Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: Episode 3 niespodzianką Valve na E3?

53 postów w tym temacie

Przecież to fejk zrobiony przez fana, czym tu sie podniecać?

Valve ma w zwyczaju nie pokazywania niczego na E3, wiec nie dziwne ze odwołali prezentację Natala. A ta niespodzianka? Zapewne chodzi o apdejt do TF2 z nowymi czapkami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 23:37, MaZZeo napisał:

Valve ma w zwyczaju nie pokazywania niczego na E3, wiec nie dziwne ze odwołali prezentację
Natala.

Chciałeś powiedzieć Portala ;)

A tak poza tym: to ma być NIESPODZIANKA. Skoro wszyscy mówią "to będzie Ep3", to gdyby to był Ep3, to nie byłoby to niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat dzisiaj skończyłem HL2, EP 1 i EP 2 pozostawie samym sobie, nowy update wiele nie wniósł poza HL2 a tutaj nagle zapowiedz HL2 EP3 czekam na wieści z niecierpliwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekamy zobaczymy E3 już niedługo :) jako fan HLów na pewno czekam na jakieś informacje odnośnie tej serii chociaż nie jestem tak niecierpliwy jak inni fani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie bedzie episod 3 bo to zadna niespodzianka by byla to jest oczywista oczywistosc , po co roztrzasac jakis tam episod na starenkim silniku. To beda pierwsze informacje o HL3 byc moze jakis filmik juz z gry i informacja ze nad HL 3 prace zaczely sie po premierze episodu 1 czyli 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MaZZeo

Akurat Valve do Natala ma tyle co borsuk do pszenicy. :P


___
Marudzicie. Na prezentację czas najwyższy, a Valve od paru miesięcy daje znaki, że jednak coś jest na rzeczy. Warto mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Niespodzianka jest LIE :P, mówię wam, zresztą coś Valve lubi zasypywać gruszki po długo oczekiwanym HL2 teraz długo oczekiwany HL2 EP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moze byc hl3 bo hl3 to to sa wlasnie te epizody, jak juz skoncza sie epizody to bedzie raczej cos z stylu hl2 + dodatkowy tytul, lub hl4 ale jakos Half-Life 4 mi niepasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 09:43, Hardstyle90 napisał:

nie moze byc hl3 bo hl3 to to sa wlasnie te epizody, jak juz skoncza sie epizody to bedzie
raczej cos z stylu hl2 + dodatkowy tytul, lub hl4 ale jakos Half-Life 4 mi niepasuje

Pier*olisz aż się smutno robi.Ep3 ma być zakończeniem ballady o Gordonie Freemanie i historii rozpoczętej w HL2,potem może być HL3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby pracowali nad HL3 z nowym silnikiem. Ten jest naprawdę dobry i ma wiele możliwości ale powoli przydało by się go zamienić na kolejny. Modowanie musi trwać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować