Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: Episode 3 niespodzianką Valve na E3?

53 postów w tym temacie

Tym co Valve pokaże na pewno jest Portal 2. Mi by to w sumie wystarczyło, ale jeśli zamierzają ujawnić Episode Three, to liczyłbym najwyżej na krótki teaser albo coś jeszcze mniejszego. Co jak co, ale i tak Valve będzie mnie najbardziej interesowało podczas tegorocznych tarków E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 10:18, Erunn0 napisał:

Tym co Valve pokaże na pewno jest Portal 2. Mi by to w sumie wystarczyło, ale jeśli zamierzają
ujawnić Episode Three, to liczyłbym najwyżej na krótki teaser albo coś jeszcze mniejszego.
Co jak co, ale i tak Valve będzie mnie najbardziej interesowało podczas tegorocznych
tarków E3.


Nie będzie.

Dnia 05.06.2010 o 10:18, Erunn0 napisał:

Pewnie Episode 3 będzie połączone fa-bu-lalnie z Portalem 2. Ot, tyle historii.


Nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił jakby powiedzieli "wkrótce ujawnimy więcej informacji nt. Episode 3, jakieś screeny i być może gameplay" jak to oznajmił pod koniec 2008 roku pewien Pan o imieniu Doug. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ep 3 czy HL 3. Nie ważna nazwa. Oby w końcu się ukazało. Valve zrobiło dwa L4D, a fani Gordona co dostali? Nic. Chociaż nie ostatnio dodali achivmenty do HL 2 i Ep 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 10:25, DawSolo napisał:

Nie będzie.

Jak to nie będzie? A co z faktem, że pod koniec Episode 2 dowiadujemy się,

Spoiler

że wylatujemy po frachtowiec Aperture Science? Co z fajnymi obrazkami ASCII z Portala, do których były ''dołączone'' głosy Kleinera i Alyx?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 09:55, SarenkaB napisał:

Pier*olisz aż się smutno robi.Ep3 ma być zakończeniem ballady o Gordonie Freemanie i historii rozpoczętej w HL2,potem może być HL3.

W jednym ze starszych wywiadów była jasno o tym mowa, że epizody powinny być traktowane jako Half-Life 3 "na raty". Miało to być właśnie zwieńczenie historii o Gordonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 19:31, Marco_Polo napisał:

> Pier*olisz aż się smutno robi.Ep3 ma być zakończeniem ballady o Gordonie Freemanie
i historii rozpoczętej w HL2,potem może być HL3.
W jednym ze starszych wywiadów była jasno o tym mowa, że epizody powinny być traktowane
jako Half-Life 3 "na raty". Miało to być właśnie zwieńczenie historii o Gordonie.

Ja natomiast czytałem w wywiadzie z Gabe Newellem (nie był przypadkiem na CVG?), że epizody to nic innego jak ''pomost'' do HL3, który ma zebrać cały, porządny feedback od wszystkich graczy, dzięki czemu Valve będzie wiedziało, czego my, fani, chcemy tak naprawdę. Stąd całe te eksperymenty w kolejnych epizodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować