Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak, to jest nowy iPhone!

58 postów w tym temacie

Rozmowy wideo tylko przez Wi-Fi...
Najbardziej urzeka mnie to, jak Apple udaje, że tworzenie folderów, wideo rozmowy, nagrywanie filmów w HD to ich innowacja. Nic nie wymyślają, po prostu teraz nadganiają za konkurencją. Wszystkie te opcje ma, lub ma je lepsze, HTC Evo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalosne teksty marketingowe (pierwszy obrazek), powolne doganianie konkurencji, obudowa cala w blyszczacym plastiku, cena z kosmosu i zapewne wciaz nie-wymienialna bateria. I znowu pojdzie jak cieple buleczki. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten filmik mnie rozwalił! xD Już dawno się tak nie uśmiałem, ten fragment ze Scottem Forstallem był chyba najlepszy. To całe zachwycanie się video-rozmową. Hah, toć to już jest poza tym co? On Skype w domu nie ma? Że nie będzie mógł zrobić video-rozmowy sobie przezeń? :D

Padłem indeed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś zle przeczytał zapowiedź:

Obudowa (przód i tył) jest wykonanna z dwóch tafli SZKLA, które jest 30 razy mocniejsze od płastyku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 11:20, Zaitsev napisał:

Rozmowy wideo tylko przez Wi-Fi...
Najbardziej urzeka mnie to, jak Apple udaje, że tworzenie folderów, wideo rozmowy,
nagrywanie filmów w HD to ich innowacja. Nic nie wymyślają, po prostu teraz nadganiają
za konkurencją. Wszystkie te opcje ma, lub ma je lepsze, HTC Evo.

nie, mnie najbardziej urzeka, że większość cwaniaków będzie te bzdury "kto był pierwszy" po apple powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie nawet ta wersja nie przekona do tej zabawki apple ;] jakbym miał inwestować w taki telefon to z pewnością wybrałbym jakiś z oferty htc lub samsunga który robi coraz lepsze telefony. już pomijam że filmiku nie mogli dobrze zmontować aby nie było głupich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny nie powiem :) Metalowe przyciski są pewnie o wiele wygodniejsze od tych gumowych. Ale w zupełności wystarczy mi iPhone 2G (aparat to nie dla mnie... choćby miał miliardy mega pixeli i robił zdjęcia z kosmosu, wideorozmowy... po co itd) I tak używam go tylko do dzwonienia, słuchania muzyki i do grania w wolnych chwilach (do tego kilka przydatnych aplikacji z appstore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 11:22, Valium napisał:

Zalosne teksty marketingowe (pierwszy obrazek), powolne doganianie konkurencji, obudowa
cala w blyszczacym plastiku, cena z kosmosu i zapewne wciaz nie-wymienialna bateria.


nie zapominaj o logu Jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"IPhone 4 da światu video-rozmowy" - buahahahahaha
No dobra, DOGANIAJĄ technologicznie HTC. Właściwie to może być pierwszy IPhone, którym będę zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 12:57, Fang napisał:

U nas drożej wychodzi iPhone 3GS 8GB niż u nich iPhone 4 32GB porażka :(


Niektorzy to maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować