Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 01:02, Pafun napisał:

Coś mi się wydaje, że ci ze sklepu to już mają oficjalne info ;-)


Ale to tylko PP, a ja chce sie o abonament normalny dowiedziec. Poza tym na game.co.uk jest juz Timecard, ale nie ma ceny, wiec czemu oni nie maja? Na Amazon.co.uk tez nie ma ceny ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety wydawca zapowiada abonament taki jak w innych MMO czyli raczej będzie taki sam albo tańszy co najwyżej o $1, albo coś w tym guście, więc to dużej różnicy nie zrobi bo dolar stoi coś 2.20 zł a przewiduje się, że jeszcze spadnie w następnych miesiącach.

Miejmy nadzieję, że wydawca zdecyduje się na jakieś małe eventy w których będzie można zdobyć jakiś dzień czy dwa darmowe. Ale na razie trzeba czekać.

Zainteresowanych newsami i tekstami w ojczystym języku zapraszam na mojego gramsajta i na stronę miasa.dtiltas.lt

W przeciwieństwie do innych polskich stron o AoC tutaj pojawia się z dnia na dzień coraz więcej tekstów po polsku, strona jest zadbana i cały czas rozwijana. Poszukujący towarzystwa w AoC też mogą znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 07:02, roctez napisał:

No niestety wydawca zapowiada abonament taki jak w innych MMO czyli raczej będzie taki
sam albo tańszy co najwyżej o $1, albo coś w tym guście, więc to dużej różnicy nie zrobi
bo dolar stoi coś 2.20 zł a przewiduje się, że jeszcze spadnie w następnych miesiącach.


Mnie dolar nie interesuje tylko euro ;-) jakbys placil za WoWa w $ to by wyszlo ok. 40% taniej niz w € ... dlatego szlag mnie trafi jak (bezprawnie ?) wydawca sobie przeliczy 15$=13€=9Ł po wyimaginowanym kursie, skoro w rzeczywistosci 15$=9.5€=7.5Ł ... wystarczy juz ze WoW doi kase z EU :P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to jeszcze przeciez nie wiadomo jakie beda ceny abonamentu, wiec po co siejecie panike? Bedzie oficjalne info to sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie słyszałem aby gra była podzielona na regiony tak jak WoW ale też nigdzie nie widziałem oficjalnego potwierdzenia lub zaprzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 06:12, roctez napisał:

Jak na razie nie słyszałem aby gra była podzielona na regiony tak jak WoW ale też nigdzie
nie widziałem oficjalnego potwierdzenia lub zaprzeczenia.


Tak naprawde to nawet to co mamy w wersji BETA, to nie jest to co bedzie w Final Release, takze ciezko cokolwiek powiedziec. Patrzac na komentarze, wywiady, filmy z udzialem Panow z FunCom''u widac doskonale, ze nadal nie moga sie na wiele kwestii zdecydowac i wciaz rozwazaja pewne "problemy". Do premiery niby juz niewiele czasu zostalo, a tu gra tak naprawde (przynajmniej z tego co mowia tworcy) jest w powijakach. Bardzo obawiam sie o premiere, zwlaszcza, ze wiem jak BETA wyglada i srednio raz w tygodniu patche po 12GB (!!!) to chyba o czyms swiadczy. A i tak FunCom twierdzi, ze bardzo wielu rzeczy nie ma i nie bedzie w wersji BETA, w ogole (np ulepszonej wersji tekstur podloza!). Ciezko zatem cokolwiek przewidywac, co bedzie to pokaza najblizsze miesiace, bo po cichu licze, ze jesli premiery nie przeloza to z poczatkiem maja beda juz wszystkie szczegoly gry podane do publicznej wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi patchami po 12gb, ostatni gigapatch byl dwa tygodnie temu, teraz juz tylko polerowanie i czeste patche po 20-200mb, a ze do polerowania bardzo duzo to nie ma sie co dziwic.

Co do ostatecznej wersji silnika graficznego to zapewne tak jak w innych grach mmo zobaczymy w dniu premiery.

Teraz jestem tylko ciekaw czy gram.pl/cdprojekt wezma sie wreszcie za dystrybucje preorderow bo narazie zlewaja calkowicie, odpowiedzi na pytania sa jak od sprzataczki.

W europie dostepnosc Age of Conan jest juz od lutego, a u nas jak na zadupie europy przystalo nic.

Szkoda ze to cdprojekt zlapal dystrybucje, a nie jakas konkretna firma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 18:15, embe12 napisał:

Bez przesady z tymi patchami po 12gb, ostatni gigapatch byl dwa tygodnie temu, teraz
juz tylko polerowanie i czeste patche po 20-200mb, a ze do polerowania bardzo duzo to
nie ma sie co dziwic.


Oby tylko po premierze darowano sobie takie patche bez przerwy ;-P

Dnia 31.03.2008 o 18:15, embe12 napisał:

Co do ostatecznej wersji silnika graficznego to zapewne tak jak w innych grach mmo zobaczymy
w dniu premiery.


Mam nadzieje, ze bedzie chociaz przypominal ten z filmikow, bo ten z BETY to jest jakas kpina ;-P

Dnia 31.03.2008 o 18:15, embe12 napisał:

Teraz jestem tylko ciekaw czy gram.pl/cdprojekt wezma sie wreszcie za dystrybucje preorderow
bo narazie zlewaja calkowicie, odpowiedzi na pytania sa jak od sprzataczki.


Hehe, ja tam z Game.co.uk dostane swoja CE do domciu, wiec... ;-P

Dnia 31.03.2008 o 18:15, embe12 napisał:

W europie dostepnosc Age of Conan jest juz od lutego, a u nas jak na zadupie europy przystalo
nic.


A z tym nie do konca masz racje, bo na Brytyjskiej wersji strony AoC nadal nie ma pre-order''ow, jest niby okienko, ale nie dziala... ;-P Ale w normalnych sklepach juz dawno mozna zamowic ;-P

Dnia 31.03.2008 o 18:15, embe12 napisał:

Szkoda ze to cdprojekt zlapal dystrybucje, a nie jakas konkretna firma :(


Genialne stwierdzenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie samym CDP i gram.pl czlowiek zyje :P sa inne sklepy w ktorych na 200% kupisz AoC przed/w dniu premiery (ultima, wirtus, MM, empik) :P szczerze to nawet polecam sie przejsc osobiscie do MM czy gdzies w dniu premiery i kupic (wiem to z wlasnego doswiadczenia :P w piatek w dniu premiery WoW kupilem w MM i w sobote gralem :P a kupujacy w gramie czekali do wtorku+)

lepiej w pore zaopatrz sie w konto bankowe z obsluga zakupow internetowych ;-) bo na dostepnosc time card''ow tez nie ma co liczyc :P:P

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć, że i tak nie jest tak źle bo grafika na filmach wygląda całkiem całkiem i to już tak, że trudno by było to tak poprawić renderowany film. A dystrybucja też nie jest aż w tak opłakanym stanie, wiadomo, że grę tłumaczą, a to już jest pewiwn krok w porównaniu do innych MMO abonamentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 23:21, roctez napisał:

wiadomo, że grę tłumaczą


gwoli scislosci polska (brr :P) wersja jezykowa AoC miala poczatkowo wyjsc we wrzesniu 2008 (a ze premiera sie przesunela o 2 miesiace to pewnie jeszcze pozniej) a oryginalna angielska rownoczescie z europejska premiera (czyli maj)

swoja droga do premiery ~53dni a pre-orderow w Polsce nigdzie jeszcze nie widzialem... a taki Mass Effect to mozna juz od dawna zamawiac :/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to godzi w graczy którzy chcieli by zagrać w AoC ale patrząc się na to od strony wydawcy to ile tak na prawdę osób jest zainteresowanych AoC teraz w Polsce? Bo na forum wydawcy (czyli mimo wszystko tutaj) to nas jest kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 05:37, roctez napisał:

Z jednej strony to godzi w graczy którzy chcieli by zagrać w AoC ale patrząc się na to
od strony wydawcy to ile tak na prawdę osób jest zainteresowanych AoC teraz w Polsce?
Bo na forum wydawcy (czyli mimo wszystko tutaj) to nas jest kilka osób.


Widac Polacy maja za slaby sprzet zeby grac w AoC, albo nie lubia Conana, albo wola poczekac do durnego WHO, albo co najgorsze graja w WoW ;-P

Co do tego co Morfieusz napisal o zakupie gry, to zgadzam sie z Nim w 5000%. Kupic lepiej gdzies indziej niz na Gramie, chyba ze mieszka sie w Wawie i mozna do Wirtusa/Ultimy podskoczyc z buta i wziac gre, bo bedzie duzo taniej, w przeciwnym wypadku lepiej do MM isc zdecydowanie.

Cale szczescie, ze w UK nie ma takich problemow z wydawaniem gier. Czasem tylko cos sie przytrafi przy pracy (jak L:HoG, ktorego w UK nie uraczysz, chyba, ze w wersji oryginalnej, czyli niemieckiej).

A tak wracajac jeszcze do malego grona fanow AoC, to to forum akurat nie moze byc zbyt miarodajne, wiele osob juz robi stronki dla gildii i fora poswiecone AoC, a zatem zainteresowanie jest. Nie mowie, ze tak wielkie jak WoW, czy nawet WHO, ale cos tam widac kielkuje. Gracze pograja, potestuja, wypowiedza sie, to przyjda inni, jesli gra bedzie dosc dobra, a ja wierze, ze wlasnie tak bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 07:38, Kris_bla napisał:

A tak wracajac jeszcze do malego grona fanow AoC, to to forum akurat nie moze byc zbyt
miarodajne, wiele osob juz robi stronki dla gildii i fora poswiecone AoC, a zatem zainteresowanie
jest. Nie mowie, ze tak wielkie jak WoW, czy nawet WHO, ale cos tam widac kielkuje. Gracze
pograja, potestuja, wypowiedza sie, to przyjda inni, jesli gra bedzie dosc dobra, a ja
wierze, ze wlasnie tak bedzie!


Wiesz, sporym % graczy beda ludzie znudzeni MMO w ktore teraz graja :P cale gildie z WoWa beda migrowac do AoC z wlasnymi stronkami i forum :P tym bardziej jesli gra spelni pokladane w niej oczekiwania.

BTW patrze w kalendarz i 22 maja jest jakies swieto a 23 (piatek) europejska premiera AoC - takze jesli doczekamy sie pre-orderow na gramie i nie bedzie gwarancji dostawy na piatek to zachecam sie przejsc gdzies samemu :P chyba ze ktos w sobote sam sie kopsnie do DPD-Masterlinka :P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoC jest kerowany do starszych ludzi, w wiekszosci znudzonych grami typo WoW.
Jakosc grafiki mimo ze to beta jest bardzo dobra, lepiej wyglada gra jak vanguard lub lotro, nie ma narynku mmo gry z lepsza grafa, a finalna wersja pewnie w dniu premiery bedzie.

Polakow sporo bedzie gralo ale napewno nie tylu co skandynawow, niemcow, ruskow, tam jest juz setki gildii od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 13:07, embe12 napisał:

Polakow sporo bedzie gralo ale napewno nie tylu co skandynawow, niemcow, ruskow, tam
jest juz setki gildii od dawna.


Akurat Niemcy beda miec swoje ''deutschesprachen'' serwery :P Co do ruskow i skandynawow to wiadomo ze to ''potop'' na serwach ;-) tym bardziej ze AoC robia norwegowie :P

Co do grafiki - beta nie jest nawet podobna graficznie do filmiku ktory przedstawial mozliwosci graficzne engine''u gry :P a finalna wersja bankowo bedzie nalezycie wygladac (wg mnie beta zostala ''obcieta'' ze wzgledu na wielkosc plikow, textur etc)

Dnia 01.04.2008 o 13:07, embe12 napisał:

AoC jest kerowany do starszych ludzi, w wiekszosci znudzonych grami typo WoW.


I wlasnie znaczek 18+ to miecz obosieczny :/ dzieciaki zleca sie jak muchy do ... no, czegos tam :P jedyna nadzieja w ruleset''cie serwerow RPPvP ktory byc moze wypleni matolow z tego typu serwerow :P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 09:15, Morfieusz napisał:

Wiesz, sporym % graczy beda ludzie znudzeni MMO w ktore teraz graja :P cale gildie z
WoWa beda migrowac do AoC z wlasnymi stronkami i forum :P tym bardziej jesli gra spelni
pokladane w niej oczekiwania.


Jezu... wypluj te slowa... Nie chcemy WoW lamek w AoC!!! NIEEEEEEEEEEEE ratunku... ;-(

Dnia 01.04.2008 o 09:15, Morfieusz napisał:

BTW patrze w kalendarz i 22 maja jest jakies swieto a 23 (piatek) europejska premiera
AoC - takze jesli doczekamy sie pre-orderow na gramie i nie bedzie gwarancji dostawy
na piatek to zachecam sie przejsc gdzies samemu :P chyba ze ktos w sobote sam sie kopsnie
do DPD-Masterlinka :P
pzdr


A ciekawe jak Game.co.uk rozwiazuje sprawy preorderow, niedlugo na przykladzie AC sie dowiem, to bede wiedzial co z AoC ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że jakiś czas po premierze gry Polaków do gry przybędzie. Od pewnego czasu wszystko wskazuje na zmniejszenie popularności Warhammerem w stosunku do AoC. Do tego dochodzą jeszcze opóźnienie premiery WAR, mniej atrakcyjny wygląd niż AoC i wcześniejsza premiera Conana. Jeżeli Funcom dotrzyma majowej daty premiery i bazowych składników rozgrywki jakie zostały zapowiedziane, będziemy mogli się spodziewać zażartej walki o 2 miejsce na podium MMO pomiędzy mieszkańcami Hyborii, a Starego Świata. Jednak nie wykluczone, że AoC dzięki wcześniejszej premierze zdeklasuje WAR i odbierze jej lwią część społeczeństwa MMO pozostającą poza wpływem WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować