Zaloguj się, aby obserwować  
benq20

Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF czyli nowe PGA - Temat ogólny

17 postów w tym temacie

Witam wszystkich otwieram nowy temat ponieważ Poznań Game Arena już praktycznie nie istnieje od teraz będziemy musieli jechać do Warszawy na nowe targi w nowej formie przyznam ,że lepszej:

"W październiku bieżącego roku lider polskiego rynku wystawienniczego zorganizuje nowe wydarzenie: ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. ON/OFF powstaje na bazie sześcioletnich doświadczeń i sukcesów projektu Poznań Game Arena (PGA). Konsumenckie targi nowych technologii odbędą się w dniach 22-24 października 2010 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie."

Teraz juz nie bedą tylko gry ale szeroko pojęta elektronika użytkowa dlatego jadąc do Warszawy nareszcie bedziemy mogli zobaczyć naprawde ciekawe rzeczy, które na PGA od pewnego czasu były niedostepne a właściwie już od dwóch lat obserwowałem malejący udział technologi w targach poznanskich jako że byłem na każdym PGA które sie odbyło.Wszelkich nowości dowiemy sie w połowie czerwca na stronie www.onoff.mtp.pl

Chciałbym również powiedzieć od siebie, że jestem jednak załamany tym stanem rzeczy bo dojechać z Poznania do Warszawy liniami PKP to spory koszt a jeszcze pozostaje nocleg oraz opłacenie targów i powrót,także ja chyba nie pojadę na to wspaniałe wydarzenie ale bedę próbował do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 01:17, benq20 napisał:

Witam wszystkich otwieram nowy temat ponieważ Poznań Game Arena już praktycznie nie istnieje
od teraz będziemy musieli jechać do Warszawy na nowe targi w nowej formie przyznam ,że
lepszej:


Dla mnie bomba. Niezależnie od tego, czy jechałem z domu, czy ze stancji do Poznania, musiałem jechać przez Warszawę. Odpada cholernie dużo kosztów teraz i zmarnowanego czasu. No i wreszcie nie będę miał problemów z noclegiem ;). Dodatkowo akurat 24 są moje urodziny, więc będzie ostra popijawa gramowa... No, będzie się działo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś? :] Ja będę na bank. Dzisiaj mój szef mi przekazał, że jadę tam w delegacji :) Kocham tą pracę. Przyjemne z pożytecznym ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam żal, że Poznaniowi odebrano tak świetną imprezę na rzecz Warszawy. Szkoda, bo byłem tam co roku, a teraz podziękuję. Ale mniejsza z tym - sam nie jestem i zadaję sobie sprawę, że wielu zapalonych graczy mieszka w stolicy. Teraz tylko kilka pytań:
- Czy lokalizacja będzie tak dobra jak w Poznaniu? Chodzi mi zarówno o bliskość od dworca jak i wielkość hali.
- Czy tylko mi wydaje się, że natłok sprzętu może zepchnąć gry na drugi plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem to od dworca centralnego trzeba dojść do przystanku, który jest na północ od niego i stamtąd jadą w stronę hali ze 2 autobusy.
Nie wiem dokładnie, która to hala, ale są spore:P

Dnia 02.09.2010 o 17:06, LESZ3u napisał:

- Czy tylko mi wydaje się, że natłok sprzętu może zepchnąć gry na drugi plan?

Yhym i chyba tak będzie bo na stronie promującej imprezę jakoś gier nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wam z Poznania nie chcę się jechać,a ja planuję z Żywca (po googlać) się tam wybrać :P O ile wypali, póki co ekipa się zbiera, ale pociąg(dojazd) troszeczkę dużo wyniesie, wstęp nawet tani, o noclegu póki co myślimy, może któryś z was coś doradzi ? Ew, czy jest sens jechać na dwa dni. W sumie pozwiedzać Warszawę też byśmy chcieli, krzyża, trochę po bronimy czy coś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Konina też planuję. Niby w moim odczuciu z imprezy nastawionej na zabawę (PGA) robi się coś na wzór EXPO czy też CeBIT, ale cóż zrobić. Było Fantasy Arena, Paintball Arena ... teraz nie ma. Za to dali jakieś telewizory ... Niestety dało jest takich imprez w Polsce, a na bezrybiu ... ;)
Tylko ładnie z ceną pojechali, bo z 20zł za bilet na dwa dni (PGA2009) do 30zł za jeden dzień to niezły skok.
Dobrze, że na oficjalnym profilu facebook on/off rozdają co chwila wejściówki. Za jakieś banalne odpowiedzi można zaoszczędzić grosza (bo rozdają po dwie).
Inne portale też coś tam rozdają powoli - znalazłem oclab.pl , pewnie patroni medialni też zaczną rozdawnictwo - wszak jest w ich interesie by impreza wypaliła. Może zgarnę, to się za bilet pociągowy prawie zwróci ;)
Najwyżej się nie uda - wrocą do Poznania i będzie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować