Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Gdzie planujecie wyjechać w te wakacje?

173 postów w tym temacie

Nigdzie, bo nie mam pieniędzy. Ale jestem zwolennikiem taniego wypoczynku i dlatego planuję długie rowerowe wycieczki nad najpiękniejsze jeziorka Suwalszczyzny wraz ze znajomymi i przenośnym grillem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jadę. Mam juz dość jeżdżenia i wolę posiedziec w domu. Jak wszystko dobrze pójdzie to od 2 lipca leżę plackiem na balkonie i nic nie robię. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:16, lurynowicz napisał:

Nigdzie, bo nie mam pieniędzy. Ale jestem zwolennikiem taniego wypoczynku i dlatego planuję
długie rowerowe wycieczki nad najpiękniejsze jeziorka Suwalszczyzny wraz ze znajomymi i przenośnym
grillem!


A to jest naprawdę piękna forma wypoczynku.
Jak dotąd miałem tylko okazję wybrać się na 30km wycieczkę rowerową z kolegami, po Warszawę i, co bylo dla mnie miłym zaskoczeniem, okazało się, że niezurbanizowane Mazowsze jest naprawdę piękną okolicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:29, HumanGhost napisał:

Nigdzie nie jadę. Mam juz dość jeżdżenia i wolę posiedziec w domu. Jak wszystko dobrze pójdzie
to od 2 lipca leżę plackiem na balkonie i nic nie robię. :-D


Kiedyś nauczycielka od gegry wspominała coś o kilku dniach lipca, gdy przez cały dzień i noc utrzymuje się wyjątkowo wysoka temperatora, więc można spokojnie spać na balkonie - co by Ci ułatwiło taką formę wypoczynu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przez półtora miesiąca wakacji będe pracował w mieście.. potem dwa rejsy morskie - skromnie w tym roku, na antlantyk nie płynę tylko kłajpeda i zatoka szczecińska (potrenować troche nawigacyjnie :P).. a na końcu we wrześniu poszkolić młody żeglarski narybek na mazurach.. tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 16:06, Backside napisał:

A to jest naprawdę piękna forma wypoczynku.
Jak dotąd miałem tylko okazję wybrać się na 30km wycieczkę rowerową z kolegami, po Warszawę
i, co bylo dla mnie miłym zaskoczeniem, okazało się, że niezurbanizowane Mazowsze jest naprawdę
piękną okolicą.

Trudno mi coś na ten temat powiedzieć, bo zawsze jadąc do Wawy w oczy rzucają mi się zaśmiecone lasy. :( Byc może gdzieś poza głównymi drogrami jest bardzo sympatycznie. W każdym bądź razie Suwalszczyzna to raj dla każdego rowerzysty - i amatora i profesjonalisty. Polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 16:29, Norbi.7 napisał:

LOL nie za wczesnie jesze na taki temet ?? :]


Pomarzyć nie można? ;-)
Marzenia o wakacjach to jedyne co mnie jeszcze utrzymuje w jako takiej egzystencji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie nie jadę w wakację :(. I jeszcze chyba będę musiał pujść do jakiejś pracy ( a tak mi się niechcę). Ale za to nie mieszkam w mieście więc zawsze mogę sobie wyjść do lasu nad rzekę więć nie będzie pewnie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować