Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010 - co, gdzie, kiedy?

14 postów w tym temacie

No mam nadzieje, ze w tym roku na konferencji Ubi nie będzie Camerona, bo w zeszłym już po 5 minutach nie mogłem go słuchać, a godzinę gadał chyba (albo tak się wydawało), 2.00 w nocy to nie jest dobry czas na słuchanie tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 22:27, Revan91 napisał:

No mam nadzieje, ze w tym roku na konferencji Ubi nie będzie Camerona, bo w zeszłym już
po 5 minutach nie mogłem go słuchać, a godzinę gadał chyba (albo tak się wydawało), 2.00
w nocy to nie jest dobry czas na słuchanie tego gościa.


Cameron gadał jakieś 15-20 minut. Pamiętam, bo co chwilę patrzyłem na zegarek podczas jego wykładu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciesze się z godzin. :) Oprocz tych nocnych obczaje wszystko przy piwku i jakiejś przekąsce. Wiecie może, czy ign, gamespot, gametrailers beda streamowac konferencje? Trza wykorzystac te 10 mega jakos. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 08:50, Arrakis napisał:

Ciekawe czy Microsoft ogłosi oficjalnie uruchomienie Xbox Live & Games for Windows dla
Polski...


Tak to będzie główny temat konferencji E3 Microsoftu... Na jakim świecie Ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 09:30, golic napisał:

Tak to będzie główny temat konferencji E3 Microsoftu... Na jakim świecie Ty żyjesz?


Gdzieś tam po cichu dla świata, a głośno dla Polski mogą powiedzieć, że dla nas Live... Albo powiedzą, że są dumni z Polaków, że nie są na jakiejś tam pirackiej liście i możemy się spodziewać tejże usługi prędzej lub... później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 23:01, Furozenu napisał:

Cameron gadał jakieś 15-20 minut. Pamiętam, bo co chwilę patrzyłem na zegarek podczas
jego wykładu ;]


Wydaje mi się że co najmniej pół godziny, ale tak przynudzał, że nie ma to większego znaczenia teraz ile to trwało.

Co do LIVE w Polsce, to mimo że teoria naciągana, to zdziwiłbym się jakby kompletnie nic nie powiedzieli, bo już parę razy było info dla nas: "zaczekajcie do E3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować