Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption ciągle najlepsze w Wielkiej Brytanii

15 postów w tym temacie

I nie będzie, muhahahahaha! Niech sobie konsole mają coś na wyłączność. Skoro PC''towcom się nie podoba sprawa przeniesienia takiego Wiedźmina 2 na konsole, to dlaczego na komputerach miałoby się coś pojawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas używki chodzą po... 255 złotych. Gdyby ktoś mi nie uwierzył, link do zakończonej niedawno aukcji:

http://allegro.pl/item1058922333_red_dead_redemption_ps3.html
+ kilka aukcji w trakcie których linkować nie chce bo wtedy podpadało by to pod reklamę.

Cenega ma u mnie ogromnego minusa za premierę-nie-premierę Red Dead Redemption. Do tego chcą wydać Demon''s Soul''s w Polsce za ~180zł w edycji podstawowej która w USA sprzedawana jest po ~120zł. Nie wiem czy się śmiać z ich ostatnich poczynań, czy może płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:48, KrisK91 napisał:

A u nas używki chodzą po... 255 złotych. Gdyby ktoś mi nie uwierzył, link do zakończonej
niedawno aukcji:

http://allegro.pl/item1058922333_red_dead_redemption_ps3.html
+ kilka aukcji w trakcie których linkować nie chce bo wtedy podpadało by to pod reklamę.

Cenega ma u mnie ogromnego minusa za premierę-nie-premierę Red Dead Redemption. Do tego
chcą wydać Demon''s Soul''s w Polsce za ~180zł w edycji podstawowej która w USA sprzedawana
jest po ~120zł. Nie wiem czy się śmiać z ich ostatnich poczynań, czy może płakać...


Przecież orginała w sklepie gram ( lub też innych) można taniej kupić. Ba pewnie nawet Auchan taniej mają ( a tam widziłem halo 3 za 229 zł!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:57, reoden napisał:

Przecież orginała w sklepie gram ( lub też innych) można taniej kupić. Ba pewnie nawet
Auchan taniej mają ( a tam widziłem halo 3 za 229 zł!)


Po prostu Cenega się nie popisała (chociaż to podobno nie ich wina) i sprowadziła za mało gier do Polski (wiem, wiem - problem jest w całej Europie, ale wygląda na to, że jakoś w Wielkiej Brytanii pudełek z RDR nie brakuje :/). Znalezienie gry w jakimkolwiek supermarkecie/empiku/Saturnie jest mało prawdopodobne. A wszystkie polskie sklepy internetowe nie mają gry na stanie (nawet sklep oficjalnego dystrybutora lol). "Używka" to dzisiaj jedyny pewniak. Swoją drogą - nie rozumiem czemu tak cicho o tej sprawie na polskich portalach poświęconych elektronicznej rozrywce.

Nigdy nie myślałem, że dożyje dnia w którym całkowicie "wyprzedana" zostanie gra konsolowa w naszym kraju :) Chciałem kupić ale straciłem nieco cierpliwość i zdecydowałem się na 11 pozycje z listy najlepiej sprzedających się gier w UK, mam nadzieję, że się nie zawiodę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem ostatnio kupić RDR, byłem w dwóch sklepach i nie ma.
To jest przecież hit, nie rozumiem jak można było tak zawalić dystrybucję.
Skończyło się na tym że kupiłem sobie coś innego i plany zakupu RDR znacząco odwleką się w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zamówiłem pre-ordera na ultimie miesiąc temu i miałem grę przed premiera... takich gier nie kupuje sie na ostatnia chwile :O tym bardziej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla takiej gry warto mieć konsole, ale nie zaraz przecież się nie ośmieszę i nie kupię ani xkloca any ps3. Trzeba wyczekiwać RDR na PC, prędzej czy później będzie tak jak z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tak udanego tytułu. Oczekiwałem średniej na metacritic ~90 (co byłoby oczywiście świetnym wynikiem), a wygląda na to, że stoi przed nami jedna z lepszych gier ever. Czekam na wersję PC, pre-order pójdzie bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to trzeba przyznać, jest to jedna z najlepszych, najbardziej udanych produkcji w historii. Sam mam tą grę na PS3, przeszedłem ją i jestem zachwycony rozmachem, otwartością świata, świetną klimatyczną muzyką i genialną fabułą, a o grywalności, pozwólcie, nawet nie wspomnę :) Mam nadzieję, że ta gra szybko wyjdzie na PC, bo nawet PeCetowcy zasługują na taką wspaniałą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować