Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Gdzie planujecie wyjechać w te wakacje?

173 postów w tym temacie

Ja w tym roku jadę do Gniezna na obóz sportowy ( oj będzie wycisk ;) )
... możliwy wyjazd nad morze pod koniec sierpnia ;)
... i może Warszawa na parę dni ;)
ogółem nic specjalnego - prawie cały czas siedzę na ''swoich ziemiach'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może do Londynu do ciotki tylko jak bilety nie będą za drogie .. Kupił bym sobie tam jakieś fajne gierki za 10 funtów o przecieztam ciale sa wyprzedarze i troche bym sei objawił :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już byłem na wyjeździe jako opiekun kolonii na dwa tygodnie.
w sierpniu jadę na tydzień do grzybowa co by się zrelaksować w wynajętej wilii ze swoją paczką,a we wrześniu do Londynu do kuzynki co by pozwiedzać trochę. w między czasie może pozwiedzam okolice Łodzi, bunkry, zabytki, ale nie wiem bo kasy chyba już nie wystarczy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już byłem na wyjeździe jako opiekun kolonii na dwa tygodnie.
w sierpniu jadę na tydzień do grzybowa co by się zrelaksować w wynajętej wilii ze swoją paczką,a we wrześniu do Londynu do kuzynki co by pozwiedzać trochę. w między czasie może pozwiedzam okolice Łodzi, bunkry, zabytki, ale nie wiem bo kasy chyba już nie wystarczy na to.

Edit: Przepraszam za podwójnego posta, to system coś pomylił, bo wysyłałem tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 23:28, Kobzon92 napisał:

A ja może do Londynu do ciotki tylko jak bilety nie będą za drogie .. Kupił bym sobie
tam jakieś fajne gierki za 10 funtów o przecieztam ciale sa wyprzedarze i troche bym
sei objawił :D :D


potwierdzam wyprzedaże :D
byłam w Londynie w roku szkolnym i naprawdę niskie cenki tam mają ;)

hm... a żeby nie offtopować :P
w te wakacje jakoś szczególnie nie ciągneło mnie na kolonie/itp. :P
typowy ''zlot'' osób na wyjazdy zagraniczne - czyli typowy chaos się zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zamierzam wyjechać z kobietą do Łeby. Niestety ni w ząb nie wiem... nie znam żadnych pensjonatów, gdzie moglibyśmy zamieszkać.Macie jakieś numery kontaktowe/strony www jakichś sprawdzonych miejsc noclegowych?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę wątek. :-)

Zna ktoś dobrze Ustkę? Zamierzamy się tam w te wakacje wybrać na kilka dni i zastanawiam sie gdzie przenocować. Niby upatrzyłem juz jedna miejscówkę, ale nadal się zastanawiam. Co sadzicie o plaży w Ustce? Czy wschodnia plaża jest lepsza czy zachodnia? Długa jest ta wschodnia? Bo węższa na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzinom z dziecmi mogę polecic wypoczynek na polu Lazurowe. Chlapowo to super położona miejscowość wśród zieleni plaże szerokie piękne i klifowe. Atmosfera przyjazna, byliśmy tam z dzieckiem na tydzień i wszyscy jesteśmy zadowoleni - a w tym roku tam wracamy korzystając ze zniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to aby napewno dobry temat, lecz łączy sie z tematyką wypoczynku. Otóż poszukuje noclegu w Pradze, w dobrej cenie, blisko centrum - może ma ktoś coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi polecić wygodne noclegi nad morzem ?
Chcemy wybrać się z dziewczyną do jakiejś wygodnej miejscowości nadmorskiej w początkach listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie poza sezonem to ja raczej poleciłabym nocleg w większej miejscowosci. No wiesz - abyście mogli trochę pozwiedzać i troche wypocząc.
My razem ze znajomymi wybraliśmy się nad morze - konkretnie do Świnoujścia wiosną tego roku. Na początku człowiek nie był przekonany ponieważ wiadomo,że nad morze jeździło się zazwyczaj latem.
Jednak okazało się fajnie, miejscowość spora tak więc wszystko pootwierane. Sporo zwiedzaliśmy.
Nocleg również nam się udał ponieważ wynajęliśmy sobie niedrogo fajne dwupokojowe mieszkanie ( to również jest zaleta końca sezonu ponieważ można tanio sobie wypocząć...). Tutaj możesz sobie obejrzeć zdjęcia: [m] Na dole umieszczam fotę salonu. Jak widzisz dobry standard, na pewno hotel kosztowałby o wiele więcej.
Wada? Zaliczka 20% - człowiek liczy się w końcu z każdym groszem :P
Jednak jak na takie wygody jestem zdania,że warto było się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować