktować się z pomocą techniczą CDP? Zdaje sobie sprawę z tego, że jest niedziela i odpowiedzi do poniedziałku nie otrzymasz, ale wydaje mi się, że i to tak będzie najszybszy sposób uzyskania fachowej pomocy. -> http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=363 (w prawej części strony masz ''Zgłoś problem do pracownika ...''I jeszcze jedno zamiast tworzyć ten topic, mogłeś to dać w temacie ogólnym o Fable. Zaręczam, że odpowiedzi byłyby identyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 19:00, Kirnin napisał:

Już chyba 20 razy tego Jacka zabiłem :P... reinstalowałem grę... i nic :( ... nie chce mi się
od nowa grać...


mi idzie wszystko ok :) tylko czasami znikają mi napisy:( ale pozatym wszystko gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 19:02, Pyton01 napisał:

> Już chyba 20 razy tego Jacka zabiłem :P... reinstalowałem grę... i nic :( ... nie chce
mi się
> od nowa grać...

mi idzie wszystko ok :) tylko czasami znikają mi napisy:( ale pozatym wszystko gra!


Napisy końcowe Ci idą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2006 o 13:52, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../ > Ja mam ATI a idealnie chodzi na 1024x720 czy jakoś tak ;p wystarczy
mieć tak samo monitor i
> gre ustawioną a będzie dobrze
Gra sama ustawia monitor. Ja już jestem po wielu eksperymentach z moją grą i stanęło na tym,
że monitor LCD ustawiony jest na rozdzielczość natywną 1280x1024 a gra na 800x600 i działa.
Na innych rozdzielczościach się wywalało.
Gra ma dla mnie jeszcze jeden minus - brak możliwości sejwowania w każdym momencie. Mogę część
charakterystyk i przedmiotów zachować, ale etap (misję) muszę rozpocząć od nowa...


Też mam LCD i sobie poradziłem z tym. Ustaw sobie rozdzielczość np. 1024x768 i już w grze zmień rozdzielczość na natywną monitora (u mnie jest to 1280x1024). U mnie to zadziałało, na szczęście :), a też mam kartę ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować