Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction: Armageddon zapowiedziane - jest data premiery

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią serwis GameTrailers opublikował nowe materiały wideo, o których będziemy pisać w kolejnych wiadomościach. Na pierwszy ogień zapowiedź Red Faction: Armageddon i data premiery.

Przeczytaj cały tekst "Red Faction: Armageddon zapowiedziane - jest data premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do trailerów trzeba niekiedy podchodzić z dystansem, ale co do serii Red Faction mogę powiedzieć, że jedynka była genialna. Jak dadzą demo i się do niego przekonam na pewno sobie sięgnę po pełną wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to zalatuje Dead Spece ale zapowiada się ciekawie. Wcześniejsza część była fajna ( pomijając polską wersję do której trudno było zdobyć dodatki i miałem spore problemy z aktualizacją która zmieniała mi PL na ENG) i tak pierwszy czerwony odłam wymiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu powrót do starych korzeni, akcja toczyć się będzie po wydarzeniach z Guerilla, ale pod ziemią, w kopalniach. A dodając jeszcze to, że będzie zupełnie nowy, niespodziewany przeciwnik...! Aaach :D Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wygląda ciekawie ale Guerilla była moim zdaniem trochę nie ciekawa tak więc w tym przypadku poczekam na recenzje, oceny i demko jeśli będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guerilla była bardzo słabą grą 0 fabuły 0 akcji a jak coś sie działo to tylko na MP. Gra była monotonna i cały czas było to samo zniszcz konwój/odbij zakładników/zabierz to/zniszcz taki i taki budynek , nie mówiąc o beznadziejnym systemie jazdy. Co prawda system zniszczeń miał być rewolucyjny ale moim zdaniem wyglądał on sztucznie niby 0 skryptu ale jednak podzielenie wszystkich elementów na ruchome cząsteczki moim zdaniem nie było najlepszym pomysłem, a jak już to niech przynajmniej te cząsteczki nie wyparowują tylko zostaną a jakby się bliżej przyjrzeć to większość z nich była trójkątami. Więc suma sumarum gra pod każdym kątem była dla MNIE denna. Jeśli w tej części przynajmniej dadzą nacisk na fabułę to myślę że wyjdzie im gra na takie 4+/6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guerilla była słaba? No co wy, to jeden z najciekawszych fpsów ostatnich lat. Serio, jak dla mnie bije Crysisa, GoW, FC 2 czy co tam chcecie, model zniszczeń rządzi. A momentami ma nawet klimat. Co do zwiastuna - mi tam otwarty świat chyba bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że guerilla to był TPP a nie FPS.Jeżeli dla ciebie ta gra miała klimat to chyba w pierwszą część nie grałeś,bo ten klimat się zapodział w drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guerilla jest 3 częścią i MA klimat, wystarczy np poszukac "ukrytych" dzienników. Fabuła jest w sumie identyczna jak w 1 część, znów walczymy ze złą korporacją. Natomiast Red Faction 2 było średnim shooterem bez większego polotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest poprowadzona w całkiem inny sposób niż w jedynce i to znacznie gorzej.Mnie najbardziej boli to że z świetnego FPS robią średnią TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o ogół, w obu główny bohater ucieka na początku z ziemi na marsa, a na końcu niszczy złą korporacje (chyba, nie skończyłem guerrill''y).Co prawda w RF1 fabuła była niesamowicie poprowadzona, ale za to w RF3 mamy dużą swobodę działań. Sami decydujemy kiedy wykonujemy dane zadanie. Co do TPP zamiast FPS to także ubolewam, ale to chyba niestety przez konsole :/

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 09:15, karolekx23x napisał:

Gra się prezentuje nieżle , zastanawia mnie czemu ja nie grałem w ta markę ? Czy naprawde
jest czego załować ?


Części pierwszej jak najbardziej. Gra jest dobra, bardzo dobra. Sam przechodziłem ją z 5-6 razy, z czego ostatni jakiś miesiąc temu. Jeśli chodzi o 2 część to jest średnim shooterem, dobry żeby pograć z 10-20 min. 3 jest niewiele gorsza od 1 (wg. mnie oczywiście) ale za to daje swobode działań na poziomie serii gta (czyli, mamy zadania ale wykonujemy je kiedy sami na to się zdecydujemy. Ogólnie, polecam nadrobić przynajmniej RF1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 13:50, Get_Down napisał:

Tylko szkoda że guerilla to był TPP a nie FPS.Jeżeli dla ciebie ta gra miała klimat to
chyba w pierwszą część nie grałeś,bo ten klimat się zapodział w drugiej części.


Grałem. TPP jest w porządku. Guerilli jeszcze nie skończyłem, ale ruiny kopalni Ultoru mają atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować