Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Respawn Entertainment szykuje coś DUŻEGO na E3

9 postów w tym temacie

Skoro Jason i Vince już wcześniej porozumiewali się z EA, to na pewno przed opuszczeniem IW mieli w planach jakiś projekt lub sam pomysł na nową grę (w końcu prawa do serii Call of Duty i Modern Warfare ma Activision), a krótki teaser nietrudno jest skleić w 1,5 miesiąca. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na pewno możemy się spodziewać czegoś co rozłoży COD''a. Ale to wcale nie musi wyjść w najbliższym czasie, mogą tylko zapowiedzieć na E3 a wyjdzie np. za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca zapewne nikt nie powie dokładnie o co chodziło chłopakom z Respawn Entertainment jednak moim zdaniem będzie to dość dobry produkt z racji tego że posiadają już spory bagaż umiejętności i doświadczenia w tworzeniu tego gatunku gier. Najważniejsze jednak jest to że produkt ten musi stać na najwyższym poziomie aby firma nie doświadczyła kompromitacji co zapewne zadowoliło by Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, były kiedyś plotki o FPS w klimatach sci-fi tworzonym przez IW... czyżby tym razem to się miało potwierdzić? Byłoby ciekawie :) Szczerze mówiąc nie ma na PC za bardzo ciekawych FPSów w tych klimatach. W sumie w tych strzelankach z łobcymi to od HL2 spodobał mi się jedynie Prey. Mnie się marzy coś na miarę Halo na PC... tylko trochę lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 3 na silniku Frostbite :P (oby nie)

Mam już dość tych konwencjonalnych fpsów, mogliby się postarać i zrobić jakiegoś fajnego TPSa z możliwością chowania się za osłonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gunfire" bardzo widowiskowa i niesamowicie grywalna produkcja opowiadająca o fikcyjnym współczesnym konflikcie. :D Tytuł wymyśliłem niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować