Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Gra wszechczasów

328 postów w tym temacie

Zdecydowanie... TETRIS!!! Tą grę jestem w stanie zapuścić o każdej porze dnia i nocy, przednio się przy tym bawiąc. Wiecie jak świetnie relaksuje, gdy ma się deadline do Strefy WWW (CD-A) i wrzeszczącego przez AQQ naczelnego o tekstach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, grą wszechczasów zdecydowanie jest Baldur'' Gate. Na drugim miejsu umieścił bym Diablo II oraz Heroes of Might and Magic III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Teraz niestety nie powstają "gry wszechczasów". Takich produkcji można szukać kilka lat wstecz. W wielu postach wymienia sie gta sa, ale moim zdaniem to gta 2 ustanowiła nową jakość i myślę, że jest więcej warta niż następcy serii. Moje hity? seria Command&Conquer wyżej wspomniana gta, diablo, sacrifice, quakeIII, AoEII no i chyba wszystko.. sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wybierzemy jednej gry wszechczasów, bo dla każdego z graczy jest to inna gra. Dla mnie jest to zdecydowanie Baldurs Gate 2, bosh, ile ja kiedyś czasu przy niej spędziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 18:43, roxide napisał:

No cóż... Teraz niestety nie powstają "gry wszechczasów". Takich produkcji można szukać kilka lat wstecz. W wielu postach
wymienia sie gta sa, ale moim zdaniem to gta 2 ustanowiła nową jakość i myślę, że jest więcej warta niż następcy serii.
Moje hity? seria Command&Conquer wyżej wspomniana gta, diablo, sacrifice, quakeIII, AoEII no i chyba wszystko.. sam nie
wiem

Ja bym sie tu nie zgodził ale cóż . Pewne jest tylko jedno. Ta dyskusja może trwać po dzień w którym wyjdzie DNF;P.


DOBRA A TAK SERIO TO ZAMYKAM GŁOSOWANIE! TERAZ ZAJMĘ SIE OPRACOWANIEM DANYCH

Wyniki wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2005 o 15:39, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja bym sie tu nie zgodził ale cóż . Pewne jest tylko jedno. Ta dyskusja może trwać po dzień w którym wyjdzie
DNF;P.


albo S.T.A.L.K.E.R. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.pasjans
2.kulki
3.saper :P
-------------------------------------------------
a tak na serio to:
1.Diablo1 2 & LoD
2.Warcraft II (III nie toleruje :D)
3.Transport Tycoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować