Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age w wersji anime w 2011

30 postów w tym temacie

To dziwne, że, jak mniemam, umowa o produkcję anime została zawarta z dystrybutorem anime, na dodatek amerykańskim, dodajmy, że second-hand zazwyczaj. (o tym, że ludzie pomstują jak FUNi kaleczy serie kijowymi dubami nie będę zbyt mocno wspominał, bo wolę suby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co powiedział Piotrbov. Anime a film animowany to spora różnica, a funimation to amerykański dystrybutor, nie japoński producent.

Chciałbym zobaczyć pożądne anime na kanwie DA:O, ale obawiam się że skończy się na filmie pokroju Dead Space: Downfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 09:07, Aquma napisał:

Popieram to co powiedział Piotrbov. Anime a film animowany to spora różnica, a funimation
to amerykański dystrybutor, nie japoński producent.


Lecz właśnie funanimation wykupuje sporo anime więc może... Gdyby to był anime, to fajnie by było, gdyby MadHouse to zrobił, ale nie wiem czy to by było możliwe, przecież oni teraz maja sporo to roboty. Na jesień wychodzi IronMan, a w 2011 X-Men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie, ostatnio obejrzałem Dante''s Inferno w anime (jeśli to w ogóle było anime;p) i nawet było znośnie. Choć szczerze zamiast czegoś takiego wolałbym porządny, pudełkowy dodatek, dłuższy od Przebudzenia i wda razy lepszy. Niestety w czasach DLC na to raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytaty z tekstu:
Dragon Age w wersji anime
Lubicie anime
To oczywiste, że film anime
dystrybucją filmów anime
"Anime jest dla nas świetnym
"wielkookiego Dragon Age''a"
Nie wiem, czy mogłem to bardziej podkreślić. Chodzi o anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! Już to widzę oczyma duszy!

Flemeth: Do tej pory nie walczyłam na serio! Teraz zobaczycie moją prawdziwą postać! Transormaaaacjaaa! Haaaaa!
Leliana-chan: Kyaaa!
Strażnik: Jej poziom many to ponad... ponad 9000!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż jestem fanem anime to jakoś sobie nie wyobrażam DA w anime. Tak jak @Pan_Prezes uważam że Fun robi strasznie żałosne dubbingi do anime, no chyba że wydadzą to w 2 wersjach językowych z japońskimi seyuu albo niech się gonią z amerykańska podróbką. Bioware dla mnie troche zaczyna po upadać na zaufaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkookim? Chyba w czasach Sailor Moon - teraz mamy trochę inne czasy. Polecam obejrzeć dojrzalsze anime typu Death Note. Albo to ja nie zauważam różnicy od tylu minut spędzonych przed ekranem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią to w stylu Dante Inferno to się trochę rozczaruje. Anime oglądam często więc jak słyszę że amerykański projekt to mnie skręca bo takie produkcje nie mogą być nazywane anime ponieważ to skrót od japońska animacja więc proszę nie kalać tego. Zwykły chwyt marketingowy ale co mi tam obejrzę tą "animacje" z ciekawości jaką historie zrobią bo to jest zawsze najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 11:01, Hubi_Koshi napisał:

Do wszystkich narzekaczy. Zainteresujcie się mangą Berserk i wtedy pogadamy jakie to
anime paskudne :-3


Próbowałem, ale miecz przypominający łopatę do odgarniania śniegu wszystko mi zasłaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 11:18, Rzepik napisał:

Próbowałem, ale miecz przypominający łopatę do odgarniania śniegu wszystko mi zasłaniał.

Ja bym się raczej przejmował morzami krwi i górami wnętrzności i szczątków walającymi się gdzie popadnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować