Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Gdzie planujecie wyjechać w te wakacje?

173 postów w tym temacie

Ja niedawno wróciłam z wczasów w Chorwacjii (byłam na 2 tygodnie) . Było super, tam morze jest cały czas ciepłe i czyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już byłem na wczasach, cały tydzień spędziłem w Jastarni, tylko szkoda że woda była zimna (lodowata nawet) chociaż temp. była bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem na wycieczkę do Augustowa i gdzieśtam jeszcze , potem byłem w Sławie na dwa tygodnie (niedaleko Poznania) i ostatnio w ten weekend miałem pojechać nad morze na 3 dni , ale zapowiadali , że będzie padało , więc nie pojechałem , ale taki wypad można przełożyć , więc to mnie pewnie jeszcze czeka. Poza tym nad jezioro chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamiar dopiero jechac...
w Tatry :) Jak co roku... :)
I pomyslec ze sie czlowiekowi nie nudzi co roku tymi samymi drogami chodzic ;)

Choc tym razem mam zaplanowane przejsc sie przynajmniej troche od Krzyznych Orlą Percią, bo w zeszłym roku szczęścia nie miałem i na początku sierpnia śnieg do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam jechać do Świeradowa Zdroju, który jest o demnie oddalony o 32 kilometry:)) A jakby pytał ktoś co tam jest fajnego to juz mówię mam tam super koleżankę:)) I to jest powód na moje wyjazdy w tamto miejsce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a jak się wszystko uda, to w poniedziałek jadę nad morze. :D Na caaały długi tydzień. :) Kierunek docelowy - Rewal, ale to wszystko jeszcze zależy. :D Nareszcie sobie prawdziwie odreaguje po stresach matury i rekrutacji na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 10:28, Don Majorro napisał:

Jeszcze tylko półtora miesiąca wakacji.. :/
Mało...

A ja mam dwa tygodnie. Jeszcze mniej niż ty, więc się ciesz studencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 10:28, Don Majorro napisał:

Jeszcze tylko półtora miesiąca wakacji.. :/
Mało...

Taa... jasne:) Malutko. Powiedz prawdę studencino,chcesz tutai irytować ludzi którzy już,albo jeszcze nie są studentami,co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 10:31, Darkstar181 napisał:

> Jeszcze tylko półtora miesiąca wakacji.. :/
> Mało...
Taa... jasne:) Malutko. Powiedz prawdę studencino,chcesz tutai irytować ludzi którzy już,albo
jeszcze nie są studentami,co? :)



hehe, ja irytować? ależ skąd że znowu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nad morze do Darłówka na tydz. A potem może gdzieś w polsce, np. po górach się przejść. Jak coś to można u mnie w ogródku rozłożyć namiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wybieram na Zjazd Forumowiczów, który odbędzie się na początku sierpnia br.
A przez resztę wakacje, jeszcze nie wiem co będę robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby bezsensownie nie tworzyć nowego wątku - był ktoś kiedyś w ośrodku CAMP-PISZ? Zamierzam wybrać się na obóz windsurfingowy i rozważam ww. opcję.


BTW Może ma ktoś jakiś godny polecenia wyjazd? Chodzi mi o jakikolwiek wyjazd dla "starszej" młodzieży ;] Miejsce nie gra roli, ważne żeby wyjazd miał w sobie to "coś"... Od dwóch dni przeglądam różne oferty i niestety jak dla mnie bieda.ru - szablonowe miejsca, bezsensowne programy i niebotycznie wysokie ceny tych fajnych :/


Odnośnie wakacji zadziwia mnie jedno - podejście do wyjazdów za granicę. Wszyscy się tym chwalą, jak to ta zagranica fajna i w ogóle... Śmieszy mnie fakt, że większość tych osób w rzeczywistości była w jakiś podrzędnych hotelach 2 km od plaży za śmiesznie niską kasę, zrobiła sobie parę fotek przy znanych budowlach i teraz myśli, że są nową polską arystokracją. Aż szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na wakacje wybieram się do Anglii w celach mało rekreacyjnych :) a później po powrocie myślimy z dziewczyną aby się wybrac dzieś może na kilkudniowy rejs, albo gdzieś nad morze na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować