Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Czesc ludkowie czy ktos slyszal o grze pod tytulem Age of Conan: Hyborian Adventures?
bylem na oficjalnej stronce producenta www.ageofconan.com ale jeszcze tam niewiele. Gierka zapowiada sie niezle dla tych co lubia Conana. Ciekaw jestem kiedy bedzie po polsku i czy jest juz w sklepach angielska wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 22:11, Prometeusz napisał:

Czesc ludkowie czy ktos slyszal o grze pod tytulem Age of Conan: Hyborian Adventures?
bylem na oficjalnej stronce producenta www.ageofconan.com ale jeszcze tam niewiele. Gierka
zapowiada sie niezle dla tych co lubia Conana. Ciekaw jestem kiedy bedzie po polsku i czy jest
juz w sklepach angielska wersja?


Ja słyszałem. Nawet ściągnąłem ze 3 trailery.
Grafika wygląda bardzo przyzwoicie jak na dzisiejsze czasy (choć nie mistrzowsko) i widać ciekawy klimat dżungli.
I przyznam, że filmiki są trochepsychodeliczne, bo przy głosach świerszczy poruszamy się po świecie, gdzie jest tak tajemniczo i spokojnie, jakby zaraz miała nastąpić nieoczekiwana eksplozja :].

Nie wiem czy ta sama irma robiłą cRPG''a akcji Conan, który podobno był bardzo fajny (dużo lepszy niżby się oczekiwało po taki tytule).

Premiera została tak opisana:
"We do not have a set release date yet but we are currently planning for release in 2006."
Czyli nie ma się czym przejmować w obliczu Obliviona i szykującego się Gothica 3 :].

Jestem tylko ciekaw jak zostanie rozwiązane kwestia tego, że jest Online. Napisano:
"massive and brutal multiplayer end-game".
Z czego nie wynia, ze to "massive" odnosi się do Massive Multiplayer Online (MMO). Ale "end-game" wskazuje na to, że gra online się skończy.
Czyli jak? Ladder? Skirmish? (to by była nowość - do ostatniego żywego :]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ostatnio (ok 2 miesiace temu) widzialem w sklepie RPG`a pod tytulem Conan ale teraz nigdzie nie moge go juz znalesc jak cos blizej wiesz na ten temat to bede wdzieczny za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć nowe filmiki: http://media.pc.ign.com/media/743/743392/vids_1.html
Zwłaszcza ten drugi (mam nadzieję, że to gameplay już ;p) wygląda imponująco.

Cieszy mnie, że grę robi ta sama ekipa co Anarchię Online (znakomite mmo!). Nie rozumiem tylko jednego - z inforamcji na stronie Conan wynika, że ma być to multi czy jakieś ograniczone mmo - z trailerów, że regularny mmorpg :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan to dla mnie zagadka. MMORPG''i z prostą mechaniką oraz nudnawym - H&Slashowym gameplayem zaczęły mnie nudzić. Niestety, prawda jest taka, że od czasów Ultimy Online (vide. Pierwszego prawdziwego MMO) na rynku gier mmo nie pojawiła się żadna ciekawa i zaawansowana produkcja...

Wszystkie nowe mmorpgi prowadzą gracza za rączke podczas rozgrywki. Najlepszym tego przykładem są dwa najpopularniejsze na świecie mmo Guild Wars oraz World of Warcraft. Tam po stworzeniu postaci, praktycznie idziemy po łańcuchu questów aż do EndGame''u, co jest niezwykłym ułatwieniem... Potem pozostaje nam już tylko PvP czy wzbogacanie się (także na polu itemowym). W Ultimie od razu byliśmy rzucani na głęboką wodę, z PK''ami po lewej, oraz dziczą po prawej, a w kieszeni pochodnia, kilka sztuk złota i nic więcej... A mimo to - gracz sobie doskonale radził. Dlaczego teraz nie ma tak otwartych mmorpg''ów...?

Jedynym mmo, który może sprostać legendzie jest Vanguard (odpowiedni temat możecie znaleźć na forum), tam także będzie otwarty świat, także będziemy rzucani na głęboką wodę, i także nie będziemy prowadzenie za rękę... Ale czy to na pewno dobry kierunek?

Heh, rozpisałem się trochę nie na temat - przepraszam. Jednak chciałem stworzyć jakiś miły wstęp :). Age of Conan zapowiada się całkiem dobrze - ale nie rewelacyjnie. Gra bardzo przypomina WoW''a i jego quest-chainy. Wskazuje na to chociażby początek gdy, w którym to będziemy w trybie singleplayer szli po specjalnie zaprojektowanym terytorium. Ale... Czytając listę featuresów - nie trudno zwrócić uwagę na to, że gra będzie posiadała housing oraz rozbudowane wojny gildii, i tak jak w Vanguardzie będzie można zbudować razem ze swymi przyjaciółmi ufortyfikowane miasto gdzieś na obrzeżach królestwa, by potem bronić je przed najeźdźcami, ba - nawet sztuczne A.I będzie mogło budować miasta niedaleko naszego - wojna będzie wisiała w powietrzu cały czas.

Do czego zmierzam? Myślę, że Age of Conan będzie miłym połączeniem takiego WoW''a i Ultimy. Otwartości świata z linią fabularną... Idealny kompromis dla graczy doświadczonych, oraz tych początkujących. Jeżeli dodać do tego crafting, NIESAMOWITY system walki, epickie bitwy czy ten ciemny, brudny Średniowieczny klimat... Gra bije na głowę Vanguarda :).

PS: Niedawno w oczy rzucił mi się około 30 minutowy trailer AoC, opowiadający o większości feturesów gry. Niestety, miałem wtedy spore problemy z internetem (moje narzekania możecie zobaczyć w temacie o Neostradzie), tak więc nie mogłem go obejrzeć. Teraz gdy wszystko jest w porządku - nie mam bladego pojęcia gdzie go widziałem :|. Byłbym wdzięczny za odpowiedni link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem porównanie pomiędzy grą pod DX9 a pod DX10. Zobaczcie skok w jakości dzięki zastosowaniu DX10. Jak znajdę więcej fotek to wrzucę.

Są też zapisy na wersję beta (trwają od ponad dwóch tygodni), może uda się zdobyć kluczyk. Beta jest w dwóch wersjach: Technical i General. Więcej:
http://beta2.ageofconan.com/beta_application/?referrer=buffed

20070422120422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest gra dla ktorej zmienilem calego kompa :-) Licze, ze bedzie najlepsza gra ever i zmiecie w koncu durnego WoWa z powierzchni ziemi :-)

A grafa to bije Crysis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:16, Vormulac napisał:

Znalazłem porównanie pomiędzy grą pod DX9 a pod DX10. Zobaczcie skok w jakości dzięki zastosowaniu
DX10. Jak znajdę więcej fotek to wrzucę.


Mam dziwne wrażenie, że te cienie oraz to śliczne światełko można było wyciągnąć nawet na dx 9. Na szczęście grafika nie będzie wpływała na gameplay - krzaczki w obu wersjach są tak samo kanciaste, w dżungli ludzie będą mieli równe szanse :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:53, KrisK91 napisał:

Mam dziwne wrażenie, że te cienie oraz to śliczne światełko można było wyciągnąć nawet na dx 9. Na szczęście > grafika nie będzie wpływała na gameplay - krzaczki w obu wersjach są tak samo kanciaste, w dżungli ludzie będą > mieli równe szanse :P.

Może i dało by radę ale wtedy musieliby więcej wycisnąc z DX10. A tak różnica jest i to widoczna. Kolejna fotka pod dwa DX. A kanciasty krzaczek to podstawa każdej gry! Pierwsza, która nie będzie miała takiego krzaczka to porażka grafików na całej linii!. :)

20070422130652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:44, Kris_bla napisał:

Te screeny to cios w serce fanow WoW ;-D Niby nie grafa najwazniejsza, ale na nia sie zwraca mimo wszystko > ogromna uwage ;-)

To to jeszcze nic, patrz na ten screen [widoczek].
Screeny z potworkiem :) też są niezłe i dają czadu.

20070424225023

20070424225106

20070424225200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:53, Vormulac napisał:

To to jeszcze nic, patrz na ten screen [widoczek].
Screeny z potworkiem :) też są niezłe i dają czadu.


Co tu pisac duzo :-) Interesuje sie AoC od dawna dosc... czytam forum, newsy, sciagam filmy, ogladam screeny, zapisalem sie do dwoch bet, zobaczymy co bedzie ;-) Poki co szykuje sie pogromca WoW, a co wyjdzie... Oby wlasnie to :-D

Grafika wymiata, a i system walki nie odbiega od niej poziomiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie temat podupadł ale jakoś nic się nie dzieje z AoC. Beta miała być, a jakoś jej nie ma, z newsów też nic ciekawego nie wynika. Generarlnie nic się nie dzieje. Cenega która jest dystrybutorem gry też żadnych informacji nie podaje, a na jej stronie napisane jest, że gra wyjdzie z polskimi napisami. Tak więc powinni pracować nad tytułem i inforacje jakieś podawać. No chyba że to lipa jest z tymi polskimi napisami albo gra zostanie wydana u nas 100 lat po światowej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować