Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 3 najstraszniejszą grą w historii?

37 postów w tym temacie

Jak dla mnie etap w szkole w 2 czesci byl jednym z najbardziej przerazajacych momentow w histori elektronicznej... Dwojka akurat pozytywnie roznila sie pod tym wzgledem, bo przynajmniej elementy straszne byly w stanie oddzialac fizycznie na bohatera (molgismy dostac wp. zginac etc.). Jedynka akurat ograniczala sie do postraszenia zwidami, paroma skokami na twarz i tyle.

Na 3 czekam tak samo. Zapewne łykne jak poprzednie + dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem ma być straszny, skoro w tej części mamy sterować także ze sprzymierzonym z nami duchem (!?) Paxtona Fettela, naszego przeciwnika z poprzednich części... którego sojusznikiem była Alma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to etapy w szkole pamiętam. Tam czasami to się to w gaciach miałem 5 kg... :P Ale na samym początku gry też się nieźle wystraszyłem, bo głośniki na full, a tu Alma na mnie i ryczy. Myślałem, że zawału dostane. Bardzo fajna seria i czekam z niecierpliwością na 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi dobrze gada, skoro Point Man i Fettel są po stronie Almy to kto nas będzie straszył ... chociaż z drugiej strony nie zapominajmy w jakim stanie jest Alma, może to właśnie ta mała menda będzie nas doprowadzała do zawału :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że producenci gier coraz więcej inwestują w ludzi tworzących fabułę i klimat. Oby było warto w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, Steve Niles + John Carpenter to raczej gwarancja jakości.
Uwielbiam komiksy Nilesa (z Benem Templesmith jako ilustratorem), więc jestem dobrej myśli.
Osobiście byłem bardzo zadowolony widząc w jakim kierunku poszła seria FEAR w drugiej części i trzecia cześć jest jedną z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja w szpitalu, jak się brało kartę dostępu! To był najstraszniejszy moment w F.E.A.R. 2 . Liczę, że trójka będzie straszniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam taką nadzieję... jak na razie to jakoś się nie zawiodłem. I mam nadzieję że tak będzie przy następnych paru godzinach w przy trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najstraszniejsza i tak jest kampania marine w Aliens vs Predator 2. Nie wiem czemu, ale do dziś ta gra robi na mnie wrażenie. Co do samego FEAR''a - mam nadzieję że twórcy dadzą z siebie wszystko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra grze nierówna. Chociaż nawet nie widziałem F.E.A.R na żywo to podobnie było z Dead Space. Jak ktoś gra na 20 calach z niską rozdziałką po szkole to się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować