Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed II - nowa galeria

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

Star Wars: The Force Unleashed II to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier nadchodzących miesięcy. Nic dziwnego, że co rusz twórcy karmią nas nowymi materiałami z tej produkcji. Tym razem zaprezentowali galerię dziewięciu obrazków w wysokiej rozdzielczości.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Force Unleashed II - pierwsze screeny w wysokiej rozdzielczości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa wygląda pięknie, tak samo zresztą jak w pierwszej części. Jedyne czego oczekuję od FU2 względem pierwszej części to zmiana systemu walki. Resztę biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screeny nie są jakoś specjalnie nowe... kojarzę je już od dawna po sieci krążą. Jestem trochę zawiedziony że znowu historia pcha się między ep3 a ep4 :( liczyłem że przetrzymają Starkillera i sklonują go dopiero kilka lat po ep6 :P ile razy można walczyć z Vaderem i Imperatorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedi Academy było po ep6 :) a KOTORy były przed ep1 więc... a tak szczerze powiedziawszy i tak większość ludzi nie ogarnia co się dzieje w SW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 12:22, dark_master napisał:

proponuję, by tym razem zamiast niszczycieli, spowodować kolizję okrętu-rdzenia Lucrehulk
z planetą. Też będzie epicko

A w trzeciej proponuję, by Starkiller ściągał Gwiazdę Śmierci z orbity. Wtedy będzie jeszcze lepiej. Cóż z tego, że z kanonem nie będzie miało nic wspólnego, Lucas i tak się pewnie zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to po StarCrafcie II jest to najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł. Mam nadzieję, że tym razem dwójka będzie miała poprawione i dobre mechanizmy sterowania, nie będzie upstrzona głupimi sekwencjami QTE (ale na to bank nie mogę liczyć...) i debilnymi fragmentami podobnymi do Niszczyciela Gwiezdnego z Raxus Prime. Tylko przeraża mnie to, że wersję pecetową znowu robi Aspyr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2010 o 14:31, Henrar napisał:

A w trzeciej proponuję, by Starkiller ściągał Gwiazdę Śmierci z orbity. Wtedy będzie
jeszcze lepiej. Cóż z tego, że z kanonem nie będzie miało nic wspólnego, Lucas i tak
się pewnie zgodzi :)

ja się raczej obawiam, że w trójce okaże się, że winny kolizji Executora z drugą Gwiazdą wcale nie był uszkodzony mostek awaryjny i atak kamikadze pilota A-Winga, tylko że to kolejny klon Starkillera siedzący sobie na Endorze je ze sobą zderzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce aby ta gra dała mi to czego nie da mi moc!Czyli to co w jedynce tyle że znacznie więcej.Jedynka była świetna więc 2 część biorę w ciemno.Może za rok na E3 pokażą nowego Jedi Academ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to tutaj, bo odpowiedniego tematu nie chce mi się szukać: znalazłem odpowiedź na twoje pytanie, kto wreszcie dostarczył plany Gwiazdy Śmierci, czy Katarn czy też może ta Twi''lekanka? Odpowiedź brzmi... oboje. Ta druga dostarczyła uaktualnioną wersję planów z Danuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:03, Revanchist napisał:

Napiszę to tutaj, bo odpowiedniego tematu nie chce mi się szukać: znalazłem odpowiedź
na twoje pytanie, kto wreszcie dostarczył plany Gwiazdy Śmierci, czy Katarn czy też może
ta Twi''lekanka? Odpowiedź brzmi... oboje. Ta druga dostarczyła uaktualnioną wersję planów
z Danuty.

czyli mówiąc wprost, jest to po prostu śmieszne i żałosne, ale ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować