Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak, to jest nowy iPhone!

58 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2010 o 15:11, palpatine napisał:

200 dolców za wersję 16 GB w USA. To się nazywają ceny...

Kolejny. Doczytaj na jakich warunkach zamiast głupoty pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 12:57, Fang napisał:

U nas drożej wychodzi iPhone 3GS 8GB niż u nich iPhone 4 32GB porażka :(


Wez poprawke na to, że te podane ceny w dolarach to są wraz z abonamentem AT&T na dwa lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego. IMO zdecydowanie brzydsza obudowa i w ogóle jakiś taki nijaki. Jedyny plus, to jak na razie wydluzona zywotnosc baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam HTC Hero (a dokładnie Era G2). I co? Mam lepszy telefon niż nowy iPhone! Będzie HTC Sense? Nie. Będxzie wbudowany flash? Nie. Itd.

iPhone to fajny gadżet i zabawka. Funkcjonalnie - nic wielkiego.

EDIT: Ale wreszcie jest ładny. Ciekawe tylko, czy wciąż będzie ciężarny i czy też taki łamliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie sobie co chcecie, ale gdy się używa iPhone, tuż po zabawie którymś z najlepszych Samsungów, z dotykowym ekranem, to widać kolosalne różnice w technologii. HTC nigdy nie miałem w rękach, więc się nie wypowiem. iPhone''a 3gs też zresztą nie kupiłem, a wygrałem, więc 4 nawet mnie nie interesuje.

Aha i tak, bawią mnie te "wideokonferencje dane światu przez Apple". Apple wciska jeszcze gorsze kity niż Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:02, Pile napisał:

Ceny po podpisaniu umowy!!!


Bardzo mi się podoba. Kto wie, może trafi i do mnie.


No właśnie. Cieszę się, że chociaż jedna osoba umie czytać ze zrozumieniem. :)
Ale i tak jest taniej niż w Polsce. W USA po podpisaniu umowy, 16GB kosztuje około 850PLN, u nas 3GS kosztował najtaniej 1100PLN. Więc też jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOO od razu wszyscy Fanatycy się rzuca na to nie ważne jak zacofane będzie a ja się nie dam i mnie jakoś ten nowy iphone i w ogóle iphone nie trafia :P/..... ile tak można......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sceptycy kolejny raz napiszą swoje jady, fani kolejny raz się pozachwycają, część po prostu to zleje, ale fakt zostanie faktem - Apple jeszcze bardziej umocni swoją pozycję na rynku smartfonów i tabletów, aplikacji sprzeda się kolejne miliardy, urządzeń będzie coraz więcej a każdy dobrze na tym wyjdzie (developerzy, Apple i użytkownicy). Co z tego, że video rozmowy czy multitasking pojawiły się z opóźnieniem, skoro będą wykonane (no dobra, pomijam nieszczęsne PÓKI CO wifi-only video rozmowy) na jednym z najbardziej przyzwoitych znanych mi sposobów? Wielu ludzi dalej nie potrafi przyjąć do świadomości, że siłą Apple jest przede wszystkim user-friendly interface, design, ogólna przyjemność z użytkowania i przystępność. Kiedy kupowałem swój pierwszy iOS device (3g) ludzie się śmiali, że to jest szmelc, że telefon bez klawiatury to jakiś wybryk, że po miesiącu się spieprzy i w ogóle to się do niczego nie nadaje. Jak bardzo się pomylili :) Gdzie dziś ówczesne konkurencyjne telefony takie jak Omnia? ;) No pytam? Ilu ludzi z tego korzysta? Do tej pory nic się nie zepsuło, ani razu nie musiałem korzystać z serwisu, a z iPhone korzystam cały czas, nawet raz dałem mu popływać. Jest to sprzęt na tyle solidny, że żonie, która wcześniej też nie do końca była przekonana do "ajfona-srajfona" kupiłem iPod touch i nagle się okazało, że ciężko się jej bez niego ruszyć ;) Zaprawdę powiadam wam, siła tkwi w aplikacjach i wygodzie obsługi a nie terabajtach, megapixelach i innych tanich trikach. Nie bez powodu na Gramie jest sprzedawany właśnie iPod/iPad a nie ZUNE czy tablet z win7, czyż nie? Pamiętajcie też, że ponad 90% niepochlebnych opinii pochodzi od ludzi, którzy najczęściej nawet w rękach danego iPoda/Phone''a/Pada nie mieli.

Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować