Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co pokaże LucasArts na E3?

22 postów w tym temacie

a jak by tak chociaż wspomnieli o nowym Republic Commando że chociaż pracują nad nim albo myślą o zaczęciu prac :) MMO mnie nie interesuje ale na TFU2 czekam z zapartym tchem... dziś na oficjalnej stronie nowe wspomnienia się odblokują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 13:07, Furr napisał:

TFU, zgiń, przepadnij siło nieczysta...


E tam, jeśli poprawią sterowanie i nie wstawią nic a la końcówka imperialnego Raxus Prime to będzie dobrze. Bo na usunięcie tych głupich sekwencji QTE nie mam co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym niby Jedi Knight różni się od TFU ? w JK można strzelać z pistoletów i jest widok z pierwszej osoby co moim zdaniem jest beznadziejne ... chyba że zależy wam na poznaniu dalszych losów Kyla Katarna :D bo JK tworzony dzisiaj wyglądał by identycznie jak TFU :D ja bym tylko chciał żeby przenieśli wreszcie akcję poza okres ep1-ep6 i ruszyli świat do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arborek ...

Jak... Co... Czemu... x_O...

Porównywać TFU do JK3? ... I że niby Jedi Knight miałoby wyglądać teraz tak jak TFU? Albo nie grałeś w JK albo nie masz pojęcia o Multiplayer contencie tej gry, która w 95% opiera się na samych mieczach a nie ''pistoletach z 1 osoby''..

Poznanie losów Kyle Katarna? .. Okej teraz jestem pewny że nie grałeś w JK3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okaże się jeszcze, że LucasArts ma jeszcze jedną niezapowiedzianą grę. Murowany hit. Kolejny produkt z serii Clone Wars :/
Kotor 3 (pełnoprawny), Republic Commando 2, Jedi Knight 4, Empire at War 2 lub od biedy SW: Racer 2 (bo na X-wingi,TIE-Fightery liczyć już nie można) - chciałbym je zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Po pierwsze powinno się porównywać raczej TFU do sagi Dark Forces, z wiadomych względów ;).
2. Dwójka i Jedi Academy mają bardzo złożony system walki mieczem, w którym gracz ma większy udział. W TFU zaś to tylko szaleńcze klikanie, combosów jest dużo, a i tak korzystałem właściwie tylko z kilku, najczęściej z prostego siekania. Zresztą walki z bossami są w TFU mocno oldschoolowe, podczas gdy w JK były to pojedynki na miecze z prawdziwego zdarzenia... A co do tych "pistoletów" - w jedynce ten element był zrealizowany naprawdę wzorowo. I możesz sobie włączyć tryb TPP!
3. Jak ktoś zechce sobie poznać dalsze losy Kyle''a Katarna, to przeczyta sobie odpowiedni artykuł na Wookiepedii ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Republic Commando 2 (na fali Clone Wars, mogli by to wydać)
Jedi Knight IV
KotOR 3 (tak wiem, ale MMO do mnie nie przemawia)
TIE Figher/X-Wing

Możliwości są nie skończone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 15:25, Ichigo napisał:

Albo nie grałeś w JK albo nie masz pojęcia o Multiplayer contencie tej gry, która w 95%


No nie nie grałem w multi. To były te czasy jak musiałem żyć bez neta :(

Dnia 08.06.2010 o 15:25, Ichigo napisał:

Poznanie losów Kyle Katarna? .. Okej teraz jestem pewny że nie grałeś w JK3..


W Jedi Academy Kyle jest mistrzem Jedi i szkoli we wspomnianej akademii :D ale mogę źle pamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczylem ze te pogloski o Battlefront 3 sie potwierdza, ale jednak nici z tego. Pocieszam sie, ze takiej serii chyba calkiem nie pogrzebia, wiec co sie odwlecze...Z drugiej strony strach pomyslec jak bedzie wygladac trojka skoro gry SW schodza generalnie na psy...to moze lepiej zeby juz nic nie wydawali ;)

@Revan91 i inni
Odnosnie kontynuacji Kotor - bedzie SW:TOR - wiekszosc luda kocha mmo wiec nie marudzic a wiekszosc musi miec racje (nawet jak nie ma)
Odnosnie kontynuacji Jedi Knight - jest TFU, bedzie TFU2 - wiekszosc luda kocha konsolowe rypanki wiec j.w.
Odnosnie Tie Fighter / X-wing - w takie gry juz dzisiaj malo komu chce sie grac, za trudne, zbyt skomplikowane, jednym slowem zbyt niszowe zeby opchnac miliony pudelek malym nakladem kosztow
Co do Republic Commando to jest juz Clone Wars + dadza jakies nowe klocki lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zdaję sobie sprawę, że na te gry nie można liczyć. Mamy przeciętnego TFU, beznadziejne gry oparte na Clone Warsach (które też dobre nie są - pierwsze były znacznie lepsze) i TOR, który wg Bioware''u jest Kotorem 3, 4, 5, 6, ...., n. W TOR-a powoli jednak przestaję wierzyć. Autorzy obiecują, żę fabuła będzie najważniejsza, ale trailer mnie utwierdził w przekonaniu, że dostaniemy kolejną wersję Zemsty Sithów. A poza tym, styl graficzny mnie odrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować