Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miyamoto: Nowe kontrolery Sony i Microsoftu są groźne

11 postów w tym temacie

Błąd - PSMove i Natal z całą pewnością powstałyby nawet gdyby nie było Wii, z tym że powstałyby znacznie wcześniej, prawdopodobnie jeszcze w poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo będzie chyba musiało pomyśleć nad nową konsolą, bo po wprowadzeniu tych nowych, fikuśnych kontrolerów przez Sony i Microsoft Niny nie będzie miało żadnej karty przetargowej.

Ja liczę, że w końcu powstaną jakieś porządne tytuły z obsługą PS Move, bo niestety Nintendo dało ciała w segmencie software. Dla mnie jest to niewyobrażalne jak można było nie wykorzystać potencjału wiilota, a wielkie N się tu nie popisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie myśleli że będą wiecznie "tymi jedynymi"? Nie ma co się dziwić że różne technologie się upowszechniają. Nintendo zamiast narzekać powinno skupić się na dobrych grach. Nie wiem jak jest teraz ale gdy miałem Wii trudno było o konkretny, grywalny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andurril to czemu nie powstaly. Porpzednia generacja byla , Wii nie bylo ,a kontrolerow takze nie ma :] .

Wii nadal ma karte przetargowa w postaci roznorakich gier ,a sony i ms maja tylko kontrolery i kilka mizernych szpili pod nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 10:34, Andurril napisał:

Błąd - PSMove i Natal z całą pewnością powstałyby nawet gdyby nie było Wii, z tym że
powstałyby znacznie wcześniej, prawdopodobnie jeszcze w poprzedniej generacji.


A skąd taka pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Mr_Hyde

Dokładnie, pozatym 3 lata to dużona zrobienie lepszej/gorszej zżynki.
Nie oceniam w tym momencie Move''a i Natala bo jak na razie to miałem do czynienia z wielką kampanią reklamową ,a nie produkty :D
Swoją drogą gdyby Polska miała kampanię reklamową Nintendo te 4 lata temu to zupełnie inne komenty by były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak powiedział pr0zmywak 3/4 naszego społeczeństwa ocenia Wii przez Sports, ale to dla tego, że albo nie zna biblioteki gier na Wii lub co gorsza zna, ale do każdego tytułu podchodzi z nastawieniem "Eeee to na Wii to pewnie szit". No cóż nasze społeczeństwo już takie jest jak nie hipokryta to ignorant. Szkoda, może gdyby N miało swój oddział w Polsce inaczej by to wszystko wyglądało. Czekamy na nową TLoZ, która pozamiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top 10 gier Wii według metacritic:
1 Super Mario Galaxy 2
2 Super Mario Galaxy
3 Legend of Zelda: Twilight Princess, The
4 World of Goo
5 Super Smash Bros. Brawl
6 Rock Band 2
7 Metroid Prime Trilogy
8 Resident Evil 4 Wii Edition
9 Okami
10 Metroid Prime 3: Corruption

Z całej tej bandy mnie interesowałaby tylko Zelda. W Okami grałem na PS2 i mi się niestety nie podobało, bo pomimo nietypowego klimatu to samo serce rozgrywki było dość słabym połączeniem slashera i platformówki. Dobra, RE4 też jest świetne, ale to także wydane było na PS2?/PC/Gamecube.

Do wszelakich Marianów mam awersję, kompletnie mnie nie bawią. World of Goo nawet fajne, ale to tylko gra pierdółka. Właściwie tylko o Metroid Prime nie mam zdania, ale chyba wolałbym zagrać w jakiegoś mniej futurystycznego FPS''a.

Tak więc nie piszcie tu, że ludzie patrzą na Wii tylko przez pryzmat Wii Sports. Ja po prostu nie jestem targetem dla tego typu gier. Niestety, Nintendo nie postarało się by oprócz kilku tytułów (RE, Mad World, No More Heroes) zaoferować graczom o bardziej "zachodnim" upodobaniom ciekawej biblioteki gier.

Wii nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować