Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Gdzie planujecie wyjechać w te wakacje?

173 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 18:29, HareQ napisał:

> Ja do grecji na tydzien :P


Ja tak samo tylko że na dwa :)


No nawet ładny kraj ;) ale 2 tygodnie to sie człowiek wynudzi, a na 1 tydzioeń zwiedzania i 1 odpoczynku (no to jest taki typ wycieczkki) to człowiek sie zamęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przemyślec po co dokładnie tam jedziemy ;) coś więcej niż plaża, słońce, piękna woda. Trzeba sie wysilić. może są jakieś dyskoteki ale to nie zawsze. Ja osobiście zanim wybrałem taki hotel w Egipcie to zobaczyłem go przez taki program Google Earth ;) pokazał jak dalkeko są fabryki, jak blisko plaża POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie chyba się nie wybieram, niestety... Wczoraj wróciłem z dwutygodniowego obozu tenisowego i obawiam się, że dla mnie to koniec prawdziwych wyjazdów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku cel: góry, Słowacja, Słowacki Raj, lecz mam małego braciszka, i koniec końców razem z rodzicami uzgodniliśmy, że to za długa i wyczerpująca podróż dla niego, więc Kraina Jezior, Mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wypad na kilka dni nad polskie morze, bądź na mazury. Liczę na jakąś niezobowiązującą wakacyjną miłość z daleka od domu, a na plaży sporo ładnych kobiecych ciał :P U mnie w mieście wszystko co piękne wymarło dawno temu (jeszcze jak smoki latały...), więc trzeba szukać gdzieś indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja miejscowość jest wystarczająco ładna aby nigdzie nie wyjeżdżać. A i tak niewiele odpocznę bo muszę muszę dokończyć prace odłożone na wakacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... nigdzie... stay in home but niedaleko miejsca zamieszkania kilka wspaniałych jezior jest, będzie może kilka ciekawych domówek, więc nie najgorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostaje w domu jak na razie ale rodzice coś planują niby...:) Poczekam, czas może coś przyniesie nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woodstock !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A potem może gdzieś z ojcem na jakieś last minute pojade do Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:24, Inki napisał:

Woodstock !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A potem może gdzieś z ojcem na jakieś last
minute pojade do Turcji


No no Woodstock rzeczywiście kusi :D Trzeba będzie pomyśleć. Ale póki co nie planowałem jeszcze żadnego poważniejszego wypadu. Może góry, moze jakis biwak na roztoczu :D Coś się wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować