Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2008 o 01:13, roctez napisał:

Całkiem możliwe, że jakiś czas po premierze gry Polaków do gry przybędzie. Od pewnego
czasu wszystko wskazuje na zmniejszenie popularności Warhammerem w stosunku do AoC.


Po czym to wnioskujesz? ;-P

Dnia 02.04.2008 o 01:13, roctez napisał:

Do
tego dochodzą jeszcze opóźnienie premiery WAR, mniej atrakcyjny wygląd niż AoC i wcześniejsza
premiera Conana.


Tu akurat musze sie zgodzic :-) te fakty raczej nie pomagaja WHO ;-D

Dnia 02.04.2008 o 01:13, roctez napisał:

Jeżeli Funcom dotrzyma majowej daty premiery i bazowych składników rozgrywki
jakie zostały zapowiedziane, będziemy mogli się spodziewać zażartej walki o 2 miejsce
na podium MMO pomiędzy mieszkańcami Hyborii, a Starego Świata. Jednak nie wykluczone,
że AoC dzięki wcześniejszej premierze zdeklasuje WAR i odbierze jej lwią część społeczeństwa
MMO pozostającą poza wpływem WoWa.


Niestety wszystko to jeszcze jest w kategoriach, byc moze, jezeli...etc ;-P

Mam nadzieje, ze tak bedzie, ale skoro sami tworcy, poki co nie wiedza co tak naprawde bedzie na premiere, a co dodadza pozniej... no nie wiem, troche mi to tak nie gra cos ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:21, Kris_bla napisał:

Po czym to wnioskujesz? ;-P

Dużo ludzi odchodzi od WoW''a, a wiadomo, że jedną z dźwigni rozruchowych WRA jest głośne stwierdzenie "podobny do World of Warcraft". A gdzie się patrzą wszyscy po odejściu od WoW''a? Chyba nie na grę podobną do tego od czego przed chwilą odeszli. Ale muszę przyznać, że WAR ma ogromną popularność za sprawą innych produktów z logo WAR, a Conan, jakby nie patrząc, takiej machiny za sobą nie ma.

Dnia 02.04.2008 o 17:21, Kris_bla napisał:

Niestety wszystko to jeszcze jest w kategoriach, byc moze, jezeli...etc ;-P

Też się tego obawiam ale wieże, że przynajmniej część którą dadzą w dniu premiery dopracują tak aby działała i nie miała uciążliwych błędów. W końcu do pewnych rzeczy w grze też trzeba dojść, a to też zabierze trochę czasu graczom więc Funcom będzie miał nieco ekstra czasu na dopracowanie.

Dnia 02.04.2008 o 17:21, Kris_bla napisał:

Mam nadzieje, ze tak bedzie, ale skoro sami tworcy, poki co nie wiedza co tak naprawde
bedzie na premiere, a co dodadza pozniej... no nie wiem, troche mi to tak nie gra cos
;-D

Wahanie twórców nie jest dobrą wróżbą, chociaż z drugiej strony jest dużo zapowiedzi, screenów i filmów z tym co ma być w grze. Więc wszytko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 21:19, roctez napisał:

Dużo ludzi odchodzi od WoW''a, a wiadomo, że jedną z dźwigni rozruchowych WRA jest głośne
stwierdzenie "podobny do World of Warcraft".

/ciach

Coz... Ja nie wiem gdzie moga isc "ludzie", grajacy w WoW ;-) Przeciez nie do AoC, gdzie trzeba uzyc rozumu, a nie tylko klikac 1,1,2,4,1,2,3,1,4,2,1 - nastepny potworek i tak w kolko ;-P Mam nadzieje, ze nie pojda do AoC, bo tylko zepsuja rozgrywke

Dnia 02.04.2008 o 21:19, roctez napisał:

Też się tego obawiam ale wieże, że przynajmniej część którą dadzą w dniu premiery dopracują
tak aby działała i nie miała uciążliwych błędów. W końcu do pewnych rzeczy w grze też
trzeba dojść, a to też zabierze trochę czasu graczom więc Funcom będzie miał nieco ekstra
czasu na dopracowanie.


Ale oni nie moga dojsc sami ze soba do porozumienia w dosc kluczowych sprawach... takze naprawde nie wiem co to bedzie... bo szykuje sie, ze na premiere to dostaniemy wersje BETA 2 ;-P, z tym ze platna ;-P

Dnia 02.04.2008 o 21:19, roctez napisał:

Wahanie twórców nie jest dobrą wróżbą, chociaż z drugiej strony jest dużo zapowiedzi,
screenów i filmów z tym co ma być w grze. Więc wszytko możliwe.


Dokladnie, wszystko jest mozliwe, a to nie znaczy, ze wszystko dobre, ale i tez zle ;-D


P.S. A tak z "ciekawostek", to na moj UK mail dostalem wlasnie kolejny klucz do bety, tym razem do TECH ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:00, Kris_bla napisał:

Coz... Ja nie wiem gdzie moga isc "ludzie", grajacy w WoW ;-) Przeciez nie do AoC, gdzie
trzeba uzyc rozumu, a nie tylko klikac 1,1,2,4,1,2,3,1,4,2,1 - nastepny potworek i tak
w kolko ;-P Mam nadzieje, ze nie pojda do AoC, bo tylko zepsuja rozgrywke

Zakładam, że grałeś przynajmniej przez chwilkę w WoW''a więc na pewno nie spotkałeś tylko i wyłącznie takich sztampowych osób. :) Aktualnie znam parę osób które odeszły od dzieła Blizzarda ze znudzenia i planują grać w AoC i nie są to odmóżdżone nastolatki (przynajmniej większość).

Dnia 02.04.2008 o 22:00, Kris_bla napisał:

P.S. A tak z "ciekawostek", to na moj UK mail dostalem wlasnie kolejny klucz do bety,
tym razem do TECH ;-D

Też dostałem klucz do Tech bety. :) Zobaczę co w tym AoC świszczy i brzęczy.
I takie pytanko. Czy na tym kluczu można grać aż do premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:00, Kris_bla napisał:

Coz... Ja nie wiem gdzie moga isc "ludzie", grajacy w WoW ;-) Przeciez nie do AoC, gdzie
trzeba uzyc rozumu, a nie tylko klikac 1,1,2,4,1,2,3,1,4,2,1 - nastepny potworek i tak
w kolko ;-P Mam nadzieje, ze nie pojda do AoC, bo tylko zepsuja rozgrywke


Od blisko dwóch lat jestem graczem WoW''a i istnieje prawdopodobieństwo, że przerzucę się na AoC (Conan ftw :D). Twój post jako tako obraża społeczność graczy tejże gierki - muszę Ci powiedzieć, że to nie jest Tibia czy inny Runescape... Gra ta nie ogranicza się do grindu tak jak większość dotychczasowych MMORPG''ów i jest jak najbardziej wciągająca. Powiedz mi może w jakim stopniu gracze WoW''a mogą przyczynić się do - tak jak powiedziałeś - "zepsucia" rozgrywki? Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:20, roctez napisał:

Zakładam, że grałeś przynajmniej przez chwilkę w WoW''a więc na pewno nie spotkałeś tylko
i wyłącznie takich sztampowych osób. :) Aktualnie znam parę osób które odeszły od dzieła
Blizzarda ze znudzenia i planują grać w AoC i nie są to odmóżdżone nastolatki (przynajmniej
większość).


Wstyd powiedziec, ale gralem rok w ta lipe ;-P Pare osob raptem, ktore okreslilbym jako normalne, a reszta to "WoW Lamki" ;-)

Dnia 02.04.2008 o 22:20, roctez napisał:

Też dostałem klucz do Tech bety. :) Zobaczę co w tym AoC świszczy i brzęczy.
I takie pytanko. Czy na tym kluczu można grać aż do premiery?


A nawet nie wiem, ale Tech jest cinzko lipna, bo tylko w dane dni mozna grac, wiec zostane przy General BETA ;-)

Do Bifur:

A tym, ze przyniosa ze soba durne farmiarske nawyki z WoW :-/ Psucie klimatu RP ciaglymi: LFG/WTS i innymi, ktorych nie wypada wpisac, bo sa nieceznuralne... Niestety, ale gralem na serwerze RP (Argent Dawn) i na PvP RP (The Venture Co.) i nigdzie gracze nie przesztrzegali najprostszych zasad RP... Ciagle spamy na czatach i ogolna lipa, nie chce tego w AoC ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:35, Kris_bla napisał:

A tym, ze przyniosa ze soba durne farmiarske nawyki z WoW :-/ Psucie klimatu RP ciaglymi:
LFG/WTS i innymi, ktorych nie wypada wpisac, bo sa nieceznuralne... Niestety, ale gralem
na serwerze RP (Argent Dawn) i na PvP RP (The Venture Co.) i nigdzie gracze nie przesztrzegali
najprostszych zasad RP... Ciagle spamy na czatach i ogolna lipa, nie chce tego w AoC
;-P


Nie pomyślałeś o tym, że do AoC dojdą jeszcze (może - lecz modlę się żeby to nie nastało :P) gracze gier typu Silkroad czy "legendarnej" Tibii? Grałem na serwerze RP w WoWie (muszę powiedzieć, że JEST tam klimat) i nie pożałowałem. Poza tym w AoC jak we wszystkich MMORPGach, z pewnością ludzie będą spamować skrótami typu WTS czy LFG (niezbyt chcę mi się wierzyć o dokładnym odwzorowaniu zasad RP). Nie wiem natomiast dlaczego tak uczepiłeś się "świata Warcrafta"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:44, Bifur napisał:

Nie pomyślałeś o tym, że do AoC dojdą jeszcze (może - lecz modlę się żeby to nie nastało
:P) gracze gier typu Silkroad czy "legendarnej" Tibii?


Jak dla mnie Ci gracze sa niczym w porownaniu z tymi z WoW... ;-P

Dnia 02.04.2008 o 22:44, Bifur napisał:

Grałem na serwerze RP w WoWie
(muszę powiedzieć, że JEST tam klimat) i nie pożałowałem.


A ja tez gralem (co napisalem wyzej) i pozalowalem, bo klimatu nie bylo ;-P

Dnia 02.04.2008 o 22:44, Bifur napisał:

Poza tym w AoC jak we wszystkich
MMORPGach, z pewnością ludzie będą spamować skrótami typu WTS czy LFG (niezbyt chcę mi
się wierzyć o dokładnym odwzorowaniu zasad RP). Nie wiem natomiast dlaczego tak uczepiłeś
się "świata Warcrafta"...


Bo w ta gre gralem dlugo i znam jej klimat oraz "mieszkancow" i wiem, ze jesli przeniosa sie do AoC to gra upadnie i to szybko...

Mam tez nadzieje, ze na RP serwerach skroty na chatcie beda karane dozywotnim BANEM!

UPDATE: Wlasnie mi kolega jeszcze uswiadomil, ze przeciez Tibia i Silkroad to sa darmowe MMO, wiec Ci gracze raczej nie przerzuca sie nagle na cos platnego ;-P

Takze grozi nam jedynie zalew "WoW Lamek" ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:35, Kris_bla napisał:

Wstyd powiedziec, ale gralem rok w ta lipe ;-P Pare osob raptem, ktore okreslilbym jako
normalne, a reszta to "WoW Lamki" ;-)

Niestety większość ludzi nie potrafi utrzymać klimatu w tak dużych grach. W Wowie do tego dochodzi jeszcze brak reakcji ze strony Blizza, podobno mieli być GMowie którzy mieli pilnować porządku na serwerach RP ale przeminęło z wiatrem. ludziskom jest łatwiej wpisać serie skrótów aby się porozumieć, a dzieciaki mają fun z tego, że zrobią z siebie idiotów klnąc na ogólnym czacie.

Dnia 02.04.2008 o 22:35, Kris_bla napisał:

A nawet nie wiem, ale Tech jest cinzko lipna, bo tylko w dane dni mozna grac, wiec zostane
przy General BETA ;-)

A dało by się tak odstąpić klucz do tech bety skoro nie skorzystasz? Mam znajomego który bardzo chętnie by to zobaczył ale nie został zaproszony do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:48, Kris_bla napisał:

Jak dla mnie Ci gracze sa niczym w porownaniu z tymi z WoW... ;-P

Śmiem przypuścić, że nawet Tibii nie widziałeś na oczy :P. Z pewnością zmieniłbyś zdanie...

Dnia 02.04.2008 o 22:48, Kris_bla napisał:

Bo w ta gre gralem dlugo i znam jej klimat oraz "mieszkancow" i wiem, ze jesli przeniosa
sie do AoC to gra upadnie i to szybko...


Gracze WoWa są jak najbardziej wychowani i kulturalni (przynajmniej większość z nich - a na pewno polacy ;).

Dnia 02.04.2008 o 22:48, Kris_bla napisał:

Mam tez nadzieje, ze na RP serwerach skroty na chatcie beda karane dozywotnim BANEM!


I właśnie tak powinno być! Gracze wchodzący powinni wiedzieć o zasadach obowiązujących na tego typu serwerach i jak najbardziej za ich nie przestrzeganie powinni być surowo karani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:53, roctez napisał:

Niestety większość ludzi nie potrafi utrzymać klimatu w tak dużych grach. W Wowie do
tego dochodzi jeszcze brak reakcji ze strony Blizza, podobno mieli być GMowie którzy
mieli pilnować porządku na serwerach RP ale przeminęło z wiatrem. ludziskom jest łatwiej
wpisać serie skrótów aby się porozumieć, a dzieciaki mają fun z tego, że zrobią z siebie
idiotów klnąc na ogólnym czacie.


Dlatego tez, nie chce takich graczy w normalnym, porzadnym, MMO dla DOROSLYCH, bo jak sam wspomniales takie zachowanie to tylko dzieciakom przystoi, a wychodziloby z tego, ze 99% osob grajacych w WoW to dzieci, a to chyba nie prawda. Bo z tego co pamietam to w regulaminie serwa jest zakazane uzywanie emotek i skrotow, bo to sie nijak ma do RP, a tu kazdy ma to w... ;-P

A co do GM''ow w WoW to nawet mi nie mow... oni nigdy na nic nie reaguja... na BOT''y, Spam o sprzedawaniu Golda za $... na nic!

Mam nadzieje, ze bedzie dobrze napisany i egzekwowany regulamin w AoC, ktory pozwoli na zachowanie klimatu i pozbycie sie tych durnych skrotow i emotek...

Dnia 02.04.2008 o 22:53, roctez napisał:

A dało by się tak odstąpić klucz do tech bety skoro nie skorzystasz? Mam znajomego który
bardzo chętnie by to zobaczył ale nie został zaproszony do testów.


Niestety, ale regulamin na to nie pozwala, takze nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:55, Bifur napisał:

Śmiem przypuścić, że nawet Tibii nie widziałeś na oczy :P. Z pewnością zmieniłbyś zdanie...


Nawet w TV pokazywali, wiec nawet 60 letnie babcie ta gre widzialy ;-P

Dnia 02.04.2008 o 22:55, Bifur napisał:

Gracze WoWa są jak najbardziej wychowani i kulturalni (przynajmniej większość z nich
- a na pewno polacy ;).


1 kwietnia to byl wczoraj, ale zart i tak Ci sie udal :-D

Dnia 02.04.2008 o 22:55, Bifur napisał:

I właśnie tak powinno być! Gracze wchodzący powinni wiedzieć o zasadach obowiązujących
na tego typu serwerach i jak najbardziej za ich nie przestrzeganie powinni być surowo
karani.


I tutaj zgadzamy sie w 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenie ściętej głowy. Prawda jest taka, ze styl oraz merytoryczna zawartość wiadomosci na chacie AoC nie bedzie za bardzo odbiegac od WoW-owych standardow. Za dlugo juz gram w rozne gry i nie mam co do tego zludzen. Chcialbym sie oczywiscie pozytywnie zdziwic ale nie wyobrazam sobie aby jeden maly zespol developerow i moderatorow potrafil utrzymac w ryzach miliony uzytkownikow. Z tej samej racji Blizz rowniez musial sobie odpuscic. Przynajmniej do pewnego stopnia.

Ja licze tylko na to, ze FunCom wprowadzi jakis podzial na serwry RP i nie RP. Coprawda w WoW RP-owanie juz dawno wyszlo z mody ale kultura graczy na serwerze RP a PVP jest zasadniczo inna na korzysc tych pierwszych. Oczywiscie zawsze znajdzie sie jakis cham, nie ma bata, ale zadko kiedy stresuje sie z tego powodu w odroznieniu od serwerow PVP.

@Kris_bla: A co do regulaminu RP w WoW. Nie ma w nim niczego na temat zakazu uzywania emotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 01:27, Jester napisał:

Marzenie ściętej głowy.

/ciach
Wystarczy zeby dobrze ulozyli regulamin i wyrzucili dla przykladku pierwsze 100 osob i ludzie sami zaczna przestrzegac regulaminu ;-P

Dnia 03.04.2008 o 01:27, Jester napisał:

Ja licze tylko na to, ze FunCom wprowadzi jakis podzial na serwry RP i nie RP.

/ciach

Wedlug zapowiedzi bedzie podzial i to dosc znaczacy.

Dnia 03.04.2008 o 01:27, Jester napisał:

@Kris_bla: A co do regulaminu RP w WoW. Nie ma w nim niczego na temat zakazu uzywania
emotek.


Ale cos na temat jezyka i wczuwania sie w postac na pewno bylo... nie pamietam juz dokladnie tego regulaminu, bo z 1,5 roku temu go czytalem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę słów prosto z FunComu o serwerach:

PvP: PvP (or player-versus-player) servers have more widespread PvP rulesets, encouraging players to fight against each other.

PvP-RP: These are PvP servers with extra rules of conduct to encourage roleplaying and a more “in-character” feel in-game.

Także na premierę wszystko będzie już jasne :P A nic tak nie zachęca do RPowania jak groźba dostania czasowego bana ;-)

Dnia 03.04.2008 o 01:27, Jester napisał:

@Kris_bla: A co do regulaminu RP w WoW. Nie ma w nim niczego na temat zakazu uzywania emotek.

Jemu chyba chodziło o pisanie na chacie lol, lmao , rotfl i innego syfu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Dnia 03.04.2008 o 11:17, Morfieusz napisał:

Także na premierę wszystko będzie już jasne :P A nic tak nie zachęca do RPowania jak
groźba dostania czasowego bana ;-)


Swiete slowa ;-D Ale ja wole dozywotni ban, bo wtedy podziala na pewno ;-P

Dnia 03.04.2008 o 11:17, Morfieusz napisał:

> @Kris_bla: A co do regulaminu RP w WoW. Nie ma w nim niczego na temat zakazu uzywania
emotek.
Jemu chyba chodziło o pisanie na chacie lol, lmao , rotfl i innego syfu :P


Dla mnie i emotki i kretynskie skroty powinny byc zakazane na serwach RP :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy jeśli zamówię Conana z www.gamestop.com to czy będę mógł normalnie grać na europejskich serwerach i czy nie będę miał żadnych problemów z grą ze względu na region czy coś innego (nie znam się na tym:) Z góry dziękuje za odpowiedź.

PS: czy ktoś wogole jeszcze zamawia z zagranicznych stron? Przy odbiorze trzeba zapłacić dolcami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:12, Kris_bla napisał:

Swiete slowa ;-D Ale ja wole dozywotni ban, bo wtedy podziala na pewno ;-P


myślisz, że ktoś myślący zbanuje swoje źródło dochodów za nie-odgrywanie-postaci? no to się grubo pomyliłeś.. banów dożywotnich na pewno nie będzie za takie bzdury, za cheatowanie jak najbardziej jestem za, ale za brak RP? get real.

ruleset będzie bardziej polegał na tym gdzie i kiedy możesz sie lać z innymi a nie czy masz odgrywać postać i jak ma to wyglądać (szczerze mówiąc troche nierealne jest ''pilnowanie'' tak dużej liczby graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:31, Arthandas9 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy jeśli zamówię Conana z www.gamestop.com to czy będę mógł
normalnie grać na europejskich serwerach i czy nie będę miał żadnych problemów z grą
ze względu na region czy coś innego (nie znam się na tym:) Z góry dziękuje za odpowiedź.


Nie bedziesz mogl grac na serverach EU a zwazywszy na roznice czasowa miedzy Polska a USA to nieciekawie by Ci sie gralo ;-)

Dnia 03.04.2008 o 16:31, Arthandas9 napisał:

PS: czy ktoś wogole jeszcze zamawia z zagranicznych stron? Przy odbiorze trzeba zapłacić
dolcami?:)


lol sklepy nie wysylaja za pobraniem za granice ;-) takze przelewem sie (przed)płaca. Ja mam zamowione AoC CE w game.co.uk ale biorac pod uwage nieciekawa zawartosc i moja aktualna sytuacje finansowa raczej anuluje i kupie zwykla edycje w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:47, Onybic napisał:

myślisz, że ktoś myślący zbanuje swoje źródło dochodów za nie-odgrywanie-postaci? no
to się grubo pomyliłeś.. banów dożywotnich na pewno nie będzie za takie bzdury, za cheatowanie
jak najbardziej jestem za, ale za brak RP? get real.


Bzdury ? to po co robią RP serwery ? :P Zresztą na premierą będą max 2 RP serwery = 6k graczy co stanowi niewielką część ''źródła dochodów''

Dnia 03.04.2008 o 17:47, Onybic napisał:

ruleset będzie bardziej polegał na tym gdzie i kiedy możesz sie lać z innymi a nie czy
masz odgrywać postać i jak ma to wyglądać (szczerze mówiąc troche nierealne jest ''pilnowanie''
tak dużej liczby graczy).


Gracze sami będą się pilnować. A jak ruleset będzie obligujący do RPowania to żadna nieporadna lama przecież na taki serv nie wejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować