Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 3 najstraszniejszą grą w historii?

37 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2010 o 16:30, davis87 napisał:

ahaha, a to dobre, ta gra w ogóle nie jest straszna, gralem w jedynke i byl jeden taki
moment...

Ohoho, jaki koksik ;] Ściągnij kaptur, wypier*** dresy i zrób coś pożytecznego dla kraju, a nie będziesz z koksem wyjeżdżał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie po obrazkach widać że fear3 będzie krwawy a to wcale nie znaczy że będzie straszny. a tekst o najstraszniejszej grze w dziejach zupełnie mnie rozbawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 18:20, Afro69 napisał:

> ahaha, a to dobre, ta gra w ogóle nie jest straszna, gralem w jedynke i byl jeden
taki
> moment...
Ohoho, jaki koksik ;] Ściągnij kaptur, wypier*** dresy i zrób coś pożytecznego dla kraju,
a nie będziesz z koksem wyjeżdżał...

Hmmmm wyjaśnisz co twój komentarz sugeruje?
Nie chcę się wtrącać, ale mnie zaciekawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil pierwsze części były dla mnie najstraszniejsze zwłaszcza jak nie grało się na easy. Teraz to nie uwierzę puki nie zobaczę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części jakoś mnie ominęły ale ale planuje w najbliższym czasie nadrobić zaległości. Brakuje mi klimatycznych FPSów w których single jest czymś więcej niż tylko dodatkiem do multi. Czy będzie straszny to nie wiem, ale jak będzie posiadał podobny dreszczyk jak Dead Space to biorę w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:30, Kaucz napisał:

Gra nie musi być straszna, ważne żeby miała klimat grozy. Dead Space nie było straszne,
ale miało klimat, ten dreszczyk.

Może dla ciebie.
Dla wszystkich fanów F.E.A.R.strach i kompletna psychoza to atuty tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:09, Pile napisał:

Gra grze nierówna. Chociaż nawet nie widziałem F.E.A.R na żywo to podobnie było z Dead
Space. Jak ktoś gra na 20 calach z niską rozdziałką po szkole to się nie dziwię.

Ciekaw jestem co ma wielkość monitora i rozdziałka do klimatu gry. Jeżeli gra nie jest straszna, to wielkość ekranu nic ci nie da. Pierwszy FEAR był straszny (ale ni za bardzo), FEAR 2 już pod tym względem był słaby, a o DS się nie wypowiem (zaczynam dopiero grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować