Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Drivera na E3 zdradza to i owo

21 postów w tym temacie

Bardzo fajnie zaprezentowany trainer z naprawde dobrymi ujeciami. Wszystko na tym filmiku wydaje sie znajome, i pomyslec ze to juz 11 lat...Czekam z niecierpliwoscia na ten remake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miliony godzin spędzonych przy jedynce wspominam z łezką w oku. Niesamowite, Driver dosłownie wraca do starych poczciwych czasów z jedynki. Witaj San Francisco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mi także się łezka w oku zakręciła:):):)
Swoją drogą myślałem że lekko przesadzacie z tym "remake driver1", ale jak ujrzałem trailer to odniosłem wrażenie jakby to naprawdę była ta sama gra na początku w garażu;p
Coś pięknego..... i jeśli będzie tak jak myślę to już wiem na co odłożyć swoje piniązki
5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest identyczne jak w 1 części, nawet skreśla markerem to co ma zrobić, popisówka też ta sama...jak odświeżą 1 część, to będę ich za to kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaaajs. Ja też z kumplami siedziałem po szkole i biłem rekordy w każdym możliwym trybie. Szczególnie ta demolka (nazwy nie pamiętam) nas satysfakcjonowała. No i to soczyste udźwiękowienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była genialna, a ten etap w garażu to do dziś pamiętam jak się wkurzałem, bo mi coś nie wychodziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, łezka się zakręciła. I banan na pysiu od razu. Oby tym razem nie zawiedli.
Dodam, że oprócz garażu i prawka, nasz kiero ma brelok SF co też jest raczej jednoznaczne.
Trailer jak dla mnie genialny poza jedną rzeczą. J-turn kolesiowi totalnie nie wyszedł, egzamin do powtórki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować